Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

celkem mě blbnou replaje tak jen ve zkratce

 


cd8e8b4c7a224a1c9b3d5d69fd533e16.jpg
93bdd58b7d61eef4f0c92f322515afc9.jpg



normálka Jižní pobřeží šance na výhru cca 46% jedu si kolem vody z horní základny spolu s hellcatem a IS-3.
Ti idioti to zapíchnou u první skály a já jedu dál. A v městečku nad valem se začnou objevovat enemy.  Naštěstí je někdo smahnul.
IS-3 hrdinně vyjíždí a dojede na roh skály kde číhá enemy Tiger II. Chvilku se s ním přetahuje a pak ho za mé pomoci sundá.
To už prohráváme 5:10 a enemy začínají obsazovat bázi. Dojíždíme na cap (mimochodem sejmu artynu) a capujeme.
Náš prototyp skvěle resetuje a nás resetuje T-69, IS-3 vymaže artyna a já sfouknu T-69.
Zezadu mi shodí pásy T-150 a znovu, pak se otočkou doplazím za keřík a a ještě v jízdě pošlu k čertu VK 4502A které z druhé strany dojelo na cap.
Otáčím se o 180° a posílám do šrotu T-150 a zase se otáčím abych vysvětlil cestu do garáže KV-IS.
Potom mě nasvítí T-34-85 což mu neodpustím a v okamžiku kdy je základna obsazena si připisuju poslední "válečnický" kill z T-34-85. Škoda, že to nemůžete vidět fakt povedená bitva.  :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, druhý den, kdy je se čím opravdu pochlubit. Jelikož tam nejde vidět vše, tak tam chybí úplně dole ještě nasvícený jeden tančík spolu s udělenou dmg. Už se to na ten výpis nějak nevlezlo. Nejhezčí byly nadávky od enemy týmu, který byl jinak rudý stejně jako ten náš, že jsme všichni cheateři. Tak jsem mu napsal, ať se potom podívá na report po hře. Tak mi napsal i do chatu, že jsem cheater a že mě bude reportovat na Wg. Byl to jinak mistr Col_Yuri_Voskov s KV1S, který tu hru prostě neunesl psychicky  :teehee:.

 

shot_095.jpg

shot_096.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten výsledek není nějak super skvělej, ale jednak je tenhle tank hodně podceňovanej, a druhak se mi snad poprvé ve hře stalo, že mi někdo z nepřátelskýho týmu napsal, že jsem hrál dobře. Bylo to v Dubovým lesíku, zůstal jsem sám s artynou a proti mě IS6 a T28. S IS6 jsme se přestřelovali kolem baráku a nakonec mě dostali, ale pochvala od protivníka rozhodně potěší.
h-vr0oc0q.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka!

Map:  Pouštní řeka

Date: 18.1.2014 12:24:13

Vozidlo: E 25

Zkušenosti: 1 725  Kredity: 78 490 

Úspěchy v bitvě: : Válečník, Odstřelovač, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "I třídy"

 

Měl sem neuvěřitelnej tým vypatlanců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo, druhý den, kdy je se čím opravdu pochlubit. Jelikož tam nejde vidět vše, tak tam chybí úplně dole ještě nasvícený jeden tančík spolu s udělenou dmg. Už se to na ten výpis nějak nevlezlo. Nejhezčí byly nadávky od enemy týmu, který byl jinak rudý stejně jako ten náš, že jsme všichni cheateři. Tak jsem mu napsal, ať se potom podívá na report po hře. Tak mi napsal i do chatu, že jsem cheater a že mě bude reportovat na Wg. Byl to jinak mistr Col_Yuri_Voskov s KV1S, který tu hru prostě neunesl psychicky  :teehee:.

 

 

kdo s Hellcatem nemá Hlídku z Malinovky může to uninstalnout :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!
Bitva: Lakeville 18.1.2014 17:51:50
Vozidlo: AMX M4 mle. 45
Získáno zkušeností: 4 052 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 96 357
Úspěchy v bitvě: Válečník, Mistr dělostřelec, Radley-Waltersova medaile
 

nq5uhrs9kg334nhb9tryrpmw7su3kad2.jpg

nk7add368v8ywgr5d6fnc86h33djtzg6.jpg

 

Kdo to myslí s tímto tankem vážně, tak jedině se 105tkou a goldem. Pak se z toho stane celkem ultimátní zabiják. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také přidám něco povedeného s ST-1 ze včerejška. Na poslední tři (AMX 50 120, E 50 a M103) jsem už zůstal sám a s tímto tankem objel dokola 3/4 mapy. Ocenění a medaile potěší. Škoda, že replay se nenahrál, tak aspoň výsledky :

ST-1 Ruinberg-střetnutí - vítězství

Hrdina, Radley-Waltersova medaile, Válečník, Ocelová zeď

5752 nastříleno, 1893 nasvíceno, 3770 obdrženo

4842 expů (dvojnásobek s prémkem)

http://img24.eu/v-4w6vuxiz.jpg

http://img24.eu/v-9f16tbor.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včerejši posledni bitva večera.i když sem ve sve podstatě vyhral bitvu,hracem pluk jojik nebo tak nejak sem byl nazvan FU camperem z BIA a takovy ty silacky řeči kolem.na to že mel FV 183 dal hrdinych 530 dmg a hrdině zdechl.ale spamovat chat a nadavat a uražet mu šlo určitě lip jak hrat.klan EBOLA je zrejmě slušny oddil.a to s nim byl ve hře jejich fieldcomander ...

h-ibsnpqp9.jpg

h-ld6iyp8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnešek se nesl ve znamení co si neuděláš sám to nemáš.

tady sem se mohl roztrhat a málem to ty naši lajdáci projeli zbylo mě asi 5hp a 2 náboje

h-rbdgo0dq.jpg

h-l4mb0lie.jpg

tady sem si špatně vjel na spot a hned sem měl 88hp a stejně sem skoro všechny náboje udal

h-cbyk26ye.jpg

h-ur454ab.jpg

neskutečná klika s typem kdy mě smrtící rána do boku dala jen detrack uf jinak by byl konec

h-iy5p1clb.jpg

h-7bpveb3.jpg

po těžkým dnu takovej relax los

h-4h250tnd.jpg

h-0397mymz.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...