Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Vzhledem k tomu, že jsem nervák, tak něco z toho, co jste tu napsali, špatně nesu. Jak psal Svejk, přijdu z práce, sednu, chci se zabavit. Včerejší příklad: Zapnu WoT... 8x porážka. Člověk kryje s artynou jednu stranu, protože tam máme 2 tanky vs 5, aby pomohl, nastřílí 3-4k dmg, strana sice rupne, ale přijedou 2 tanky s 200 HP. Říkám si, druhá strana to musí dát, je jich tam hafo proti 3, tak ani nesleduju score. Při přemisťování zjišťuju, že je to 4:12. Když už teda nakonec něco vyhraju, vystřelím 2x a trojnásobek stojí za prd. Ale fajn, beru to jako výhru, jedu dál. Následuje asi dalších 5 porážek, kde člověk sotva dojede na pozici (2 minuty max.) a 0:4. Pak hrajte. Očekával bych, že výhry/prohry budou dle statistik 50/50, pokud člověk zahraje nějakej standard. Když člověk zadračí a nastřílí 4-X tisíc dmg, pak se prostě % výher zvedne. Ani prd. Statistika většinou má pevná čísla, ale u WoT je to fakt loterie. Jasně, jsou dny, kdy se zadaří, ale člověk se prostě přes 60% výher za jakýkoli herní období (den, týden, měsíc) v průměru těžko přehoupne. Asi jsem smolař nebo co. Dřív jsem se občas uklidnil (aspoň doublem) na Pz38H735(f), kdy bylo jasný, že na mně ta hra stojí a každou třetí hru si člověk vozil válečníka. Teď člověk je v bitvách s artynama a TD, který vás dají na ránu a s tim šnekem prostě neuhnete. Čím dál častěji člověka při hře napadá otázka: "Co mám sakra dělat víc?"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky výpadku netu na 10 dní jsem toho využil a všiml si, že se vůbec nestresuju, takže nebylo co řešit a pápá :Smile_teethhappy: Po 15ti měsících, skoro 11k bitev, EFR 1900+, Nejvíc mě štvala demence hráčů, to prostě tu hru totálně degraduje, pak až další věci. Po ohlášení gold ammo za stříbrný už vlastně nebylo co řešit. Nyní hraju war thunder, posel smrti 1 (chci dát celou sérii) Skyrim a dishonored.

p.s.- přesně jak píše Paramel, zdablit dva přiblblý tanky nemůže trvat 2 hodiny frustrace a porážky perma za 700-1000 exp, to je po práci zábavička jako hrom :Smile-playing:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti autorovi... Když mě hra nebaví, tak ji vypnu a nechci o ní slyšet. Další věc, nemám rád brečící témata a tohle zavání tématem, kde se bude na 2-3 stránce rozebíret EFR, MM, WG a nevím co ještě. Na to je tady témat dost. Za mě zbytečný topic, ale uvidíme co se z toho vyvine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět fňukací topic o ničem. :facepalmic:

 

To bude krása, až si tady tak třetina lidí z fórka řekne, že přestává hrát z toho a nebo jiného důvodu, když nás je tady 8682 .

 

Už trochu moc, zakládat tady topic, že tady někdo hraje pár bitev za týden ....

 

 

Na tohle je jedna rada, odinstalovat hru a jít se věnovat něčemu jinému, než pořád držkovat, co je špatně a co ne. :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti autorovi... Když mě hra nebaví, tak ji vypnu a nechci o ní slyšet. Další věc, nemám rád brečící témata a tohle zavání tématem, kde se bude na 2-3 stránce rozebíret EFR, MM, WG a nevím co ještě. Na to je tady témat dost. Za mě zbytečný topic, ale uvidíme co se z toho vyvine.

no doufám, že budou přispívat pouze ti, co už skončili, jinak efr jsem zmínil jenom v návaznosti s tím, že sem nehrál šul nul a o to bylo těžší přestat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no doufám, že budou přispívat pouze ti, co už skončili, jinak efr jsem zmínil jenom v návaznosti s tím, že sem nehrál šul nul a o to bylo těžší přestat...

