Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Angláni jsou jenom pro sběratele, jinak žádný nestojí za námahu a do CW už vůbec ne.

 

Počkáme na TDčka....na ty se těším. A určitě se nějaký stroj hodí do Cw i z aktuálních strojů. Ikdyž nemůžu to říct ze své zkušenosti, kdy mám jen MkII :Smile_teethhappy: .

 

K těm mapám.....El Haluf je teď pro TDčka složitější....tedy na té straně bez balkonu. Aby čéék mohl pěkně snipit tak musí být více vyjetý....do bezpečí skal je to po spotnutí o hodně dále než dřív. Ale nějaký flíček si najdu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dmg 300-500

DPM 2400 - 4000

Jsem hnidopich no :) , ale v každém případě jako podpůrná svině to bude dost vrah.

No to takhle brat nejde, nikdy se ti nestane ze by za minutu vsechny tvoje strely daly maximalni dmg, bere se jen ta prumerna :Smile_blinky:

Počkáme na TDčka....na ty se těším. A určitě se nějaký stroj hodí do Cw i z aktuálních strojů. Ikdyž nemůžu to říct ze své zkušenosti, kdy mám jen MkII :Smile_teethhappy: .

 

K těm mapám.....El Haluf je teď pro TDčka složitější....tedy na té straně bez balkonu. Aby čéék mohl pěkně snipit tak musí být více vyjetý....do bezpečí skal je to po spotnutí o hodně dále než dřív. Ale nějaký flíček si najdu..

No na TDcka jsem taky zvedavi, ale nechci nic rikat v 8.2. zacinaji byt zvesti ze pry prijdou cinani :Smile-hiding:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O TDéčkách nepíšu, ty ještě nejsou ale z toho co je ve hře mi to moc na CW nepřipadne. Tím nechci ale tvrdit, že to někdo na CW brát nebude. Jde o to, že asi nikoliv masově, jako třeba IS-7 a nebo T110E.

Naopak Kanare, ty tanky vzit masove je to nejlepsi co muzes udelat, takovy 2x IS-7 jako doprovod a pro tvoreni predniho pancire a za nima skupina 4 az 5ti tehlech heavyn, kdyz tohle nekam vleti, tak to rozseka cokoliv behem chvile. Samozrejme zalezi jak na jake mape. A to medko nevim no, je sice hodne pomaly, ale ma slusnej pancir (i kdyz na goldy to samozrejme je malo) a hodne dobrou depresi dela a presnost a zajimavy jsou ty gold HE naboje i kdyz po nerfu uz to neni to co byvalo, dle myho meli nechat dmg aspon na 500 aby to melo nejaky vyznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak Kanare, ty tanky vzit masove je to nejlepsi co muzes udelat, takovy 2x IS-7 jako doprovod a pro tvoreni predniho pancire a za nima skupina 4 az 5ti tehlech heavyn, kdyz tohle nekam vleti, tak to rozseka cokoliv behem chvile. Samozrejme zalezi jak na jake mape. A to medko nevim no, je sice hodne pomaly, ale ma slusnej pancir (i kdyz na goldy to samozrejme je malo) a hodne dobrou depresi dela a presnost a zajimavy jsou ty gold HE naboje i kdyz po nerfu uz to neni to co byvalo, dle myho meli nechat dmg aspon na 500 aby to melo nejaky vyznam.

Asi to tak ale nebude. CW už udělalo kotrmelce s kdečím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v závěru mého hodnocení mého patche převážili pozitiva.

 

+ umožnení vypnutí módů v četě ( téé pro mě vele důležité)

+ lepší fps(ale někdy to taky začne ultra blbnout..nic méně je to lepší)

+ Britové.....po dlouhé době lajna ....jak já říkám s duší...povedli se

+ krásně viditelná trasírka...pro mě velké zpestření hry

 

- gold ammo....velký přešlap WG...některé hry jsou pak fraška, ale věřím že se to zlepší...časem.

- předělané mapy...já se nějakou mapu naučím a najednou je vše jinak....to nesnáším...a navíc....všechny kopce třeba jako na EL halufu jsou najednou daleko méně strmé....pro artynáře ráj. pro TDčkáře peklo, páč nejde jen o nebezčí z "hůry", ale i o nutnost většího objížění skal, protože tam vadí ten mírný svah(něco jako na Letišti)...

