Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Tvoje problémy bych chtěl mít. Jestli máž něco proti TES Online tak si zahraj Metin a ono tě to přejde.xD Táková nudná hovadina. Já si TESko užíval.

to nejsou zadny problemy, ale jen muj nazor na hru. ne kazda hra se musi libit kazdymu, smir se s tim. kritika je na miste, kdyby zada nebyla, tak nemaji co spravovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm asi uzral cas stahnout game se vsema addony a rozjet to znova :)

 

Jaky povolani doporucujete ? Dojel sem to za Orka a bylo to az moc easy, premyslim o nejakym rytiri mec + stit a par kouzel..

mec + kouzla, podle me asi nejsilnejsi trida ve hre (spellsword). je to zabava, ale docela easy. kdybych mel neco doporucit, tak me nejvic bavila kdysi hra za upira v Oblivionu, mel jsem dyku, kratkej luk a iluze, tj kouzla aby nepratele utocili sami na sebe a podobne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

pohnojil jsem si stary savy ve Skyrimu.. a ze nektery byly hodne dobry. protoze jsem idiot a spatne jsem odinstaloval nekolik modu. takze to neni chyba ani hry, ani tech modu, jenom moje, jsem zkratka idiot.
ale nevadi :) mam ale nekolik zajimavych napadu na novy postavy. jeste ze existuje konzole a cheaty na levelovani, takze clovek nemusi zacinat zase od nuly.

nejradsi bych neco zacal v Elder Scrolls online, protoze ta hra ale vypada spatne, tak asi zustanu u Skyrimu. s modem "live another life" to bude pecka. clovek nezacina jako Dragonborn, ale jako postava kterou si sam vybere

 

postava 1: PIRAT
rasa -- Redguard
specializace -- plizeni, zamky, kradeze, obchodovani, jednorucni zbrane
karma -- zla

namorni lupic a zabijak, ztroskota u pobrezi Skyrimu. nema vubec nic, jeho posadka je mrtva nebo nezvestna, korist sla ke dnu s lodi. vydava se na nekolik loupezivych najezdu po pobrezi, protoze ale ma spatny vybaveni a seversky klima mu moc nesvedci, jsou jeho pokusy vetsinou neuspesny. mistni obyvatelstvo ho moc vstricne nevita, vsichni jsou evidentne nasrani kvuli obcansky valce, drakum a upirum. severskou zbroj neumi nosit, zato mu ale zbyl jeho Scimitar, ktery bezchybme ovlada. nasledne objevuje Solitude, nejbohatsi mesto ve Skyrimu. vyloupi nekolik bohatsich statku v okoli a najme par zoldaku, aby mu kryli zada. kontaktuje mistni podsveti a nasledne i cech zlodeju, s jehoz pomoci hodla nasetrit na stavbu novy lodi a plavbu zpet do Hammerfellu. jeho bohatsvi a moznosti se zvetsuji, v nekterych mestech je na nej ale vypsana vysoka odmena, a tak na nej mistni casto utoci bez varovani

 

 

postava 2: SHIELDMAIDEN

rasa -- Nord

specializace -- stit, sekera, lehka zbroj, vlkodlak

karma -- dobra

 

nevim jak by se "shieldmaiden" presne prelozilo do cestiny, asi jako stitonoska nebo panna valecnice, kazdopadne je to postava zalozena na seversky mytologii, k cemuz se Skyrim docela hodi.

-- vyrusta ve Whiterunu a hned co se trochu nauci zachazet se stitem a sekerou, pridava se s k Druzinikum. mezi mistnimi ma dobrou povest, protoze veri v dobro a svoje ukoly neplni jen pro penize, ale veri ze je potreba pomahat slabsim. brani mesto proti drakum. vybuduje si dobrou reputaci mezi Druziniky, kteri ji premluvi k tomu, aby se nakazila lykantropii, kterou sami oznacuji jako dar. promena ve vlkodlaka je sice neocenitelna v boji, prinese ji ale i radu potizi, udela si totiz nepratele z uctivacu Stendarra, upiru a obcas i z obycejnych obyvatel, kteri na ni v jeji zvireci podobe nevahaji zautocit. v obcansky valce se pridava na stranu rebelu a sehrava hlavni roli v mnoha bitvach, pro Ulfrika se stava symbolem vitezstvi a cisarska legie z ni ma strach, zaroven si tak ale pridelava dalsi nepratele, prave z vojaku legie a z Thalmoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadhera :) obdivuju lidi co na tomhle projektu delaji. a nemuzu se dockat az Skywind vyjde

 

 

Bomba, HD Morrowind, to zase rozehraju. Je to umelecke dilo tahle hra, v poradny grafice to bude skvost. Az to vyjde nezapomen to sem napsat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak je ti u tohoto modu s questy... To se generují nové??? A jak je to s hlavní questovou linií??? Ta je splněná???