 

Narážím na to, že v poslední době je móda EFR, XVM, MM a další tahat všude. Ty jsi jeden z těch to skončili. Založil jsi topic? Ne. Při vší úctě k autorovi, nezajímá mě že končí. A než zakládat topic o tom, že končím, tu hru odinstaluju, jak píše Květulína. Stejně podle mě drtivá většina co tohle oznámí hraje dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pise Svejk, hra proste nekdy bavi, jindy si clovek dava pauzu a treba nekolikrat, je momentalne hru prakticky nehraji, jestli si dam 1-2 bitvy tydne, tak to je moc, nekdy ani to ne, vyhodu mam v tom, ze nejsem v klanu, takze me pri hrani prakticky nic nedrzi i kdyz moji kamaradi hru porad hraji, jelikoz tomu zcela propadli,nicmene kazdemu dle jeho gusta, ale psat zde Game Ower je silna kava, protoze vim, ze az nastane ten spravny cas tak, se zcela jiste vratim, nicmene vrazet do hry prasule, to uz opravdu nee. A kdo vi, treba se na trhu objevi podobna a lepsi hra v podobe konkurence, coz bych si mooocinky pral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nějak nechápu proč někdo zakládá topic o tom jak přestal hrát WOT na foru které je určeno zejména těm co hrajou WOT... Ale asi chtěl aby ho ostatní politovali a přemlouvali, to má každý rád..

Mě osobně WOT baví i když s výhradami, které zde již zazněly. Jen mě vždycky zamrzí když přestanou hrát taková hráči jako je třeba Švejk, Mickesh apod., to se pak opravdu kvalita ze hry ztrácí téměř nenahraditelně. A stejně jako Paramel si vždycky po prohře kdy rupneme 4:15 a já mám 3 killy říkám, co sakra mám pro to udělat víc? A to jsem se svým EFR jenom břídil oproti výše jmenovaným.

Přeji všem ať tady v tomto topicu nemusí brečet a raději se zkouší rozčilovat v boji proti temnotě která se roztahuje v mapách WOT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže jsi zařídil,že jste prohráli..Tebe bych chtěl mít v týmu..

Ono to zařídili všechny naše medka. Ti 2 sice jeli na smrt. Ale za chvilku za nimi jel Batman. A dalši 2x9 o 20 sec po smrti batmana. Takže po 3 minutách sme prišli o 5 tanku (1x 10 a 4x 9) A přitom stačilo počkat, naši artyny měly dobré pozice na střilení za koleje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nějak nechápu proč někdo zakládá topic o tom jak přestal hrát WOT na foru které je určeno zejména těm co hrajou WOT... Ale asi chtěl aby ho ostatní politovali a přemlouvali, to má každý rád..

...

 

Nemyslím. Je to analógia ako keď zháňaš info o hre, pretože jej reklama zaplavuje web. Potrebuješ zistiť či by naplnila to, čo od hry očakávaš .. relax a vyplnenie chviľky volného času.

Keď reakcie hráčov sú pozitívne, resp. negatíva hry nie sú pre teba rozhodujúce, začínaš hrať hru. Po čase zistíš, že hra má stále viac negatív a už neprináša to čo v minulosti. Rovnako ako na začiatku hľadáš info, či sa ti to len marí, alebo sa zmenili len tvoje prijority, resp. očakávania v hre, pretože už to nie je relax, už sa pri nej nervuješ ... hľadáš chybu v sebe.

No na fóre zistíš, že nie ty si sa zmenil, ale hra, pretože podobné pocity majú aj iní hráči.

 

Prečo by sme mali uberať možnosť novým hráčom zistiť, či tá hra ma aj negatíva a aké?

 

P.S. o kvalite hry, resp. o tom kam sa uberá svedčia aj rekacie tých, čo tu dehonestujú tzv. plačúcich hráčov. Poniektorí hovoria, že aj keď hra nebaví sú tu ľudia s ktorými som sa spoznal :-) ... zrušme azet, zoznamku ... postači WoT :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vás to nasere, tak si jděte hrát s míčem ven :Smile_Default: Nebo se projít se psem. Nebo co já vím. Je to jen hra a z toho se nestřílí. Pokud má někdo z toho takový nervy, tak ať se na to fakt vykašle a hraje jen singleplayerový hry. Tam ho AI takhle nevytrestá, tedy většinou.

 

Viz. můj podpis. :-D

 

Tohle je o tom, že většinu lidí to baví a chtějí to hrát. Ale chtějí mít nějakej vliv na to jak hra dopadne. Jenže bohužel momentálně to je loterie. A když loterie dopadne 15x po sobě v tvůj neprospěch a můžeš se třeba rozkrájet, něco je špatně. Nebo to je jen prostě smůla? To jsem fakt takovej smolař? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz. můj podpis. :-D

 

Tohle je o tom, že většinu lidí to baví a chtějí to hrát. Ale chtějí mít nějakej vliv na to jak hra dopadne. Jenže bohužel momentálně to je loterie. A když loterie dopadne 15x po sobě v tvůj neprospěch a můžeš se třeba rozkrájet, něco je špatně. Nebo to je jen prostě smůla? To jsem fakt takovej smolař? :-)

