Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

tak teď se mi pomocí dvou módů a jednoho updatu podařilo změnit Skyrim skoro po všech stránkách. a k lepšímu! :pirate:

 

stáhnul jsme ten poslední update, kterej přidává legendární obtížnost. to už je samo o sobě dost hardcore, víc než jsem čekal

pak jsem přidal Skyrim Redone (SkyRe), kterej překopává RPG systém, jiný perky, jinej způsob boje, chytřejší nepřátelé atd. je to ještě promakanější než byl Morrowind :) http://skyrim.nexusmods.com/mods/9286/?

a nakonec jsem tam dal ještě enemáky. některý jsou fakt brutální :D hned na začátku jsem potkal kostlivýho pavouka, masakr. nejlepší na tom je, e to nejsou nějaký ultra vymyšlený kraviny, ale ty monstra se do tý hry fakt hodí

http://skyrim.nexusmods.com/mods/24913/?

 

fakt nekecám, teď je to asi nejlepší Elder Scrolls co jsem hrál. žádnej blbej port z konzole, teď je to pořádný RPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám na info o Elder Scrolls online

 

On January 21, 2013, Beta sign ups for The Elder Scrolls Online began.

On March 26, 2013, the first round of closed beta invites were sent out.

On April 8, 2013, the second round of closed beta invites were sent out

 

jsem se tam regnul už na začátku a žádnej invite mi ještě nepřišel :(

 

každopádně, jestli chce někdo vidět záběry z bety

http://www.eurogamer.cz/videos/uniklo-20-minut-z-the-elder-scrolls-online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joj. Tak dlouho sem si hrál s modama až mi najednou z BOSSe zmizely všechny varování a začal mi fungovat ten naskriptovanej rychlovýtah v Tel Mythrinu. Zajímavý je, že se to všechno zlepšilo po přidání nejnovější verze Enhanced blood. Předtim sem tam měl nějakou prastarou verzi. Já si snad zahraju dragonborna odznova čistě proto abych zjistil, jestli budou fungovat i ty skripty co mi předtim nešly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teď se mi pomocí dvou módů a jednoho updatu podařilo změnit Skyrim skoro po všech stránkách. a k lepšímu! :pirate:

 

stáhnul jsme ten poslední update, kterej přidává legendární obtížnost. to už je samo o sobě dost hardcore, víc než jsem čekal

pak jsem přidal Skyrim Redone (SkyRe), kterej překopává RPG systém, jiný perky, jinej způsob boje, chytřejší nepřátelé atd. je to ještě promakanější než byl Morrowind :) http://skyrim.nexusmods.com/mods/9286/?

a nakonec jsem tam dal ještě enemáky. některý jsou fakt brutální :D hned na začátku jsem potkal kostlivýho pavouka, masakr. nejlepší na tom je, e to nejsou nějaký ultra vymyšlený kraviny, ale ty monstra se do tý hry fakt hodí

http://skyrim.nexusmods.com/mods/24913/?

 

fakt nekecám, teď je to asi nejlepší Elder Scrolls co jsem hrál. žádnej blbej port z konzole, teď je to pořádný RPG

Přemejšlim nad těma kreaturama i když se mi nelíbí co to tam provedli s Riklingama. 

 

A nezná někdo nějakej způsob jak restartovat úkoly anebo aspoň znova naplnit dungeony aniž bych musel spouštět novou hru? Teď tam neni co dělat jenže na expení nový postavy fakt nemam náladu.

 

A nemam šajn co to znamená legendární skill. Teda kromě toho, že je najednou na 15 a tudíž nepoužitelnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemejšlim nad těma kreaturama i když se mi nelíbí co to tam provedli s Riklingama. 

 

A nezná někdo nějakej způsob jak restartovat úkoly anebo aspoň znova naplnit dungeony aniž bych musel spouštět novou hru? Teď tam neni co dělat jenže na expení nový postavy fakt nemam náladu.

 

A nemam šajn co to znamená legendární skill. Teda kromě toho, že je najednou na 15 a tudíž nepoužitelnej.

to mi taky nedocvaklo co znamená ten legendární skill.. u elfky jsem to dal na lukostřelbu a jediný co to udělalo že mi zmizly perky a spadlo to na začátek.. takže jak říkáš, nepoužitelný, ale zase se mi zdá že se to pak rychlejc učila, když to bylo legendární. nevím, já teď hraju SkyRe takže je mi to celkem jedno :D a myslím že questy se restartovat nedají, jestli myslíš všechny, nic takovýho jsem nikde nenašel, jedině asi udělat novou postavu. vím že se dají restartovat jednotlivý questy, když jsou třeba buglý, pomocí SetStage commandu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uďál jsem si novou postavu s tím jak jsem rozehrál SkyRe :pirate:

 

Ork, level 9, znamení válečník

hlavní skilly: těžká zbroj, těžký zbraně, štít + lehká zbraň, kovářství

+ trochu alchymie a lukostřelba (hned na začátku jsem totiž našel kuš :-D)

 

8ddc2f1a9b74794ef98456a5663845ac.jpg

 

ze startu jsem na těžký zbraně hodil perk Barbarian (přidává DMG), což je fakt silný a myslím že další perky tenhle strom už nebude potřebovat

co se mi ale hodně líbí, že základní perk pro lehký zbraně přidává DMG taky neozbrojeným útokům!! nová kratochvíle ve Skyrimu- mlácení banditů a Thalmorů pěstma!

hodně hustě taky vypadají perky pro sekery s větší šancí na krvácení nepřátel nebo perk Strong Grip se šancí na useknutí hlavy. want!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jaké hraješ obtížnosti? Dá se to na legendary hrát? A ještě jsem se chtěl zeptat jestli se dají do toho skyre přidat i další mody.

