Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

ten tank se me zacina libit.asi cejti,ze T57 je nedaleko a pujde z garaze.tak se snaži :Smile_trollface-3:

jinak tym uplne tragickej.co sem nenasel,nesundal,tak sem nemel.adrenalin jak krava az do konca.a od pulky s poskozenym delem.mohlo byt 11,ale 2x sem z boku dingl o arty :wallbash:Ale prvni poolova medaile poesi.ne ze ne :)

 

 

Neby by replay? Na téhle mapě mám jen jedno místo kam jezdím z obouch stran, rád bych si rozšířil obzory :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět, že s tím nikdo nejezdí  :smile:  Moje celkově 3. bitva s ním.

Ale jezdí jich relativně ještě dost. Většinou jsou to hráči co nehrají na staty a tedy žádný výkvět WoT. Prostě průměrný a horší hráči. To (M) za 500 odpovídá tomu jaké výsledky tento tank v bitvách často má. Nevím jakou hranici na (M) jsi očekával. Pokud 1000 expů, tak přeju hodně štěstí na los. Moje lepší výsledky končí u 800, ale patřím mezi průměrné až horší hráče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovéto bitvy mám rád a pak že IS7 je šrot, nadingáno 13000 a zůstal jsem poslední ve hře naživu, bitva opravdu na úrovni s minimálním počtem rajčat, škoda jen, že mi utekl 

ten válečník :-)

post-63-0-49635000-1389117650_thumb.jpg

post-63-0-73706900-1389117665_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...