Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 11 minutami, Romario napsal:

Herní server je přetížený (lags are too big) a vývojáři nečekali tento počet hráčů. V současné době probíhají práce na řešení tohoto problému. Zpráva převzata z http://aw.gamestone.pl/short-news-lags-and-server-overload/

takze, kdyz je tolik hracu, tak by mohli ty servery zase za rok rozdelit :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, reditelvesmiru napsal:

dostavate ty spesl bednicky z dennich kontraktu? napsalo mi, ze jsem dostal bednicku (za 4 kontrakty), ale v inventari je prd...

Už jsem to psal, na každém serveru EU a RU máš vlastní žebříček... Podle toho kam Tě to hodí, tak tam to najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, arnost905 napsal:

Už jsem to psal, na každém serveru EU a RU máš vlastní žebříček... Podle toho kam Tě to hodí, tak tam to najdeš.

vubec nevim, o cem mluvis...

je to jak psal Sleed - v inventari je nova zalozka, v ni jsem musel dat unlock bednicky a pak se ta bednicka normalne objevila na miste, kde jsou bednicky - pak se da teprve otevrit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, reditelvesmiru napsal:

vubec nevim, o cem mluvis...

je to jak psal Sleed - v inventari je nova zalozka, v ni jsem musel dat unlock bednicky a pak se ta bednicka normalne objevila na miste, kde jsou bednicky - pak se da teprve otevrit

No to ano, ale poznáš to podle splnění těch 4 úkolů ze čtyř, v jednom jedeš akorát tu spodní bedýnku a v ruském zase jedeš na VBL. Přepínáš jednoduše, dáš PvP tak si v rusku, dáš PvE si na EU.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 položka v inventáři v lokalizaci nazvaná "zboží" je z důvodu, že pro ruský region je přístupný herní on-line obchod "Myloot", kde můžeš směnit výhry za skutečné ruble.

Bohužel je to jen pro rusy.

Takže neotevřený kontejner (žetony, nálepky), můžou kluci a holky z východu zpětně prodat. Pokud ho otevřeš, spadne mezi tvé.

Každých 24 hodin můžeš získat jeden a to splněním 2 úkolů z PvE a 2 úkolů z PVP nebo GloOp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, arnost905 napsal:

Vyjezdil jsem kavkazskou bednu na EU, byla v inventáži ve zboží, a mohl jsem ji prodat za herní měnu, no, neudělal jsem to, přístě to udělám a napíšu za co.

Tak známe jeden z rozdílů EU a RU...na Globálním serveru  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak opravuju, ta EU Kavkaz bedna prodat nejde, to se omlouvám, spletl jsem se. Ale bude teoreticky dneska RU Kavkaz bedna a tak uvidím.

 

Nebudete mi věřit, ale s T6 čekám už více než hodinu na GLOPS :-D Furt tam anoncují 4minuty přitom :-D Po zhruba 75 minutách jsem to vzdal. Po uplynutí 60 minut se čas počítá zase od nuly.

 

A nakonec jsem zkusil prodat tu ruskou Kavkaz bednu a nic nic nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, pánové, přiznejte se. Komupak patří doména armoredwarfare.cz ?

Nechcete na ní někdo udělat web o AW, něco jako je třeba wotko.cz? Sepsal jsem z dlouhé chvíle tři takové články o AW, ale nemám je kam dát. Tak jsem si říkal, že bych založil vlastní web. Ale doména je už obsazená :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdroj problémů by se spuštěním 80 portu začal, protože by si tu doménu AW mohlo po nějakých tahanicích úspěšně nárokovat, pokud by se jim nelíbil obsah. To už nějaký zavádějící název jako to wot.cz atd. Třeba awecko.cz, aby Ti ta doména mohla i zůstat po stížnostech na obsah. Zdroj problémů se již vyprofiloval, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, arnost905 napsal:

Zdroj problémů by se spuštěním 80 portu začal, protože by si tu doménu AW mohlo po nějakých tahanicích úspěšně nárokovat, pokud by se jim nelíbil obsah. To už nějaký zavádějící název jako to wot.cz atd. Třeba awecko.cz, aby Ti ta doména mohla i zůstat po stížnostech na obsah. Zdroj problémů se již vyprofiloval, že...

