Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

Obnova hesla Bohužel není možné obnovit heslo z této poštovní schránky přes Mail.Ru. Všechna nastavení zabezpečení, včetně obnovení hesla, musí být provedena na webu, na kterém je vaše poštovní schránka umístěna.

Mělo by to poslat na ten gmail ale nechce se tomu :/

past vedle pasti :D

 

image.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, Amina-opice napsal:

Jinak, kdybyste nevěděli, tak tu komunikujete se slavnou persónou, umístil jsem se v té kampani na 4. místě :laugh: 

1.jpg

Ahoj Amino. Koukal jsem, že jsi čtvrtý který to dal.Tabulka je na ruské sociální síti Vkontaktě "Panzersofa". Doufám, že sem dáš postřehy co se týče Kortéze nebo Objektu 640.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš jsem byl čtvrtej kdo to odklikal :laugh: Kdybych to udělal už včera, kdo ví, možná bych byl první ;-) Jinak Objekt a Kortéz vyníkající...tank je neuvěřitelně rychlej, dokáže se na silnici rozjet až na 90 km/h...prostě útočnej tank na push, měl by dostat buff, nefunguje mu na bokách úhlování. Dělo ujde, klasická ruská mašina. Jak už jsem psal s Kortézem je to libovka, za free jsem ho hodil na 10.level což znamená 95% šanci na udělení maximální damage při probití...v praxi např. na Obj.640 je to tedy co rána APčkem to 726 hp dolu, Armata,Číňan 770 hp, Chall2,XM1A3 990 hp, Lemropard 853 hp...u heatů to nefunguje 100% když něco poškodí, jakoby se o ten modul zastaví, pak je dmg menší, ale když střílíš boky,vany,zadky tak to jde za plnej...např. Leo 1108 dmg...XM1A3 1337 dmg, ale nedá se nato spolehnout narozdíl od AP. Myslím, že brzo na EU tam budou všichni jezdit ty Glopsy s Kortézem. Jinak dostal jsem i letní,pouštní a zimní maskovačku, zatím jsem to dal na asi 30 tanků...takže defakto máš maskování doživotně zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, akymcz76 napsal:

Ami kolik to vyšlo na naše ???

Eagle asi cca 2700 Kč...na Kortéze doporučuji odjet ty první tři úkoly, to se vcelku dá splnit a tu Amiga misi odklikat za to co nasbíráte+ si zbytek dokoupit, jelikož ty úkoly jsou nesplnitelné...jak jsem psal mě se nepřipisovali ty žetony, tak jsem omylem zaplatil asi 5x a dneska jsem zato odklikal ten zbytek misí.Ale to už se neoplatí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak pár rad pro ty, co se tím budou mořit.

 

Pokud vám mise dovolí odehrát to v režimu PVE neváhejte.

Pokud budete muset zabít enemy o tier vyšším je dobré si dát do čety kamaráda, co bude mít právě tank o tier vyšší než vy.

 

Mise zabití jedoucí enemy ,nebo zabití enemy s méně než 50% HP také doporučuji v PVE.

Doporučuji vozidla se zásobníkem.

 

Během hry dostáváte volné žetony. Ty se dají použít na přeskočení misí.

Během plnění misí vyhráváte lékárničky, bedny a podobně.

 

Sice jsou některé mise postavené na hlavu, ale je to zábava a odměny za to stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 minutes ago, MegaVydra said:

Obnova hesla Bohužel není možné obnovit heslo z této poštovní schránky přes Mail.Ru. Všechna nastavení zabezpečení, včetně obnovení hesla, musí být provedena na webu, na kterém je vaše poštovní schránka umístěna.

