Přejít na obsah

The Elder Scrolls


Zoltar

Recommended Posts

prolejzám jeskyň a v jedný truhle vidím dragonscale cosi, tak se zaraduju že mám konečně dračí zbroj, že nebudu muset čekat na ten zatracenej perk ... a oni to sou jenom boty!!!!!! k čemu sou mi ***** samotný boty :D ještě tak dvacet třicet dungeonů a možná posbírám kompletní zbroj

 

jo a zkouším project MATSO ENB, docela luxus.

je tam několik různejch verzí, různě barevnejch a tak, některý mi příjdou dost přehnaný, ale ta "Standard Immersive Bloom Version" se mi hodně líbí

obdivuju lidi co vymýšlí tyhle grafický mody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dojmy. Všechny zabité postavy pravděpodobně trpí chorobou nedostatečné srážlivosti krve. Nejsem si jistej v čem má kuše přednost před lukem, ale to se vyřeší. A neexistuje do toho nějaká čeština? Jak na mě ta hra ty jazyky střídá, tak se dostávám do stadia, kterýmu řikám čengliš. Na oba jazyky koukám jak vůl a pořádně nerozumim ani jednomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dojmy. Všechny zabité postavy pravděpodobně trpí chorobou nedostatečné srážlivosti krve. Nejsem si jistej v čem má kuše přednost před lukem, ale to se vyřeší. A neexistuje do toho nějaká čeština? Jak na mě ta hra ty jazyky střídá, tak se dostávám do stadia, kterýmu řikám čengliš. Na oba jazyky koukám jak vůl a pořádně nerozumim ani jednomu.

kuš vs luk

vetsi dmg, delsi reload, sipky litaj rychleji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zjistil jsem, že jsem skoro vůbec nepoužíval schopnost Vlkodlaka, kterou měla moje postava v krvi. tak jsem si stáhl mod, kterej tuhle schopnost mění spíš v nemoc (tak jak Lycantropie má správně bejt). takže místo aby se postava ve vlkodlaka měnila kdy chce, tak tady se mění každou noc :D což je dost hustý. člověk musí akorát dávat v noci bacha, aby nevkročil na blbý místo, protože v týhle podobě na něj útočí skoro všichni lidi. líbí se mi to, ale blbý na tom je, že jsem teď u Temnýho bratrstva a noc je pro mě jako pro vraha nejlepší čas na vraždění. a těžko může člověk někoho potají zabít když je v podobě vlkodlaka :D

 

tady to je od 7:28

 

taky přemýšlím že zkusím druhou postavu jako upíra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do zbroje se musí dát exp. body, já mám u Slavičího s úrovní 54 okolo 580.

380 mam s komplet tezkou zbroji... skill tezka zbroj mam na 93 a chybi mi posledni ...

zatim sem mizernej kovar takze mam nektery vecy jen jednou vylepseny ale defaultne je platova zbroj samotna s armorem pod 100... btw proto to sem pisu, nemel sem srovnani..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zas je pravda, že můj nejúdernější meč dává 50 poškození, ale ono to stačí. Já mam ebenitovou zbroj na 640 (se štítem) s úrovní těžká zbroj na 100... Asi bych se měl trochu soustředit na kovařinu nebo na to jednou dojedu.

tak ja jedu dvourucak.. tech bodiku za stit bude dost.. me zas prijde desne malo 50dmg :) i 120 mi prijde porad malo... treba ledoveho trola davam porad na tri rany :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jedu dvourucak.. tech bodiku za stit bude dost.. me zas prijde desne malo 50dmg :) i 120 mi prijde porad malo... treba ledoveho trola davam porad na tri rany :(

 

Já mam jednoručák. Na 100. Jenže používám ..é.. zdokonalený starobylý nordský meč (vynikající), protože je to nejhezčí neočarovaná zbraň co sem zatim potkal. 50dmg stačí. Možná, když to vyženu na sto, tak budu šťastnej, ale neni to hnutnost. Mam čaroštít, tu srandu co když se kreju tak vytvoří ještě magickej štít, kterej odchytí kouzla do 50 bodů. Mimoto má hodnotu brnění 88.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm. Nějakým způsobem sem získal mód, ve kterym si můžu nastavit pózu figury na brnění anebo jí na místě rozpohybovat xD. Navíc můžu kovat daedrickou zbroj ikdyž mam kovářství jen na 70. Ale ebenitovou kovat nemůžu...Takže další fajn mod. A mimochodem těch zbrojí je několik druhů (ve kterách se liší jen názvem a barvou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