 

Jo takhle. Ale je to škoda, protože by to byla ideální doména pro komunitní web, jehož součástí by klidně mohlo být i toto fórum. Já bohužel s tvorbou stránek nemám moc velké zkušenosti. Vždycky jsem si udělal něco v html a stačilo mi to. Ovšem tohle by už chtělo nějaký sofistikovanější redakční systém. Myslím, že nějaký český web o AW, kde by mohla komunita sdílet informace a články, tu prostě chybí. Ashadak na oficiálním fóru dělá překlady článků z webu, ale tam to prostě pro běžného čecha zapadne. A to je taky škoda... Doména awecko.cz mě napadla už taky, ale zní to poněkud divně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Redakčních systémů je dost, a jdou měnit skoro za pochodu, ale kromě vzhledu se na tom taky musí řešit návštěvnost, a tu dosáhneš jen pravidelným publikováním článků. Tady by do začátku asi stačilo po dohodě s Poláky přebírat jejich obsah, ale do budoucna je takový model neúnosný. Taky to má své náklady a musí to mít bezpečnostní politiku přihlašování redaktorů. Tomu se musí někdo v reálném čase věnovat v případě problémů naplno, a jsou to často hodiny popř. desítky hodin v kuse. Doprogramovat nějaké akce javascript a ccs s databízí je to poslední. A pokud se dotáhne to debilní nařízení z Bruselu o autorských právech k dokonalosti, tak nemůžeš na webu zveřejnit obrázek ze hry, což si na veřejném fóru okecáš, ale my tu máme bohužel motivovaný zdroj problémů, to je hůř než objektivní problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Najlvin napsal:

 

Jo takhle. Ale je to škoda, protože by to byla ideální doména pro komunitní web, jehož součástí by klidně mohlo být i toto fórum. Já bohužel s tvorbou stránek nemám moc velké zkušenosti. Vždycky jsem si udělal něco v html a stačilo mi to. Ovšem tohle by už chtělo nějaký sofistikovanější redakční systém. Myslím, že nějaký český web o AW, kde by mohla komunita sdílet informace a články, tu prostě chybí. Ashadak na oficiálním fóru dělá překlady článků z webu, ale tam to prostě pro běžného čecha zapadne. A to je taky škoda... Doména awecko.cz mě napadla už taky, ale zní to poněkud divně :D

 

hele ja treba po wotku.cz bych uz do dalsiho asi nesel, silene prace, mrdani se s lidma, nemas z toho ani korunu a lidi ze zastoupeni te hry te budou vzdycky nesnaset, protoze upozornis na chyby ... a to nemluvim o zabezpeceni dat, gdpr, mlcelivosti a milionu dalsich kokotin, co u toho musis resit, protoze se te tykaji ... navic mimo prekladu z offi webu prakticky nebudes mit o cem psat + potykani se s neschopnymi hovady jako je silent, kteri ti budou hazet klacky pod nohy + na dbesni dobu uz je ta hra opravdu hodne moc velka sracka (ano, porad lepsi nez wot z hlediska mechanik a platebniho modelu, ale jinak je na urovni mobilnich her)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, garrth napsal:

 

hele ja treba po wotku.cz bych uz do dalsiho asi nesel, silene prace, mrdani se s lidma, nemas z toho ani korunu a lidi ze zastoupeni te hry te budou vzdycky nesnaset, protoze upozornis na chyby ... a to nemluvim o zabezpeceni dat, gdpr, mlcelivosti a milionu dalsich kokotin, co u toho musis resit, protoze se te tykaji ... navic mimo prekladu z offi webu prakticky nebudes mit o cem psat + potykani se s neschopnymi hovady jako je silent, kteri ti budou hazet klacky pod nohy + na dbesni dobu uz je ta hra opravdu hodne moc velka sracka (ano, porad lepsi nez wot z hlediska mechanik a platebniho modelu, ale jinak je na urovni mobilnich her)

Je nazdar garrthe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, Najlvin napsal:

Tak, pánové, přiznejte se. Komupak patří doména armoredwarfare.cz ?

Nechcete na ní někdo udělat web o AW, něco jako je třeba wotko.cz? Sepsal jsem z dlouhé chvíle tři takové články o AW, ale nemám je kam dát. Tak jsem si říkal, že bych založil vlastní web. Ale doména je už obsazená :D

a pro koho chces ten web delat? pro tech 14 a pul cz/sk lidi, co sem chodi na forum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Je nazdar garrthe.

 

Před hodinou, Lukaso_von_Teschen napsal:

Je nazdar garrthe.

tvl, garrth zije, ja myslel, ze ho mycom nechali zmizet nekam na sibir do gulagu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...