 

Skyrim mě bavil, ale už znám nazpaměť.questovou linii a tím mě už přestal bavit.... Hrát za někohoo jiného zní dobře... 

ten mod funguje tak, ze kdyz das novou hru, tak zacinas jako "nikdo" a objevis se v maly mistnosti, kde je jen socha. k ty kdyz promluvis, tak se te zepta, kdo chces byt.. je tam spousta moznosti, napriklad muzes byt rekrut v nekterym cechu, muzes mit pozemek v nekterym meste, nebo se treba muzes objevit na ztroskotany lodi. tomu taky odpovida misto kde se objevis a vybaveni, ktery do zacatku dostanes, napriklad kdyz jsi novacek u Druziniku, tak zacinas v Jorvaskeru s nejakou zakladni zbroji a zbrani, kdyz jsi trosecnik tak jsi ve vraku lodi a mas jen roztrhany hadry, akorat po pobrezi najdes mrtvy tela ostatnich namorniku, ze kterych si muzes posbirat nejakou zacatecni vybavu.. fakt je to uzasnej mod

 

s tou hlavni draci dejovou linii se to ma tak, ze neni ze zacatku vubec aktivni. a nemusi bejt aktivni vubec, pokud nechces. takze vlastne draci ve skyrimu vubec nejsou a ty nemas zadny revy, proste hrajes jinej charakter. ale kdyz chces, muzes hlavni quest line aktivovat, je to na tobe

 

EDIT tady je kdyztak odkaz http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/9557

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to moc dobře... Ale má to jeden háček... Hraju Skyrim v češtině.... Anglicky umím jenom "já být chtít jít pít"... A tohle se asi bude prát... Ale až budu mít chvilku tak to asi zkusím... 

 

A jak je to tedy s questy??? Nějak se generují???Nebo je to potom bez questů???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to moc dobře... Ale má to jeden háček... Hraju Skyrim v češtině.... Anglicky umím jenom "já být chtít jít pít"... A tohle se asi bude prát... Ale až budu mít chvilku tak to asi zkusím... 

 

A jak je to tedy s questy??? Nějak se generují???Nebo je to potom bez questů???

no questy jsou uplne stejny jak v puvodni hre a aktivuji se stejne.. s nekym pokecas, on ti rekne abys mu prinesl mec z tamhle ty jeskyne a podobne. jedinej rozdil je v tom, ze se ti na zacatku neaktivuje hlavni pribehova linie

 

uprimne sam nevim jak tenhle mod funguje s cestinou, protoze hraju bez ni.. ale myslim ze by se to mlatit nemelo, protoze jsem zatim ve hre nenarazil na zadny dialogy ktery by tenhle mod zmenil

autor modu k nemu dal docela podrobnej read me, kde se pod "compatibility" o ostatnich lokalizacich vubec nezminuje, takze bych strach nemel. zbyva to jen vyzkouset ;)

kdybys potrebovl pomoct s instalaci, dej vedet. doporucuju pouzit, stejne jako u ostatnich modu, Nexus Mod Manager

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A máš aktivní úkol???

 

Edit: Jinak z vlastní zkušenosti... Obcházení questů přes konzoli přináší více problémů než užitku...  V současné verzi (já mám Legendary Edition) je už questových bugů minimálně... A pokud přeci jen na nějaký narazím tak napřed hledám řešení na http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Skyrim ... Protože někdy stačí odejít a přijít, nebo se vyspat, nebo něco podobného... Konzole je až poslední varianta... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadhera :) obdivuju lidi co na tomhle projektu delaji. a nemuzu se dockat az Skywind vyjde

 

http://www.youtube.com/watch?v=22YoomSjj2E

 

Teda narazil jsem na to tady náhodou a děkuju aláhovy teda Zoltarovi za to :D Hrál jsem všechny díly a Mor je pro mně srdcovka, moje první ogiro game neskutečné rpg tenkrát a s radostí si ho zahraju znova po x letech :-)

Našel jsem stránku a snad už by to mělo jít http://tesrenewal.com/forums/morroblivion/mods/753

 Bohužel chce to teda Mor se všema datáčema což mám ale i Oblivion se vším což nemám ty datáče budu muset pošéfovat... Viz tady http://tesrenewal.com/morroblivion-download

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netu je výroční edice Oblivionu i s těma datadiskama za 200,- což je celkem v klidu.Tak to asi pořeším takhle i když jak píšeš hrát ho nebudu tenkrát stačilo a skyrim je lepší :-D

Uvidím co to ESO zkoušel jsem betu a nevím neměl jsem s toho nejlepší pocit a to že si musím koupit hru za litr a pak ještě měsíčně 300,-to je vcelku dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám vědět, dnes nebo zítra to pošéfuju.

Těším se na to fest jak jsem psal výše byla to moje srdcovka :-)

CZ by si myslím neměla být problém, questy zustávají stajné, změnila se jen grafika ta z Oblivionu do Morru ale asi tam budou nové zbroje a meče aspoň podle videa což by nevadilo v eng ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...