Přejít na obsah

AW - RU server, pokec, info.


Grad

Recommended Posts

před 34 minutami, Amina-opice napsal:

2700 Kč, když jsou ty Vánoce zase není tolik...vlastně je to za čtyři prémiáky, jestli dobře počítám? :tongue_smiley53: Za kolik by byl takový balíček na EU? 200-300 Euro?

Balíček se zhalem a merkavou stojí 150 euro. Je k tomu eaglu i ten velitel i když to přeskáčeš? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dostaneš jeden žeton...mužeš si asi vybrat jesti misi 1.2.3 tzn.Zhalo,Bmd,Merkava...další žeton jsem získal až z toho stromu těch 50-ti úrovní a ty jdou skákat jen za žetony..moc tomu nerozumím...mám pocit, že ten Object vlastně ani vyjet nejde...maximální odměna je Kortéz. Já splnil tu první misi na Zhalo a dál to nešlo :smiley-tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, Amina-opice napsal:

No dostaneš jeden žeton...mužeš si asi vybrat jesti misi 1.2.3 tzn.Zhalo,Bmd,Merkava...další žeton jsem získal až z toho stromu těch 50-ti úrovní a ty jdou skákat jen za žetony..moc tomu nerozumím...mám pocit, že ten Object vlastně ani vyjet nejde...maximální odměna je Kortéz. Já splnil tu první misi na Zhalo a dál to nešlo :smiley-tongue:

Já jsem otevřel nějakou misi kde mám lt poškodit 40 vozidel. Ale jak mám přeskákat až na toho eagla. To si koupím žetony a všechno otevřu? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Já jsem otevřel nějakou misi kde mám lt poškodit 40 vozidel. Ale jak mám přeskákat až na toho eagla. To si koupím žetony a všechno otevřu? 

Ježiš tam ne!!!! Na hlavni stánce https://aw.mail.ru/blackeagle/ 50 úrovní..to je na Black Eagle...pokud budeš ty mise hrát poctivě dostaneš i žetony a odemkneš se dejme tomu do 19.úrovně...zbytek se na Eagla asi musí dokoupit,nevím kolik ty mise hoděj celkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže přátelé..velitel Kortéz? Absolutní brutálnost. "Mlýnek na maso" mám na 95%. U AP munice skoro vždy plná damage...Heaty fungují trochu divně, nesmíte při té penetraci nic poškodit (modul,posádku), jinak se to trošičku sníží,ale jen trošičku...jinak také full. Jak tvrdili ve WoT, že kdyby se odstranilo RNG nebude to zábava...kecy...je to zábava jak prase (pro vás, ne pro toho do koho střílíte) :laugh:

ScreenShot0066.jpg

ScreenShot0067.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, MegaVydra said:

Tak jsem si řekl že se podívám co se na tom ru děje ale nevím heslo možná ani název bo jsem to před tím půl rokem jen zkusil omrknout :D

Jako přihlásím se na mail.ru ale přes google " gmail.com" ale hra po mně chce ten učet na ru co teď?

Díky 

Čože čo? Nepamätáš si prihlasovacie údaje? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, MegaVydra napsal:

Tak jsem si řekl že se podívám co se na tom ru děje ale nevím heslo možná ani název bo jsem to před tím půl rokem jen zkusil omrknout :D

Jako přihlásím se na mail.ru ale přes google " gmail.com" ale hra po mně chce ten učet na ru co teď?

Díky 

Tak to vím naprosto přesně. Napiš Ježíškovi. :laugh: Ne vážně. Raději založ nový účet, pokud nevíš přihlašovací údaje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, RoboZilina napsal:

Čože čo? Nepamätáš si prihlasovacie údaje? 

jo jo :D 

ale je tam možnost dostat se tam přes gmail  ty učty jde propojit takže jsem na mail ru ale přes gmail ale hra v luncheru chce autorizaci tzn adresu mail ru a heslo tak i tak ...:/

Bez_n_zvu.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...