 

 

Takže patch se povedl. Na mapy si zvyknu a good ammo snad za penízky WG zruší...

Zase ty negace, že se nestydíš :Smile_trollface-3: Ale navážu. Včera na Halufu, kterej jsem dostal poprvé; já, Marjenka a Leonid. Včil rebriňák plný Němcov. Vozmu HE, odistím hodím, na cestě sme zboli traja, ja, rebriňák a Němci. Kecám, já s JgPantherem 30% a tři GWPanthery, na druhej strane tež a Tiger asi s 10%. Všechny spg měly skvělá přání. To první jsem pochopil a jel dělat světlonoše. Další přání bylo, abych pozabíjel ty tři spg na druhé straně, třetí hlava řvala abych se vrátil k bázi. Chvili jsem se zmateně motal na kopci vlevo až na mě vyjela první enemy spg. Dobře došly, jedna ode mě a jedna od naší spg a bylo po ní. Mezitím se jedna naše spg uřvala k smrti a já si samozřejmě vybral blbě a jel na jejich bázi misto toho, abych hledat toho tigera. K bázi jsem jel asi ze špatný strany, protože jsem si potřásl hlavněma s oběma naráz a jejich pozdrav jsem nevydejchal a ty naše bohužel nevydejchaly toho pitomýho tigera. A nikde hajnej, kterej by nás zavčasu z artyparty na Halufu vyhnal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tydle pětinásobky sou zlo! šichni zásadně jedou na jednu stranu. já se snažim něco uhrát na tý druhý ale za pomoci bulhara dostanu strašně před hubu. nevidim střílející a jezdící tank na 12 metrů, nemůžu propálit blbou t-44, sem v jednom kuse tracklej, ničem mi každou střelou šecko možný vybavení, a i když se mi celkem daří, tak je to prohra. dneska ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se už vážně nedá. Dneska 18 her a 18 proher, kdy mi připadá, že jsem jedinej, kdo dělá to co mám dělat. Nikomu nic neříká taktika, všichni se motaj jak vítr v bedně, ale všichni po sobě pálej goldovkama, jak o život. Je naprostá trapárna, když mám s Tigerem úplně dole 3x víckonečnejch hvězdiček, než druhá nejlepší devítka a vždycky lehnu jako poslední, kde mě honí deset enemáků po mapě. Tohle se děje na všech tierech.

Předávám svůj účet synkovi. Má tam pár pěknejch tanků a hodně slušně nadupanejch posádek. Takže když mě na publicu potkáte a nebudu zrovna dělat to, co chcete abych dělal, tak mi nenadávajte a nestřílejte do mě. Jede s tím synek, kterýho to ještě baví.

Je to čím dál horší a už to asi hraju dlouho...

Takže víceméně na delší dobu končím s Win 53% a EFR 1255 po 5100 bitvách. Třeba se k hraní někdy vrátím, ale potřebuju delší pauzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já velká spokojenost s patchem.Goldovky z nedostatku peněz jen ve vyhrocených případech.Stopovky jsou parádní věc.Premiový PZiV jsem potkal včera-krasevec.Změny map taky dobrý.Člověk zase musí trochu přemýšlet a měnit návyky.Návrat čínské mapy.Taktika na této mapě stále stejná.Prakticky se bojuje je v okrajové části a kdo ji chce objet,tak to kolikrát ani nestihne.Tahle mapa je využita jen z třetiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já velká spokojenost s patchem.Goldovky z nedostatku peněz jen ve vyhrocených případech.Stopovky jsou parádní věc.Premiový PZiV jsem potkal včera-krasevec.Změny map taky dobrý.Člověk zase musí trochu přemýšlet a měnit návyky.Návrat čínské mapy.Taktika na této mapě stále stejná.Prakticky se bojuje je v okrajové části a kdo ji chce objet,tak to kolikrát ani nestihne.Tahle mapa je využita jen z třetiny.

Dragon ridge by prospelo kdyby byla o tretinu mensi, takhle je to mapa o nahode - vsichni se zaseknou na jednom miste, a kdyz scouti vyrazi hromadne capovat tak vyhra na CAP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...