Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

Hmm. Nějak se to celé podělalo. Když se portnu k Aele tak zjistim, že se propadla pod úroveň terénu, ta hra má nějakej problém. Navíc po mě dou strážní a chtějí 2000 zlatejch a já vůbec nevim za co.

chudák Aela je pohřbená zaživa :D ta hra je prostě chybová. myslím že existuje způsob jak jí vysvobodit zpod tý země, ale jdu to nejdřív zkusit do hry, jestli je to tak jak si myslím. když chvilku vydržíš..

 

EDIT: jo, mělo by to fungovat.

do konzole napiš TFC, to ti aktivuje volnou kameru, můžeš s tím i pod zem. najeď s tou kamerou po d ten terén, abys viděl Aelu. dej konzoli, klikni na Aelu, aby se ti tam objevilo její ID. pak napiš moveto player a potvrď to entrem. tak by se měla přesunout k tobě.

když napíšeš znova TFC tak to zruší tu volnou kameru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

císařské válečné brnění (daedrické)

http://www.sdilej.eu...88e8ddbe85b.bmp

a na mých figurách

http://www.sdilej.eu...e38a88b27ec.bmp

 

Z nějakýho důvodu sem nemůžu hodit rovnou obrázek.

 

A hmm co mam dělat, když se mi začnou množit lidi? Před Bílym průsmykem mi stojí skupinka 4 lidí a všichni jsou Louis Lettruš. Když sem je chtěl vymlátit, tak sem zjistil, že je to jedna z nesmrtelnejch postav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady nejde o meč větší než postava. To by byl obouručák a to nechci xD Já jen chci něco asi takhle dlouhýho, ale s o něco širší čepelí aby to mělo údernej vzhled chápeš ne?

 

Jo a mam skvělej novej dofámžebug. Když řeknu Seraně aby někde čekala a pak odběhnu pryč a jeko vlkodlak terorizuju Skyrim, tak po návratu zjistim, že jediný dvě možnosti, který mam sou, že se chci změnit v upíra a že chci namočit šípy. Nic o tom aby za mnou zase šla tam neni. Asi se toho vlka zbavim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Mickhesh: po tom, co se děje na foru balzám na duši. Pětinásobky mě neberou, a ani nemám chuť po tom, co jsem zblble absolvoval, tak je to daný :Smile_Default:

to Zoltar: už jsi to dohrál úplně do konce? Kochal jsem se na lokaci Černota a protože jsem myslel, že to znáte screeny jsem nedělal. Ty meče jsou parádní. Našel jsem i Drakozhoubu a nakonec jsem srabácky šil do Alduina lukem :Smile_confused:

Edit: nejlepší je k tomu videu poutač na středisko proti depresím, silně uvažuju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Mickhesh: po tom, co se děje na foru balzám na duši. Pětinásobky mě neberou, a ani nemám chuť po tom, co jsem zblble absolvoval, tak je to daný :Smile_Default:

to Zoltar: už jsi to dohrál úplně do konce? Kochal jsem se na lokaci Černota a protože jsem myslel, že to znáte screeny jsem nedělal. Ty meče jsou parádní. Našel jsem i Drakozhoubu a nakonec jsem srabácky šil do Alduina lukem :Smile_confused:

Edit: nejlepší je k tomu videu poutač na středisko proti depresím, silně uvažuju....

jj, už to mám dohraný. vlastně už v týhle hře nemám moc co dělat :D eště nějaký questy mám, ale spíš hraju jen tak pro srandu, zkouším mody a tak. Černota to je ta oblast se záživejma houbama?

jinak taky do draků musím šít lukem. protože high elfové jsou dost citliví na magii, a na obtížnost na kterou hraju mě drak sfoukne jedním dechem, takže si musím držet odstup

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, už to mám dohraný. vlastně už v týhle hře nemám moc co dělat :D eště nějaký questy mám, ale spíš hraju jen tak pro srandu, zkouším mody a tak. Černota to je ta oblast se záživejma houbama?

jinak taky do draků musím šít lukem. protože high elfové jsou dost citliví na magii, a na obtížnost na kterou hraju mě drak sfoukne jedním dechem, takže si musím držet odstup

Jo houby a zářící ruda, tak se mi to líbilo, že z mžourání do tmy jsem měl oči jako angorák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Mickhesh: po tom, co se děje na foru balzám na duši. Pětinásobky mě neberou, a ani nemám chuť po tom, co jsem zblble absolvoval, tak je to daný :Smile_Default:

to Zoltar: už jsi to dohrál úplně do konce? Kochal jsem se na lokaci Černota a protože jsem myslel, že to znáte screeny jsem nedělal. Ty meče jsou parádní. Našel jsem i Drakozhoubu a nakonec jsem srabácky šil do Alduina lukem :Smile_confused:

Edit: nejlepší je k tomu videu poutač na středisko proti depresím, silně uvažuju....

 

Jo jo s Alduinem byla děsná sranda. Nevíte jak se můžu znova dostat na to místo, kam mě vzal ten drak, když sem šel sundat Alduina? Von tam byl jeden z tech co nosej ty divný masky a já sem byl v tý době tak trochu použitej a tak sem využil toho, že ke mě byl otočenej zádama a rovnou sem naběh do toho portálu. Jenže tu masku bych teď docela chtěl. A Drakozhouba nic moc radši sem měl elfí meč přisátí, ten byl daleko účinnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nová den nový problém. Někam se mi ztratilo 50 bodů brnění. Trochu opruz.

Jinak sem našel fajn meč. Bledá čepel se to menuje.

A začal sem za sebou tahat kromě Sereny ještě Lýdii asi si budu muset úroveň hodit na velmistra protože jinak si nezahraju xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zoltar: odkud jsou ti tvoji draci? Z DLC nebo základního Skyrimu? Jinak, od chvíle, co jsem začal chodit sám jen s tím téměř nezničitelným koněm Stínem bylo pravidlo, že do toho vletěl jako první a to včetně draků a i podle něj jsem poznal, kam letí a kde je. Pokud byl třeba drak nablízku, nebyl problém ho oběhnout, protože Stín ho zaměstnal a vždycky přežil. Pokud člověk ještě použil Sanquinovu růži bylo vystaráno.

to panzergranade: nepodařilo se mi běžně zaangažovat dva, vždycky druhá postava řekla, že už s sebou někoho mám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to zoltar: odkud jsou ti tvoji draci? Z DLC nebo základního Skyrimu? Jinak, od chvíle, co jsem začal chodit sám jen s tím téměř nezničitelným koněm Stínem bylo pravidlo, že do toho vletěl jako první a to včetně draků a i podle něj jsem poznal, kam letí a kde je. Pokud byl třeba drak nablízku, nebyl problém ho oběhnout, protože Stín ho zaměstnal a vždycky přežil. Pokud člověk ještě použil Sanquinovu růži bylo vystaráno.

to panzergranade: nepodařilo se mi běžně zaangažovat dva, vždycky druhá postava řekla, že už s sebou někoho mám

http://skyrim.nexusmods.com/mods/3829

přidává to ty dva draky a celkově to dělá všechny draky silnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...