Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

K TES Jo. O tom už tu někteří ví dlouho. Do closed bety nepudu. Stejně tam nemam dohromady co zaškrtávat.

no a? tak to zaškrtni podle pravdy. já taky zaškrtl jen že jsem hrál předchozí TES, skoro nic jinýho, to přece není důvod aby mě nevzali

nebo tam zaškrtni všechno a máš to jistý :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

tak stahuju Dragonborn DLC, jsem zvědavej! někde jsem četl že je to dost krátký, no snad to nebude na pár hodin a ende. kdyby to bylo dlouhý aspoň jak Dawnguard tak cajk.

taky teda doufám že tam budou nový zbraně a tak, lítání na drakovi mě až tak moc netankuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli myslíš nějakou krabicovou verzi tak "vše vydané od Skyrimu" asi nikde, protože to jsou hlavně DLC (stažitelný přídavky), a jestli to někdy vyjde kompletně jako krabicová verze tak až někdy za čas, protože ty DLCčka jsou docela nový

A jinak přes Steam jedině?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok,dík. Já právě koupil v krabicové verzi Skyrim a Dawnguard (v druhém případě tam byla v krabici kartička s kódem a stáhlo se to), tak jsem byl jen zvědavý co a jak... Vím, že vyšel kromě toho ten Hearthfire, tak bych to rád měl kompletní - i když zrovna ten Hearthfire je taková pitominka:D Ovšem Dragonborna bych moc rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha :) na to jsem zvědavej

já to mám teď na nejvyšší obtížnost a ještě jsem si tam dal nějakej mod aby byly nepřátelé chytřejší a aby jich bylo víc, takže jsem vlezl do první kobky a dostal jsem hned hroznou čočku od nějakejch solnejch zombíků :-D

takže jsem se ještě ani k žádným animacím vlastně nedostal :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Morrowind overhaul 3.0 (1080p)

aneb jak se dá deset let stará hra předělat do téměř-současnýho kabátu

Tak tohle je bomba!

Vypada to ze rozehraju Morrowind asi po ctvrty. U me nad Skyrim porad vede. Skoda ze se datadisky vubec nepovedly:(

 

Jeste dotaz: Nevite jestli to chodi jen pod XP nebo i Win7? Ja mam porad XP sice, ale prechod na sedmy se asi blizi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je bomba!

Vypada to ze rozehraju Morrowind asi po ctvrty. U me nad Skyrim porad vede. Skoda ze se datadisky vubec nepovedly:(

popravdě - já zkoušel jednu z předchozích verzí overhaulu pro Morrowind která vypadala skoro stejně a přestože jsem postupoval pečlivě krok po kroku a instaloval jsem to na čistej komp, tak to bylo strašně nestabilní. vypadalo to fakt pěkně, ale spouštět hru každejch pět minut znovu mě fakt nebavilo. a to nemluvím o tý neskutečně složitý a zdlouhavý instalaci. ale třeba ti to poběží líp než mě, držím palce ;) taky bych si to přál někdy hrát v takhle pěkným provedení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...