Já 15x po sobě nikdy neprohrál. Kdo jo, je lama a musí se s tím smířit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jo a nějak mě to žíly nerve, abych pravdu řekl. Je to jen hra. A víš, jak se to říká: "neštěstí ve hře, štěstí v lásce". Není třeba se kvůli tomu hroutit :Smile-tongue:

 

Idealista ... v dnešnej dobe platí skôr, "když se neco sere, tak se to sere pořádne", resp. je lešie byť zdravý a bohatý, ako chorý a chudobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealista ... v dnešnej dobe platí skôr, "když se neco sere, tak se to sere pořádne", resp. je lešie byť zdravý a bohatý, ako chorý a chudobný.

 

Idealista nejsem. Ale jsou prostě důležitější věci, než tohle. Pro mě je to relax. A asi jsem moc velkej flegmatik na to, aby mě to nějak nasíralo. Prostě když dostaneme klepec na nějaký mapě, drapnu jinej stroj a pokusím se ty parchanty pořádně ztejrat na jiný. Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ty 9, 10 byl děs. Pořád Murovanka a Malinovka. Ale jedna hra s M103 na Malinovce byla pěkná. Dostavali sme na ***** jak svina, ale nakonec to naše četa vyhrala a součet DMG čety byl myslim kolem 12-13k a kdyby sme měli o 30 sec vic času. Tak sundáme i tu poslední arty a bylo by to 12 killů na četu. Pěkně sem si zahral i na 5. Stug to bušil jak za války. Jak já ten stroj miluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní a v jakékoli době platí, jak si to uděláš, takové to máš... Jak myslíš, tak žiješ.. Jak přemejšlíš o hře, tak se ti hra přizpůsobuje. Všechno jsou jen nuly a jedničky....

Ve hře vám vadí něco, co je naprosto férové, férové pro obě strany.....přestaňte to hrát prosím nebo přestaňte prosím fňukat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní a v jakékoli době platí, jak si to uděláš, takové to máš... Jak myslíš, tak žiješ.. Jak přemejšlíš o hře, tak se ti hra přizpůsobuje. Všechno jsou jen nuly a jedničky....

Ve hře vám vadí něco, co je naprosto férové, férové pro obě strany.....přestaňte to hrát prosím nebo přestaňte prosím fňukat.

 

Kde to mám podepsat? :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu o náladě. Co se mě týče, když mě Wot omrzí, nebo nasere tak ho prostě nehraji pár dní (max. dvojnásobky u některých tanků, ale někdy ani to ne) a raději se podívám na nějaký dobrý film/seriál, přečtu si knihu a nebo si zahraji nějakou oldschool hru (třeba teď je to Heroes 3). Co se týče WG a mnoha změn, tak i mě to vadí, kdyby alespoň nevycházely patche co měsíc, protože já do ted ještě nevstřebal novou fyziku a už tu za chvíli budou Britové. Hold ale, kdyby nedělali tolik změn, neměli by vývojáři z WG asi co dělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dnešní a v jakékoli době platí, jak si to uděláš, takové to máš... Jak myslíš, tak žiješ.. Jak přemejšlíš o hře, tak se ti hra přizpůsobuje. Všechno jsou jen nuly a jedničky....

Ve hře vám vadí něco, co je naprosto férové, férové pro obě strany.....přestaňte to hrát prosím nebo přestaňte prosím fňukat.

 

Tak to si dovolím oponovať resp. poupraviť. Áno je to férové pro obe strany teraz, v pritomnosti. Určite aj Ty nadávaš pokiaľ sa Ti menia zmluvné podmienky s druhou stranou a stále viac a viac sú v Tvoj neprospech oproti minulosti. Veď tu nemusiš prosiť ... hráči oznamujú, že končia a uvedú aj dôvody. Začinajúcim hráčom sú tieto informácie rovnako prínosné ako reklama WoT na webe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si dovolím oponovať resp. poupraviť. Áno je to férové pro obe strany teraz, v pritomnosti. Určite aj Ty nadávaš pokiaľ sa Ti menia zmluvné podmienky s druhou stranou a stále viac a viac sú v Tvoj neprospech oproti minulosti. Veď tu nemusiš prosiť ... hráči oznamujú, že končia a uvedú aj dôvody. Začinajúcim hráčom sú tieto informácie rovnako prínosné ako reklama WoT na webe.

 

Hele o jakých podmínkách píšeš, já nebojuji ve hře proti WG(se kterou mám nějaké sml. ujednání asi) ale proti hráčům.... Pravidla hry se mění, ale stále jsou férové pro hráče, férové pro obě bojující strany ve hře..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...