380 mam s komplet tezkou zbroji... skill tezka zbroj mam na 93 a chybi mi posledni ...

zatim sem mizernej kovar takze mam nektery vecy jen jednou vylepseny ale defaultne je platova zbroj samotna s armorem pod 100... btw proto to sem pisu, nemel sem srovnani..

Mám pocit, že jak zbroje tak zbraně jsou nejlepší když jsou vlastnoručně vyrobené a pak ještě překované. Já jel paraelně očarování a po překování jsem je očaroval a překoval znova. Ještě jsem používal čtyři doplňky a kovářskej elixír, abych to vyhnal co nejvýš. Daedrickej obouručák byl jistota, ani nemusel mít očarování. Teď jedu jednoruční zbraně a všechno nalezené a překované a i přesto, že poslední skill kovařiny mám elfské, tak s podporou slavičích rukavic dává Čepel svízelí skoro za 100. A mám pocit, že jsem překovával víckrát než dvakrát. Jediný, co nešlo překovat byl ten slavičí meč s dvojitým očarováním. U luku to s třemi doplňky narostlo až na 230, jedy už jsou zbytečné. Příště si to zkusím na vyšší úrovni obtížnosti, protože teď s ním obzvlášť ze skrytu jde zabít prakticky všechno na jednu ránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkouším hrát za toho vlkodlaka a je to docela řiť, ale za chvilku to začíná bejt nuda.. člověk někam vlítne, všechno rozsápe a následně sežere :D furt dokola. taky musím říct, že s několika perkama už je pak ten vlkodlak dost silnej a perky naskakujou rychle. jinak je teda hodně slabej proti stříbrnejm zbraním (Silver hand mě sundal na pár seků), naštěstí lidí co používaj stříbrný zbraně je ve hře jak šafránu

 

jestli se mi na něm něco fakt líbí, tak je to ta schopnost vyvolat vlkodlačí přízraky. jak vidí nepřítele, hned po něm jdou (ideální na odvedení pozornosti lučišníků)

 

tady jsem s nima vyrubal tábor zapřísáhlejch :D

http://www.youtube.com/watch?v=fiOQ_vUbZzU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkouším hrát za toho vlkodlaka a je to docela řiť, ale za chvilku to začíná bejt nuda.. člověk někam vlítne, všechno rozsápe a následně sežere :D furt dokola. taky musím říct, že s několika perkama už je pak ten vlkodlak dost silnej a perky naskakujou rychle. jinak je teda hodně slabej proti stříbrnejm zbraním (Silver hand mě sundal na pár seků), naštěstí lidí co používaj stříbrný zbraně je ve hře jak šafránu

 

jestli se mi na něm něco fakt líbí, tak je to ta schopnost vyvolat vlkodlačí přízraky. jak vidí nepřítele, hned po něm jdou (ideální na odvedení pozornosti lučišníků)

 

 

Tak toho sem ušetřenej. Já jak nemůžu najít Aelu abych jí dal ten štít, tak nemam šanci se tim vlkodlakem stát. Možná tak upírem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toho sem ušetřenej. Já jak nemůžu najít Aelu abych jí dal ten štít, tak nemam šanci se tim vlkodlakem stát. Možná tak upírem

no já si myslim že upíři jsou v týhle hře mnohem propracovanější jak vlkodlaci. ne tak propracovaný jako třeba ve Vampire the Masquerade, ale i tak sou tu dobře udělaný

 

jestli nemůžeš najít nějakou postavu, tak je na to cheat. napíšeš do konzole player.moveto a za to ID tý postavy. Aela má ID 1A697. takže otevři konzoli a napiš tam player.moveto 1A697 a ono tě to teleportuje na místo kde je Aela

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...