Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Vítězství!

Bitva: Pouštní řeka 12.1.2014 20:22:28

Vozidlo: T-54

Získáno zkušeností: 2 355

Získáno kreditů: 107 343

 

ze9qm9mhdd8mhm3jybdbm8zmqhzuzqzx.jpgrweqvcgsq6emrtduzuwmj5bb3fp8xbbv.jpg

 

Podíval jsem se na jeden replay, kde měl borec s Type 61 přes 8k damage, tak jsem dostal chuť taky na nějakou tu epickou hru a nějaké to trollení s medkem. Zapnu Wotko a vezmu T-54. No a hned druhá bitva toto.  :biggrin: Kdybych nekouk na ten replej asi bych to takhle vůbec nezahrál, docela jsem ryskoval, ale vyplatilo se.  :turned: Pro dnešek už opravdu končím.  :tongue:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trvalo to sice déle, byl jsem za totálního gold nooba ( a je mi to u zadele ) ale je tam. Konečně hrdina

 

OT: pěkný výsledek, moc pěkný... akorát bych se zeptal, proč jsi tak "zlatil"? Já se teda goldům také nevyhýbám, ale když se juknu na tvé soupeře (= tanky, které jsi poškodil), tak mi tolik "zlata" hlava nebere...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OT: pěkný výsledek, moc pěkný... akorát bych se zeptal, proč jsi tak "zlatil"? Já se teda goldům také nevyhýbám, ale když se juknu na tvé soupeře (= tanky, které jsi poškodil), tak mi tolik "zlata" hlava nebere...

 

Protože je mi to jedno. S prémiovým účtem mi mnoho strojů vydělává dostatečně a když už si řeknu, že vytáhnu tento nejvíce ponerfený stroj ve WOT tak je i uplně jedno, kolik mě to bude stát. A jak vidíš, tak vydělávat se dá pořád :D Mě v případě Typa naprosto nesejří, že mi někdo nadává do gold nobů :D Pokud s tím tankem hraju, protože mě baví a hraju s ním pro zábavu, nehledím na peníze. To samé bylo dříve s PzIV a hovnicí , stejně jako VK361H s Konische :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... jedna povedená "M" (11 bitva)

Vítězství!
Bitva: Dálnice 29.12.2013 21:40:13
Vozidlo: Churchill I
Získáno zkušeností: 3 998 (x2 za první vítězství každý den)
Získáno kreditů: 50 085
Úspěchy v bitvě: Válečník, Odstřelovač, Mistr dělostřelec, Rozparovač, Ostrostřelec, Radley-Waltersova medaile, Vzorný tankista: "Hrdina"

http://wotreplays.com/site/507304#highway-kevinkv-churchill_i

 

shot017tnt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4. bitva a takhle dopadla. Myslím, že bude celkem vydělávat ;)

 

 

Vítězství
Posvátné údolí 16.1.2014 0:01:42
IS-6 
Získáno zkušeností:2 098    Získáno kreditů 132 760  
 Úspěchy v bitvě Ocelová zeď, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Sparťan, Vzorný tankista: "Hrdina"
 

IS-6

IS-6

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto šílená bitva,na začátku jsem poprosil stuga,at me potlaci na kopeek,kde jsme si do kruhu poshazoval stromy a nasekal 3000 DMG než zjistili,že tam jsem..na konci po rozsvícení jsem to hecl a jel na jejich základnu,vykukla mnou načatá SU-122-44,na 200m v rychlosti 60km jsem ji za jízdy sundal,poté i KV-1..poté jsem se na enemy base poškubal s T29 které jsem nechal 60 HP.nakonec mě udolal enemy Hellcat..ale i tak fajn výsledek..

be44d1d23961bc1b01c7da681afaf793.jpgc70c0e751023ec72f401d8d7cbe40acf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...