Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Nějako se to pojebalo. Já myslel, že dawnguard je sprovozněnej až při 25 levlu. Otevřel sem mi při 10. kromě toho děsně kiksuje. Mam si pokecet s Isranem, dokonce je nad nim šipka. Jenže zadání úkolu mi hlásí velké Lookup failed a najdi Septima kdesi v kdesi. A neustále mi to oznamuje, že sem našel krev.

To se mi vyskytlo i v čistý hře po opatčování...některý soubory jsou asi v konfliktu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha, mechanickýho draka jsem ještě nepotkal :D ale tak víš co, jsou to draci, ti by měli bejt silný

 

jinak teda

mám ve hře Climates of Tamriel, tj mód co předělává počasí, chvíli sem se jen tak kochal, a pak jsem zjistil že existujou ENB co jsou dělaný přímo na to :) hned jsem to tam prsknul, a ono je to božííí!

 

malá ukázka (Project ENB - cinematic preset)

FPS 50+ :cool:

 

 

36a4ffc88f3bca4c51b75a740284e465.jpg

 

 

 

pro srovnání, předtím to vypadalo nějak takhle.. docela rozdíl ne

 

 

7c97504088a552044054ec75ba627111.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyvoel.. vracím se takhle v noci po cestě do Whiterunu, vidím na cestě upíra, říkám si pohoda, to bych měl dát (jsem level 12).. jenže on to není obyčejnej upír, jenom tak vypadá, ve skutečnosti se to jmenuje "Hybrid Soul Cultist", nějaká svině do který když sekám tak mu to nic nedělá a ještě si umí vyvolat nějakou černou okřídlenou potvoru, která se jmenuje taky hybrid cosi. tak to rubu jak to jde, nejdřív to vyvolaný monstrum a pak toho upíra, souboj tuhej jak kráva, všechny lektvary a svitky už jsem použil, Lydie leží vedle polomrtvá, upír už má poslední zbytek života a když už si říkám že konečně zdechne, tak se sám promění do toho co předtím vyvolal, a má zas plnej život! WTF!!! to už jsem nedal. třikrát po sobě jsem loadnul hru a pokaždý mě dal. řekl jsem si že nebudu používat fast travel, ať je to trochu reálný, ale tohle nevím jak přejdu, tahle mrcha je fakt hard. nejhorší je na upírech to jejich kouzlo vysávání života, určitě jedna z nejsilnějších věcí ve Skyrimu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdi si na nexusu a vykovej simple steel sword. Pro tyhle průsery jako dělanej. Z toho si nic neděl já takle kdesi u Ledohradu potkal tři...

Jinak mě Skyrim redone naštval. Podělal mý oblíbený ebenitový brnění. On ten kus od Boethii už netmavne a to je pak prd sranda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

narazil jsem na slunečního draka /sun dragon/, vypadá fakt dobře, akorát že jsem neměl šanci mu s mým 15 levelem cokoliv udělat a byl jsem tuhej co na mě jednou zařval..

tak jsem po několika pokusech nasedl na koně a prostě mu ujel :D ale jinak hustý

 

 

5e22a9c02b1b06cfe89c40e138ac333e.jpg

 

 

 

a tahle potvora byla taky dobrá, ale proti drakovi dost easy. spawnout se tři nebo čtyři tak je nedám

 

 

f6af64eccfbaece6816fdefcd6c8a3ac.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to máš na sobě za hábit a co ten daedrickej meč vlevo dole?

to je Lydie :) a má na sobě plášť, kterej přidává tenhle mód http://skyrim.nexusmods.com/mods/13486

funguje výborně v kombinaci s módama Frostfall nebo Cloaks of Skyrim

 

a ten deadrickej meč je od vyvolaný dremory. to jsem po jednom questu dostal hůl Sanguine rose (nevím jak je to přesně česky) která umí na minutu přivolat dremoru.. občas se to hodí, ta dremora nevydrží moc (jak je vidět na tom screenu, kde zrovna chcípla) ale je to dobrý na odlákání pozornosti nepřátel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je Lydie :) a má na sobě plášť, kterej přidává tenhle mód http://skyrim.nexusmods.com/mods/13486

funguje výborně v kombinaci s módama Frostfall nebo Cloaks of Skyrim

 

a ten deadrickej meč je od vyvolaný dremory. to jsem po jednom questu dostal hůl Sanguine rose (nevím jak je to přesně česky) která umí na minutu přivolat dremoru.. občas se to hodí, ta dremora nevydrží moc (jak je vidět na tom screenu, kde zrovna chcípla) ale je to dobrý na odlákání pozornosti nepřátel