Mělo by to poslat na ten gmail ale nechce se tomu :/

past vedle pasti :D

 

image.jpg

 

A nie je to práve naopak? Ja si matne spomínam, že som sa musel prihlásiť nie cez Google, ale normálne do mail.ru. Cez ten Google mi to nešlo. Niečo podobné som zažil aj tu na fóre, keď som sa prihlasoval cez Steam a zabudol som heslo na normálne prihlásenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Pravděpodobně budu v té tabulce pak klesat, jelikož jsem odjel cca 10 misí a ty žetony utratil..ti co odjedou více než já, se pak umístí logicky nademnou.Je to takové vodítko, jak byl kdo poctivý . Takže žádné podvádění pacholci!!! Sleduji vás!!! :smileys-devil-785870:

Spoiler

Největší podvodník by Tim, ten neodjel nic :laugh:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Amina-opice napsal:

Pravděpodobně budu v té tabulce pak klesat, jelikož jsem odjel cca 10 misí a ty žetony utratil..ti co odjedou více než já, se pak umístí logicky nademnou.Je to takové vodítko, jak byl kdo poctivý . Takže žádné podvádění pacholci!!! Sleduji vás!!! :smileys-devil-785870:

  Odkrýt skrytý obsah

Největší podvodník by Tim, ten neodjel nic :laugh:

 

No ty mise pojedu,ale orla jsem prostě musel mít hned :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

44 minutes ago, MegaVydra said:

Obnova hesla Bohužel není možné obnovit heslo z této poštovní schránky přes Mail.Ru. Všechna nastavení zabezpečení, včetně obnovení hesla, musí být provedena na webu, na kterém je vaše poštovní schránka umístěna.

Mělo by to poslat na ten gmail ale nechce se tomu :/

past vedle pasti :D

 

 

 

Som sa cez to tak cvične preklikal. Skús tam zadať ten mail.ru, mal by si sa dostať na druhú stránku a tam už ti pomôže len Google translate.

 

mailru.thumb.png.25e658f2d75ad676eeb22509728c2346.pngmailru2.thumb.png.b15bbfc6f8072e24bfa35b6c81bc1e37.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, akymcz76 napsal:

Ta akce trvá snad 3 měsíce tak sám uvidím.

No a zbytek asi taky dokoupím. Na RU sice nemají adventní kalendář, ani vánoční garáž s hudbou z Hellowena, ale

zábavu připravit umí.

 

Takhle našláplé PVE po spuštění KK jsem neviděl.

No já tu PvE moc nejezdím, ale včera když jsem v něm plnil ty mise, tak tam bylo na každém tieru snad 60 lidí a další tisíce v bitvě ;-) No ale aby to tu to PvP neodrovnalo jak  na EU :smiley-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Amina-opice napsal:

No já tu PvE moc nejezdím, ale včera když jsem v něm plnil ty mise, tak tam bylo na každém tieru snad 60 lidí a další tisíce v bitvě ;-) No ale aby to tu to PvP neodrovnalo jak  na EU :smiley-tongue:

Dneska jsem čumšl proč jeden blázen pořád v pve ramuje boty a on asi plnil misi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, RoboZilina napsal:

Som sa cez to tak cvične preklikal. Skús tam zadať ten mail.ru, mal by si sa dostať na druhú stránku a tam už ti pomôže len Google translate.

 

mailru.thumb.png.25e658f2d75ad676eeb22509728c2346.pngmailru2.thumb.png.b15bbfc6f8072e24bfa35b6c81bc1e37.png

 

Díky Robo zrovna jsem to tak nějak udělal čekám na to potvrzení nového hesla nevím za jak dlouho to přijde mno . Tak snad to bude oka.. Kdyžtak novej učet neměl jsem tam skoro nic :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, MegaVydra napsal:

 

Díky Robo zrovna jsem to tak nějak udělal čekám na to potvrzení nového hesla nevím za jak dlouho to přijde mno . Tak snad to bude oka.. Kdyžtak novej učet neměl jsem tam skoro nic :D 

Pokud budeš zakládat účet může se ti hodit nějaký kód. Mají být funkční pro nové účty na RU serveru.

                      P23ZR5KKBJ8OCCA         ?
                      TTUMD9XYW791AVR      MBT-70
                      192KA08JHK03VD6         Zhalo-S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...