Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Konečně jsem si vyjel topové dělo na KV-4 - jinak to je zatím kompletní stock. Tak jsem byl zvědav, co to udělá... Asi měli bulhara všichni ostatní, protože co jsem vydržel a nastřílel, to se mi s tímhle ještě nepovedlo, moc se těším na ST-I :-)

Horní base, mapa Tundra. Nejdřív jsem se 10 minut přestřeloval na pravé straně u skalek snad s celým jejich týmem a u toho jsem musel průběžně koukat za záda, kam projely dva jejich tanky. Takže po vyčištění kopce jsem se věnoval situaci za zádama. Zůstal jsem sám s 400 hp na načaté Tiger I, Lowe a G.W. Panter. Lowe začal capovat, Tiger jel na mě. Měl slabých 250 hp, takže rána a konec. Pak jsem jel udělat decap, do konce 20s a ding. Fofrem nahodit HE (nějak jsem nepřemýšlel s možností prvního dingu, moje chyba... ;-)) Pak pohodový zásah a decap v cca 94 procentech. Pak už normál ammo a Lowe skončil. Ale během toho mi HP spadly na 34 HP a někde se dál motala full arty. S jistotou neprodělku a zajištěného "Obránce" jsem jel zkusil cap. Jak jsem začal capovat, naskočilo to i u nás, rozdíl cca 1-2s a remízu jsem nechtěl... Tak jsem se vyprdnul na taktiku a s něčím, co vzdáleně připomínalo funkční tank jsem se vydal udělat decap a kill... Rovnou jsem dal HE, abych ho víc pocuchal (na jedu ránu bych ho stejně nedal). Přejedu most, a hned se ukázal na pravé straně capu. Bum HE, decap a hned láduju druhý. Oba jsme pak vystřelili, on přestřelil, já utopil do země... Pak začala honička okolo skalek, nakonec jsem ho dojel (s původním motorem, podvozkem a zničenýma pásama to fakt není žádný rychlík :-D) a přestože na mě čekal, tak jsem mu dal HE do kousku veže, co čuměla nad skalkou. Konec, výhra, cca 1 minuta do konce limitu... Ještě teď mám tlak 200/150 a tep 250 :-D

MM: 8
Vítězství!
Bitva: Tundra
Vozidlo: KV-4
Získáno zkušeností: 2 203 (1 469 bez PÚ)
Získáno kreditů: 77 857 (101 214 s akcí x1,3)
Úspěchy v bitvě: Válečník, Ocelová zeď, Obránce, Velká ráže, Sinajský lev, Vzorný tankista: "Hrdina"
WN8: 9541 (100)
PÚ: ANO (za splnění misí Super Pershing)

Kills: 6
Damage: 4 238
Damage Assist: 703
Def. by armor: 1 490

 

shot778.jpg shot77kyk.jpg shot772.jpg shot773.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!
Bitva: Vichřice
Vozidlo: KV-1
Získáno zkušeností: 2 470 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 40 333
Úspěchy v bitvě: Válečník, Ocelová zeď, Velká ráže, Útočník, Vzorný tankista: "Hrdina"
WN8: 8 638 (100)    WN6: 4 591    Eff.: 8 262

PÚ: NE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2a9d649.jpg

 

Tohle sem musím dát okamžitě po dohrání. Jednoznačně nejlepší bitva kterou jsem za poslední dobu hrál. Kupodivu málo expů, ale ta hra... A ten konec... zbyl jsem sám (a afk caernavon) s 15hp proti 110ce s plnejma hp. Nechtěl jsem nic riskovat, počkal jsem si až chyběla minuta do konce, on capoval. Kdyby mě zabil, tak by stejně nedokázal vyhrát... A navzájem jsme se oba smahli. A caernavon žil, jenže se asi dopojil ze hry a v tabulce ho to započítalo jako mrtvýho = remíza? wat? Cheaty ! :woot:  Kdyby to byla výhra, bylo by to 1800 base-exp. A navíc nová medaile do sbírky.

 

2 lidi mi pro hře psali a gratulovali.  :laugh: Tady je replay: replays.quickybaby.com/result.php?id=12344

25am0bb.jpg

 

28mnyix.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Bitva: Severogorsk 

Vozidlo: T26E4 SuperPershing

Získáno zkušeností: 4 572 (x2 za první vítězství každý den)

Získáno kreditů: 134 601

Úspěchy v bitvě: Velká ráže, Válečník, Mistr dělostřelec, Ekinsova medaile  III Třídy, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

wot_t26e4_02.jpg

 

wot_t26e4_03.jpg

 

wot_t26e4_01.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 kousků s KV-4. To to přibejvá  :wink:

 

Vítězství!
Bitva: Rybářský přístav 
Vozidlo: KV-4
Získáno zkušeností: 4 116 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 110 379
Úspěchy v bitvě: Válečník, Vzorný tankista: "Hrdina"
WN8: 7601 (100)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítězství!

Horský průsmyk (Mountain Pass) 

T110E5 

Získáno zkušeností:1 821      94 023  

 Úspěchy v bitvě Velká ráže, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Vzorný tankista: "Hrdina"

 

Celkem: 44 658   WN8: 10 305 (100)

 

5 zářezů,  7020 damage.

Šestá hra s tímto tankem.

Před touto bitvou sem si myslel, že je tento tank zakletý a bude to extra šrot oproti IS-4, IS-7 nebo E-100. Teď už vím, že to taková bída nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...