Aha thx, Sanquinovu růži jsem se při druhým hraní snažil získat co nejdřív, přesila se vždycky hodí. Jinak hezká grafika na těch screenech, mám ale obamu, že moje plečka na to nestačí a navíc nemám ofiko. Ale za čas asi koupím Legendary Edition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://skyrim.nexusmods.com/mods/14950

 

Zkoušel někdo tohle? Já teď mam celkem šlapající čistou hru a tak se radši ptám než tam pustim nějakou voloviu.

jj, já s tím hraju, je to šikovnej mod. šlape mi to dobře, akorát asi přečti instrukce k instalaci, je tam potřeba hlavně SKSE a updatovaná verze Skyrimu

 

je na tom dobrejch hned několik věcí, teď si z hlavy asi nevzpomenu na všechno, ale např si můžeš nastavit AI koní (že už nebudou útočit na nepřátele), můžeš jim dát armor což je spíš jen estetická funkce, můžeš zvýšit jejich rychlost, můžou ti vozit věci který sám neuneseš, můžeš mluvit s lidma a sbírat věci z koně, a když se ti kůň někde ztratí, tak zatroubíš na roh a objeví se u tebe :)

 

Gopher k tomu udělal dobrý video, dává tam i návody na instalaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha thx, Sanquinovu růži jsem se při druhým hraní snažil získat co nejdřív, přesila se vždycky hodí. Jinak hezká grafika na těch screenech, mám ale obamu, že moje plečka na to nestačí a navíc nemám ofiko. Ale za čas asi koupím Legendary Edition.

origo nebo neorigo nehraje moc roli, já už zkoušel mody na origo i na pirátskou verzi a šlapalo všechno :D

jestli chceš nějaký grafický módy, tak dost záleží na tom, jak ti hra šlape v základu. když ti to běží při nastavení high nebo ultra na 50+ FPS, tak bych se nebál tam něco dát

některý grafický módy nejsou skoro vůbec náročný na výkon (Realistic Lighting overhaul) a některý jsou zase náročný dost (HD textury, ENB)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jdu po Solstheimu a potkám wyvernu, to je drak asi na levelu 60 nebo kolik, furt na mě flusal nějaký zelený jedy a když mě nezabil rovnou, tak mě tím vždycky otrávil a to mě zabilo stejně.. dost těžkej fight, než jsem přišel jak na něj, ale nakonec jsem ho dal, pak si říkám že tohle bude jedna z nejzaslouženějších dračích duší co jsem dostal... a najednou se objeví ten pamrd MIRAAK a tu duši mi vyžere!! WTF2 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim teda kolik lidi tady jeste zajima Skyrim :D asi moc ne, ale musim rict ze me ted nadchla jedna vec..

stahl jsem si posledni verzi ENB verze 0.188 (pro ty co jeste nevi, tak ENB je grafickej mod od genia Borise Vorontsova :), naprosto bozi zalezitost! predtim jsem pouzival akorat nejaky stary v0.119 a tak podobne.

 

driv to bylo sice hezky, ale narocny na vykon jak prase, nestabilni, sekalo se to.

ted? spousta novejch paradnich efektu, bezi to plynule, ma to ingame menu, takze si clovek v klidku nastavi efekty co chce, celkove jsem z toho dost nadsenej :)

 

plus jsem ted nasel jedno takovy hezky nenasilny prednastaveni, ktery neni nijak extremne prehnany a je vhodny pro normalni hrani (narozdil od vetsiny ostatnich)

Seasons of Skyrim ENB - http://skyrim.nexusmods.com/mods/23812/?

par ukazek (vsimnete si vlevo nahore cisla znazornujiciho FPS, ztrata nula:)))

 

 

c2198c4ae96f13f78c91cceb4c420e5b.jpg

5f2c11655d640a8f281ead0b79abafdf.jpg

 

e1a75ec355f08e85b91fd67e813a1bb9.jpg

8a5a4d9cc877c4c5dde69299f1d414cb.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...