Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Já zas teď dělám quest v Azuřině hvězdě (Skyrim) a docela mi tam dávají zabrat ti Dremorové s ohnivými koulemi :/ Jsem si zašel na nákup a sehnal si pár lektvarů odolnosti proti ohni a náhrdelník 50% odolnosti vůči blesům (na toho šaška čaroděje tam dole), tak snad to nějak půjde.... Má někdo nějaký další tip?:)

+na netu to tam dobře kosí palcátem Molag Bala....tak i ten jsem si na ně připravil...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej si flasky na život na rychlo volbu+kamenna nebo dubova kuze-podle toho co umis.nakej lektvar jak pises a mozna by stalo za to,udelat si nakej light set ciste na tohle.zvednout odolnost na ohen,blesky a tak.ja tenhle q delal az sem mel asi 43 level a behal sem v dracim+deadricky zbrane na max co sem moh byt.sem je prejel jak malinuu.ale na mensich levlech to je tvrdsi.to je jasny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrál jsem dawnguard, ale ten otec Serany je hajzl, ten luk sice hezky rychle střílí, ale je to naprd s malou DMG. Jednou, když už mu zbývalo tak milimetr života, se bugnul ve stěne, takže restart. Potom zase půl hodiny mordování, ale potom vše doděláno :Smile_Default: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej si flasky na život na rychlo volbu+kamenna nebo dubova kuze-podle toho co umis.nakej lektvar jak pises a mozna by stalo za to,udelat si nakej light set ciste na tohle.zvednout odolnost na ohen,blesky a tak.ja tenhle q delal az sem mel asi 43 level a behal sem v dracim+deadricky zbrane na max co sem moh byt.sem je prejel jak malinuu.ale na mensich levlech to je tvrdsi.to je jasny

 

Ok,dík, vyzkoušim:) Já jsem na úrovni 38 a mám zatím ebenitové brnění, takže nejsem tak nadopovaný:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dej si flasky na život na rychlo volbu+kamenna nebo dubova kuze-podle toho co umis.nakej lektvar jak pises a mozna by stalo za to,udelat si nakej light set ciste na tohle.zvednout odolnost na ohen,blesky a tak.ja tenhle q delal az sem mel asi 43 level a behal sem v dracim+deadricky zbrane na max co sem moh byt.sem je prejel jak malinuu.ale na mensich levlech to je tvrdsi.to je jasny

 

Já to dělal někde okolo 30lv. Tohle mě nenapadlo. Já si ze Sangvinovy růže vyvolal dremoru, vyzunkal pár lektvarů na odolnost (kterejch nikdy nemam moc asi jen dva) a pak sem se to znažil uhnat na to, že je zmlátim dřív než oni mě.xD Když sem a tom byl bledě tak lektvary na zdraví. Vyšlo mi to napotřetí. Jinak bych doporučoval udělat quest daedrickýho pronce Perytea (nebo tak nějak se menuje), to totiž dostaneš fajn štít, kterej se na tohle hodí. A když to nepude ani po tom, taksi stáhni tohle

http://skyrim.nexusmods.com/mods/25505

Fajn trochu OP meč. Používám ho na prastarý draky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to dělal někde okolo 30lv. Tohle mě nenapadlo. Já si ze Sangvinovy růže vyvolal dremoru, vyzunkal pár lektvarů na odolnost (kterejch nikdy nemam moc asi jen dva) a pak sem se to znažil uhnat na to, že je zmlátim dřív než oni mě.xD Když sem a tom byl bledě tak lektvary na zdraví. Vyšlo mi to napotřetí. Jinak bych doporučoval udělat quest daedrickýho pronce Perytea (nebo tak nějak se menuje), to totiž dostaneš fajn štít, kterej se na tohle hodí. A když to nepude ani po tom, taksi stáhni tohle

http://skyrim.nexusmods.com/mods/25505

Fajn trochu OP meč. Používám ho na prastarý draky.

Růži mám už taky:) Ty asi myslíš Čarolam, jak vyvolává tu bariéru proti kouzlům...též na skladě:) Ten meč vypadá zajímavě. A to si ho pak musíš vyrobit v kovárně, nebo se dá i najít apod.? Nevím,jak to chodí u těhle vložených mod předmětů:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam takovej zadrhel.delam Quest .mam sehnat nejekaej aurieluv luk nebo jak se to pise.k tomu potrebuju dva svitky předku.jeden svitek předku-dračí mam a druhej je nejakej svitek předku- krve.netusim kde ho splasit.netusite nekdo ?

tek quest se jmenuje patrani po svitcich

prolezl sem snad celej skyrim a nikdo o nem nema zdani.a Serena ta knedla se se mnou nebavi.nebude to nahodou ono ? upir-krev,logicky by to do toho pasovalo

Zoltare,tys semka mam pocit postoval video s nejakym lukem,neni to ono nahodou ?

já už si to moc nepamatuju, ale určitě to bude mít něco společnýho se Seranou

našel jsem to, je to tenhle quest:

http://elderscrolls....ki/Beyond_Death

už jsi byl na tom upírským hradě? ten je před tím questem se svitkem. musíš prolízt se Seranou ten hrad a až se dostaneš na konec, tak tam je cesta do Soul Cairnu, což je něco jako záhrobí, tam najdeš matku Serany - Valericu, ta ti ho nějak dá, myslím že tam musíš porazit nemrtvýho draka.

všechny hlavní i vedlejší questy v Dawnguardu jak jdou po sobě jsou sepsaný tady, tak kdybys tápal tak to pročti:

http://elderscrolls....sts_(Dawnguard)

 

a ten luk, ten ostaneš až na konci a půjdeš s ním porazit hlavního zmrda v Dawnguardu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hmm, tak sem to dojel, teda cekal sem ze si tu druhou cast hry uziju vic a hlavne dele. Skoncil sem na lvl 43.... doufal sem ze to bude aspon o 10 levl delsi..

Nejvic me ****** posledni boss, kteryho sem dvakrat stahnul na zem, celkem tak 10 prastil a bylo po nem.. a to sem zapomel pouzit berserk..

Chut se toulat a delat sidequesty nejak neni.. takze uninstall :(

 

dal bych tomu 80%, patri to k jednim z nej RPG, ale u me osobne to two worlds nebo Risen nijak neprekonava..cekal sme od toho krapek vic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...