Přejít na obsah

WOT - Denní hlášení


svejk007

Recommended Posts

Tak dneska nic moc den, já nejsem zrovna geniální ani nadprůměrnej hráč (EFR cca 1100, ale stoupá, přisuzuju to i tomu, že hned po přechodu na "full" verzi jsem rozběhnul snad všechny stromy ve hře a snažil se protlačit na vysoký tiery i přes stroje, se kterýma sem vyloženě neuměl, moc sem se z bety nepoučil :Smile-hiding: i své ohromné netrpělivosti) a řekněme, že občas taky hodně zalamím, ale to co se dneska dělo byla celkem šílenost. Dokonce se mi zdálo, že s E-50 sem chytal lepší týmy, než se StuGem či Pz IV. Každopádně dlouho trvalo, než sem odjel pětinásobky a ty bitvy byly většinou hrozný. Nejhůř sem odjel pětinásobek s E-50, cca 650 expů...z té bitvy si pamatuju akorát jak k nám vjela T-50-2, kterou jsem hitnul a zastavil a potom jak mi na hlavu přiletěl granát z GWTigera. O to víc mě vytáčí, že hned další bitva se mi fakt povedla (Bolterka, cca 1400 expů bez prémka, viz. chlubárna). To by byl mnohem lepší pětinásobek. Každopádně pak sem ještě odjel pár bitev s kámošem v četě, kdy se nám obyčejně celkem daří, ale celkem brzo sem to vzdal, protože to bylo opravdu nehratelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už makám, šéfe :Smile_veryhappy:

EDIT: Ještě (asi pro některé k nasrání) - dodám, že v podstatě nezáleželo, jak jsem hrál já... Ať jsem 4x frangul s FT.AC, nebo chcípnul jak totální lama za minutu s T-46, nebo chrabře rozesíral sovětské obrněnce svým Tigerem, tým vždycky vyhrál... prostě Bulhar dneska stál při mně...

 

Tohle je přesně to, co mi na téhle hře (kromě demence hráčů) začíná čím dál víc vadit. Na nějakých cca 75% si člověk nalosuje, jak to dopadne a pak to už běží téměř nezávisle na něm. V podstatě, když běží serie výher, tak i jako TOP člověk může zdechnout v první minutě, stejně tým vyhraje. Když je naopak serie proher, mizí střely, není se možné trefit nad 200m,střely nesmyslně dingají, zásahy za 0, neviditelní enemy, tankům zůstává 10-50 HP, i když měli už jít do kytek atd.

 

Včera, jak se vracím zpět na malé tiery, tak jsem si koupil KV-1S. Dal jsem ho hned do maxu a vypadá to, že bude můj oblíbenec, ne nadarmo ho tady dost lidí chválilo :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se poměrně těžce dopracoval k vytoužené T110E5 a první dojem je skvělej.....teď jen doufat, že to vydrží! :Smile_teethhappy: Jinak musím říct, že již někde výše zmiňované losy pro prémium T34, jsou opravdu hnus! Docela by mne zajímalo, jestli jsem byl vůbec někdy jako TOP tank, opravdu nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě se o víkendu nebývale dařilo. Po dlouhé době jsem hrál četu s kolegou a opravdu to bylo znát. Ráno jsem si sám odjel 5 násobky s čím jsem potřeboval a pak jsme oba vytáhly typy 59: :Smile_Default: Vydělal jsem si na VK4502 Ausf.B a na VK2801, takže mám dva nové tanky v garáži a ještě mám vydělán milion navíc. Rejžoval jsem stříbrňáky jak divý. Po 180 bitvách mám win 62% a také jsem si udělal rekord v kreditech....

 

http://wowp.cz/index.php?/gallery/image/488-type-59-forever-part-3/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem se poměrně těžce dopracoval k vytoužené T110E5 a první dojem je skvělej.....teď jen doufat, že to vydrží! :Smile_teethhappy: Jinak musím říct, že již někde výše zmiňované losy pro prémium T34, jsou opravdu hnus! Docela by mne zajímalo, jestli jsem byl vůbec někdy jako TOP tank, opravdu nevím....

 

Pokud by byl premium T-34 jako top tank, tak nemá konkurenci, to by bylo pro ostatní fakt frustrující, takže proto budeš jako top tank možná jednou za 100 bitev. S tou penetrací a damage jakou dává, by nemusel po VI a VII tierech ani mířit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no... je 3. září... děti by měli mít 1 školní den ... a tedy by měl být klid .... ale to co sem ráno zažíval za situace.... to se nedá popsat.... samé prohry díky kempujícím hrdinům co čekají na smrt...... no nebudu se rozčilovat a jdu raději makat...

já jsem si říkal že mi tu hru asi nekazí děti.. co by taky dělaly ve 3 ráno u compu? Přesto jsem ale zažíval klasický lemmingstrain snad každou 3-4 hru.. divný.. Ještě že děcka dorazí ze školy dřív než já z práce aspoň bude co killovat ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víkend v norme - série porážok sa striedali so sériami víťazstiev. Nejak som to ustál pol na pol.

