Přejít na obsah

Romario

Members
 • Počet příspěvků

  382
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  17
 • TS3 Server

  Never Logged On

Vše od uživatele Romario

 1. Ahoj Robo. Nemáš zájem si vyzkoušet hru Escape from Tarkov. Mám poslední trial klíč na čtrnáct dnů, ale musí se aktivovat do 6.12. Pokud máš zájem napiš Romario

  1. Zobrazit předchozí komentář  %s více
  2. RoboZilina

   RoboZilina

   Ďakujem pekne. Už to aj inštalujem... 

  3. Romario

   Romario

   Ať se ti daří v Tarkově. Je to dobrá hra.

  4. Romario

   Romario

   Jinak doporučuji podívat se na nějaké video o Tarkově jak se hraje a něco o mapách. Na Twitch za začal dělat podrobná videa pro začátečníky Robuster.

 2. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  S prem. maskováním se roztrhl pytel.
 3. Romario

  Vse nej do noveho roku 2019

  Šťastný Nový rok! Přeji všem hlavně hodně zdraví, protože všechno ostatní můžete při troše štěstí buď koupit, ukrást nebo zdědit
 4. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Šťastný Nový rok! Přeji všem hlavně hodně zdraví, protože všechno ostatní můžete při troše štěstí buď koupit, ukrást nebo zdědit.
 5. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Co jsem koukal na RU, tak třeba Zuberg Oplota dal za 306 beden. Kluci na Panzersofa tvrdí, že ho pod 300 beden zatím nikdo nedal. Goldy budu šetřit na Francouze.
 6. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Veselé a pohodové Vánoce.
 7. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokud hrajete novou kampaň(jako já), ve které je jedna z hlavních cen třeba tank Altay, přečtěte si dobře článek na Gamestone. Na otevření úrovně 50 budete údajně potřebovat 85 017 battle coins. Kolik se nechá uhrát v misích a kolik budete zřejmě dokupovat? Je to skutečně zajímavé čtení a je to podrobně rozepsané. http://aw.gamestone.pl/wladcy-pustkowia-wprowadzenie/
 8. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj Peter. Pokud nemáš na nové PC, tak upgrade počítače. Zeptej se Roba jestli je to na tvém stávajícím PC možné. Já budu prodávat hardware z bývalého počítače(odešla základní deska), tak by se ti mohlo něco hodit. Třeba grafickou kartu ASUS STRIX GEFORCE GTX 970 atd. Ceník a seznam ti můžu poslat na tvůj e-mail.
 9. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Varování my.com před prodejem tanku T-62 Veterán. Cena prodeje je 96 000 000 kreditů. Pokud tank prodáte, bude vám tento kredit po opravě odebrán. Pokud kredit utratíte, bude vám účet zablokován. Tento problém u tohoto tanku tu již jednou byl.
 10. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Jen pro pořádek. Za dárky na RU serveru se platí body(баллы), která se ti připisují v tvém herním klientovi. Za rok jich tam mám cca 4500. Takže je to prakticky stejné jako na EU.
 11. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Něco na zkrácení času. 0.27 PTS speciální operace tier 10 THE ARABIAN NIGHTS.
 12. Romario

  AW - RU server, pokec, info.

  Spuštění hry je stanoveno na 21,00 moskevského času. To je našeho 19,00 hod. Je možné, že to bude posunuté.
 13. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Na PTS u některých tanků tieru 9 a 10 byl zaznamenána změna nabíjení. Doba nabíjení těchto tanků vzrostla i na jednu sekundu a tím pádem se sníží i DPM. Vývojáři zřejmě chtějí prodloužit život tanku v bitvě. Uvidíme, zdali tato změna přijde i do hry. Na obrázku je před i po(stejná výbava, velitel atd).
 14. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Snaží se přilákat hráče přes Twitch a YouTube. Názor hráčů na aktualizaci 0.27 (na RU serveru) je hodně negativní.
 15. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Pokud máte rádi nějakého streamera nebo stránky zaměřené na AW, můžete je propagovat ve hře (na vašem tanku). Zatím je zveřejněna jen část obtisků, které přijdou do hry.
 16. Romario

  AW - RU server, pokec, info.

  Na stránkách Panzersofa byly předvedeny tanky s novou kamufláží. Spekuluje se o názvu (Titan) a kdy nebo proč budou zařazeny do hry.
 17. Romario

  AW - RU server, pokec, info.

  Máš pravdu, je skutečně jako pro VR. Při bližším pohledu je v něm spousta chyb. Jak mohla hra dopadnout, pokud by ji Obsidian dodělal? Na stránkách Panzersofa se psalo, že zveřejněním těchto obrázků se mail.ru pěkně naštval. Je tak možné, že něco bude použito v budoucím rozhraní.
 18. Romario

  AW - RU server, pokec, info.

  Další návrh rozhraní, tentokrát od vývojáře Andreje Kazmina. Tento návrh je z roku 2016 a také se nedostal do hry.
 19. Romario

  AW - RU server, pokec, info.

  Jak mohla hra vypadat. Tyto návrhy jsou od disignéra Kaylan Coats, který byl zodpovědný za uživatelské rozhraní (OBSIDIAN). Návrhy jsou z roku 2014. Únik těchto obrázků se se mail.ru moc nelíbil.
 20. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Testuje se nová mapa.
 21. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Za nedávný problém se hrou, ke kterému došlo minulý víkend, se AW rozhodlo poskytnout následující kompenzace: 7 dnů prémiového účtu pro všechny a 7 dnů prem. účtu, pokud jste ho měli v té době aktivovaný. 2 Platinum Armored Warfare boosters. 2 Platinum Battlefield Glory boosters.
 22. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Upozornění pro nováčky. Od 1. prosince do 26. prosince si můžete v obchodě MyLoot každý den vyzvednout zdarma bednu "Winter Holidays Gift Box" obsahující různé dárky. Nezmeškejte vyzvednutí, bedny mají časové omezení. https://loot.my.com/case/18/
 23. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Jestli se nepletu jezdí se násobky( 4x nebo 5x). V této době stojí hra za prd.
 24. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Nemám nic proti prem. tankům tieru 10, ale proti raketovým potvorám. A něco pro doplnění o AFT -10.
 25. Romario

  AW - Krčma "U tankána"

  Ahoj bando. Vrátil jsem se ze služebky a koukám, že je tady nějaký klid. Na čínském serveru se začala prodávat AFT-10(raketové TD tieru 10) . Tamní cena je stanovena na 458 Juanu(CNY), cca 1550 Kč. Počítám, že u nás se bude prodávat na dílky. Nebo raději, že se vůbec nebude tato raketová obluda prodávat.
×