Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Já si to rozjel znovu. Tohle jsou krásný věci, který by hru oživili jedna báseň, ale předpokládám, že instalace bude asi trochu složitější? A dá se to vrznout do už rozjeté hry?

jestli myslis to ENB tak to je jednoduchy jak facka, rozklikni tohle http://skyrim.nexusmods.com/mods/23812//? a kdyz zascrollujes dolu tak tam je sekce o instalaci, je to jen par kroku

 

kdyby by ti pak hra bezela sekane, tak dej vedet, vim jak to upravit aby to vypadalo furt dobre a nebylo to narocny ani na starsi komp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostal jsem se pobliz Markarthu ze tam ukovam Gaulduruv amulet, coz je jeden z nejlepsich ve hre, ne-li nejlepsi vubec

 

co jsem se objevil pobliz dungeonu tak me tam cekalo tohle

 

 

fd52fc9d808d2cccdd26e70f842ba47c.jpg

 

 

ten vlevo byl docela maslo, padl hned, ale ten okridlenej byl snad o dvacet levlu lepsi nez ja. pak jeste vzadu ten dwemerskej drak a kousek vpravo byl kemp Fornswortů, takze bitka jak prase :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

zahlidl jsem ve Skyrimu Cliff Racera :)))))) to je potvora kterou jsem naposledy videl v Morrowindu. nevim jestli je to pridany nejakym modem nebo ne... ale uplne me prepadla nostalgie.

nebo mozna je to diky Dragnborn DLC, netusim

 

 

Já myslim, že je to tam kvůli Dragonbornovi. Si pamatuju jak sem na Solstheimu střílel po ptácích a spadlo tohle. Dost sem na toho křížence ještěrky a pterodaktyla čuměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

jj, da ti Serana myslim :)

Serana ti nedá nic,musíš jeden svitek taky koupit zpět od knihovníka v ledohradu, kterýmu jsi to daroval k úschově někdy na začátku.prodá ti ho za 4000,ale protože jsi arcimág dá ti slevu za  2000 :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

mam takovej zadrhel.delam Quest .mam sehnat nejekaej aurieluv luk nebo jak se to pise.k tomu potrebuju dva svitky předku.jeden svitek předku-dračí mam a druhej je nejakej svitek předku- krve.netusim kde ho splasit.netusite nekdo ?

tek quest se jmenuje patrani po svitcich

prolezl sem snad celej skyrim a nikdo o nem nema zdani.a Serena ta knedla se se mnou nebavi.nebude to nahodou ono ? upir-krev,logicky by to do toho pasovalo

Zoltare,tys semka mam pocit postoval video s nejakym lukem,neni to ono nahodou ?

druhy svitek musis koupit v Ledohradu u knihovnika, ke kterymu jsi to kdysi dal.Je vycuranek a proda ti ti ho za 4000 zpet,ale protoze jsi arcimag da ti slevu za 2000.Taky to ted delam ten auriluv luk,ale nejak nemuzu najit ten chram kde mam zavit toho typka :-/ a ziskat ten luk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve hře mam kapku "vylepšený" ksichty některejch followerů. Dneska sem zjistil, že je něco rozházelo. Vůbec nevim co. Nicméně když sem to řešil, tak sem zjistil, že mi to řešení rozházelo textury většiny ostatních módů. Asi abych se nenudil... Chjo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

:-D tak mi prisel mail s anketou o Elder scrolls online, kde jsem se mel vyjadrit jak jsem s aspektama ty hry spokojenej :D no zkritizoval jsem jim to hrozne. nerikam ze to nebude sranda hrat v parte, ale zatim jednoznacne nejhorsi Elder Scrolls hra, kterou jsem zkusil

 

jediny co maj povedeny jsou ty oficialni stranky, kde jsou ruzny fan artworky, hudba a tak.

jeste maj vic jak dva mesice aby to trochu vyladili, ale ja tomu zkratka moc neverim. pro me uz to neni Elder Scrolls ale normalni rubacka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...