Ale zadarili sa dva momenty - vdaka 5 násobkom som expresne rýchlo vyskúmal top lauf na kv-1s, ktorý sa evidentne stáva mojím oblúbencom a konečne som pokoril bradatý rekord v killoch na bitku - Hádam 4 mesiace som mal rekord 7 killov, podarilo sa mi dať ho asi 6-7 krát, no a včera som sa s T-25 vyšantil konečne k 8 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by byl premium T-34 jako top tank, tak nemá konkurenci, to by bylo pro ostatní fakt frustrující, takže proto budeš jako top tank možná jednou za 100 bitev. S tou penetrací a damage jakou dává, by nemusel po VI a VII tierech ani mířit.....

 

Tak to by odpovídalo, páč víc jak 5 krát jsem top určitě nebyl..... :Smile_teethhappy: No ale stejně je to nespravedlivé, páč kde je kompenzace za dobu nabíjení a hlavně ta doba, než to doměří, to u toho vždy šílím.... :Smile-tongue::Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že co jsou ty 5- násobky tak je ve hře mnoho hráčů, kteří to již asi delší čas nehráli, jinak i neumím vysvětlit různé " všeuměly " kteří kupříkladu s KV1S snipují a ještě mě o tom v chatu nevybíravě přesvědčují že je to tank sniper, Murovanka a les kterému se mimo mě všichni vyhnou, já si tam sám sbírám s Hellcatem houby proti pěti jiným houbařům, Malinovka obrana 4 x po sobě prohrát, ....jen proto že je krásné heslo že nejlepší obranou je bezhlavý utok.....atd, celkově hodnotím víkend průměrně u sebe, větší frekvence nervového vypětí v chatu a celkové mírné znechucení poznatkem , že vyšší tier automaticky skutečně neznamená....že člověk aspoň trochu zná taktiku a možnosti svého tanku, i tak je to stále skvělá hra :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslušně hlásím, že co jsou ty 5- násobky tak je ve hře mnoho hráčů, kteří to již asi delší čas nehráli, jinak i neumím vysvětlit různé " všeuměly " kteří kupříkladu s KV1S snipují a ještě mě o tom v chatu nevybíravě přesvědčují že je to tank sniper, Murovanka a les kterému se mimo mě všichni vyhnou, já si tam sám sbírám s Hellcatem houby proti pěti jiným houbařům, Malinovka obrana 4 x po sobě prohrát, ....jen proto že je krásné heslo že nejlepší obranou je bezhlavý utok.....atd, celkově hodnotím víkend průměrně u sebe, větší frekvence nervového vypětí v chatu a celkové mírné znechucení poznatkem , že vyšší tier automaticky skutečně neznamená....že člověk aspoň trochu zná taktiku a možnosti svého tanku, i tak je to stále skvělá hra :-)

 

To by se mělo tesat do kamene... tuhle jsem taky nevěřícně koukal, jak můžou mít někteří T9 a přitom předvádět to, co tam předvádějí...

 

Jinak co se týče těch x5 lamek - neber to jako minus, ale jako příležitost... já si to užíval - když člověk hrál trochu vychcaně, tak lamičky rostly v zaměřováku jak houby po dešti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by se mělo tesat do kamene... tuhle jsem taky nevěřícně koukal, jak můžou mít někteří T9 a přitom předvádět to, co tam předvádějí...

 

Jinak co se týče těch x5 lamek - neber to jako minus, ale jako příležitost... já si to užíval - když člověk hrál trochu vychcaně, tak lamičky rostly v zaměřováku jak houby po dešti :-)

 

No jo... lamičky v zaměřovači rostou... ale k čemu to je, když je člověk kosí jednu za druhou, 5 jich sundá, nějaké poškodí, a stejně to tým prose*e na plné čáře a pak se na něj enemáci sesypou z druhé strany. :-/ neříkám že nedělám chyby, třeba včera bych si asi u 2 her nejraději nafackoval mokrym hadrem..... ale ty slavné prohry 4:15 mne už otravují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nejlépe NEZAHRÁT pětinÁsobky?? Udělejte to jako jÁ.. Zahrajte si dvojnÁsobky ve 2 rÁno z pÁtku na sobotu a mÁte vystarÁno.. Jsem jÁ to ale ...... (každý ať si doplní co chce)

Ted jeste z pondeli na utery mas moznost to zpet dohnat :Smile_teethhappy: . Ja to udelam tak ze si v utery rano privstanu a zaparim nez pudu do prace, snad jich par stihnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska je divnej den. s tankama s kterejma se obvykle daří se mi dneska nedaří (Chaffee, JagdPanther) a s tankama který nemám rád se mi dneska daří (AMX 1945, VK 4502 ausf A). jo a jinak týmy stojej za prd, ostatně jak skoro vždycky. dneska m dostal hlavně týpek v IS-4, kterej jel po straně, kde neměl žádný nepřátelský top tanky. ty jsme drželi všechny na druhý straně. když zůstal jako jedinej naživu, tak začal nadávat jaký jsme lamy a že on jedinej něco udělal. jak by taky ne, když si dal pět easy killů... sejmout IS3 když jedu v IS4, to musí bejt umění sakra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...