Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 1 hodinou, Amina-opice napsal:

Ano, roste to...mám vše splněno a dostávám tam další žetony co jsem koukal i když je už vlastně na nic nepotřebuju :wave_smiley9: Hrál jsem Glops na expení velitelů..ano s boostama a násobkama se dalo na veliteli udělat i 2.5M expů a za cca 20 her mě přibylo tak 200...to by v PvP mohlo být cca 5, ale zase PvP se točí rychleji. zkusím zjistit kolik to je přesně. 

Pánové máte pravdu. Dokonce v tom předchozím článku na Gamestone  je zmínka o tom, že se rozmáhá AFK v souvislosti s "Black Eagle". Určitý počet bodů dostanete za každou bitvu i v případě, že neplníte misi. Hoši se přihlásí do hry a hned z ní vyskočí. Pokud mají dost tanků tak body narůstají. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Amina-opice napsal:

Ano, roste to...mám vše splněno a dostávám tam další žetony co jsem koukal i když je už vlastně na nic nepotřebuju :wave_smiley9: Hrál jsem Glops na expení velitelů..ano s boostama a násobkama se dalo na veliteli udělat i 2.5M expů a za cca 20 her mě přibylo tak 200...to by v PvP mohlo být cca 5, ale zase PvP se točí rychleji. zkusím zjistit kolik to je přesně. 

Můžež hrát ty mini hry.Patají tam spotřebáky a nějaké jednorázové boosty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct že to co tu psal pře dlouho dobou nevím kdo je pravda.

Na EU jsem byl průměr v pvp, max kole + - 3k dmg. Ale na RU jsem prostě lepší hráč i když hraju v podstatě stejně dosahuji znatelně lepších výsledků.

Udělám v pohodě i 6k a včera 5 killů to jse mi ještě nepodařilo.

Takže na EU "v pvp" prostě jsou lepší hráči "zůstali" elita kdežto na ru při té mase má člověk šanci vyniknout což je prostě pecka :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MegaVydra napsal:

Musím říct že to co tu psal pře dlouho dobou nevím kdo je pravda.

Na EU jsem byl průměr v pvp, max kole + - 3k dmg. Ale na RU jsem prostě lepší hráč i když hraju v podstatě stejně dosahuji znatelně lepších výsledků.

Udělám v pohodě i 6k a včera 5 killů to jse mi ještě nepodařilo.

Takže na EU "v pvp" prostě jsou lepší hráči "zůstali" elita kdežto na ru při té mase má člověk šanci vyniknout což je prostě pecka :D 

Ano, na RU je celé spektrum hráčů...na EU je "plebs" převážne v PvE a zbytek to zabalil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Čikino napsal:

Amina-opice skúšal si to PVP či tie body pripisuje rýchlejšie  :merry_christmas_everybody_by_meninasuitcase-d35krat::advent_wreath_4:

Nemá cenu nad tím jakkoliv špekulovat :smileys-gaming-278245: Připisuje to divně :smiley-tongue:

Našel jsem toto:

Pro každou bitku obdržíte náhodný počet provozních bodů - od 0 do 100!

Asi se tedy oplatí PvP, jelikož během jednoho Glopsu či PvE dáte 3 bitvy :cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Přeju eu serveru ať se v novém roce probere z komatu a ru aby šlapal dál dobře a vám hráčům dobré hry a přesnou mušku.

 

wnd0y.jpg

Tak som to chcel napísať aj ja ,preto sa pripájam a všetko dobre v novom roku,hlavne veľa zdravia,to ostatné príde:cheerleader:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...