SkyRe mění obtížnost hry samo o sobě, řekl bych že na obtížnost adept je SkyRe těžší než původní Skyrim na obtížnost master. mám teď se SkyRe zaplou obtížnost expert a je to těžký hafo, ale hratelný.. jenom si člověk musí dávat bacha kam vleze a při boji víc přemejšlet. hraju za toho orka a společnost mi dělá Lydie, obě postavy co používaj obouruční zbraně, takže to často vypadá tak že to všechno rubem uplně lehce, ale občas vlezu někam kam nemám a dostanu čočku, posledně třeba od nějaký party upírů  :pirate:

 

je to kompatibilní i s ostatníma modama, aspoň teda mě to problémy nedělá, ale doporučuju pročíst stránku SkyRe jestli tam není něco o vyjímkách. myslím že tam autor psal něco o tom že když člověk používá mody se zbraněma nebo zbrojema, tak se ještě musí dostahovat nějakej patcher. a chce to novou hru - SkyRe nefunguje na starý savy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole novou hru ne... To expení kovářství a očarování je děsná pruda.

 

A jestli máte rádi sekání hlav, tak si stáhněte dance of death tam se nechá nastavit četnost killmovů a sekání hlav xD

Zoltar: Který enb to tam momentálně máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jinak ještě používám mod který rozdělí tělo na hitzony takže podle toho kam se trefíte tak to udělí damage http://skyrim.nexusmods.com/mods/12615/? .

 Kapku to připomíná Fallout 3. Tam bylo něco podobnýho.

 

Kanar: No ani ne Stelker to jen špatně vysvětlil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uďál jsem si novou postavu s tím jak jsem rozehrál SkyRe :pirate:

 

Ork, level 9, znamení válečník

hlavní skilly: těžká zbroj, těžký zbraně, štít + lehká zbraň, kovářství

+ trochu alchymie a lukostřelba (hned na začátku jsem totiž našel kuš :-D)

 

 

 

ze startu jsem na těžký zbraně hodil perk Barbarian (přidává DMG), což je fakt silný a myslím že další perky tenhle strom už nebude potřebovat

co se mi ale hodně líbí, že základní perk pro lehký zbraně přidává DMG taky neozbrojeným útokům!! nová kratochvíle ve Skyrimu- mlácení banditů a Thalmorů pěstma!

hodně hustě taky vypadají perky pro sekery s větší šancí na krvácení nepřátel nebo perk Strong Grip se šancí na useknutí hlavy. want!

ja jel s orkem vsechno na dmg a na dvourucak, tezkou zbroj a kovarstvi. ... krvacet nemuseli, 2 rany a vetsina enemy byla dead.. ty souboje byly hodne kratky :) ale posledniho bose sem dal asi na 15 ran ! ten byl dost tuhej :)

 

Se mas ze te to bavi jet do kola, to myslim v dobrym,  me RPG vetsinou bavi jen jednou.. :( podruhy leda za rok -dva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jel s orkem vsechno na dmg a na dvourucak, tezkou zbroj a kovarstvi. ... krvacet nemuseli, 2 rany a vetsina enemy byla dead.. ty souboje byly hodne kratky :) ale posledniho bose sem dal asi na 15 ran ! ten byl dost tuhej :)

 

Se mas ze te to bavi jet do kola, to myslim v dobrym,  me RPG vetsinou bavi jen jednou.. :( podruhy leda za rok -dva

já to mám podobně s většinou her, že mě baví jen jednou :) těch co jsem hrál víckrát bylo jen pár

Skyrim bych taky asi znovu nerozehrál, kdyby SkyRe nepřekopalo ten RPG systém, je to nová motivace. plus taky ty DLC nejsou imho zlý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to vlastně dělaný tak, že perky co byly v původní hře zůstaly (změnily se někde jejich názvy) plus přibyly nový perky. takže má člověk větší výběr. je jasný že naplňovat se to bude těžko, ale není přece životně důležitý to zaplnit všechno. já si vybírám to co se mi líbí přičemž se specializuju jen na ty stromy co se k mý postavě hodí

 

třeba ve stromě lehkejch zbraní je spousta specializovanejch perků - krátký meče, katany, šavle, sekery, kopí, a nevim co všechno... takže když hraju hlavně se sekerama tak hodím perky na ně a na ostatní typy zbraní se vykašlu. takže ve výsledku těch perků ani tolik nepotřebuju :) je to jak kdyby ses v reálu naučil bojovat s jedním druhem zbraně, tak budeš umět jenom to a ostatní by ses učil zvlášť nebo vůbec.

pokud bys teda nebyl Jedi. nebo Neo. nebo Chuck :pirate:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějako se to pojebalo. Já myslel, že dawnguard je sprovozněnej až při 25 levlu. Otevřel sem mi při 10. kromě toho děsně kiksuje. Mam si pokecet s Isranem, dokonce je nad nim šipka. Jenže zadání úkolu mi hlásí velké Lookup failed a najdi Septima kdesi v kdesi. A neustále mi to oznamuje, že sem našel krev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam norda(orka nie iba kvoli zhladu) a idem cisto defensive jak svina stit a mec lebo su najrychlejsie. A dost sa vyzivam v hromadeni tej najlepsej vybavy. Hodne dlho som lovil Draedry na ich srdcia na najlepsie brnenie a mec a stit :D Teda to bolo volakedy v tich upgradoch sa moc nevyznam aj ked ma to laka urcite to toho dost meni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...