Přejít na obsah

AW - Krčma "U tankána"


Barbarrossa

Recommended Posts

před 15 minutami, Ashadak napsal:

 

U tak radikálních technických kroků ani nelze čekat nic jiného...a pokud bude následně všechno v pořádku, proč si pár hodin navíc nepočkat. 

Ono to, podle oznámení o aktualizaci TS serveru vypadalo, že to spustí nejdříve za týden, až to odladí. To, že to spustili dnes v 00:00 je direktivní rozhodnutí. Někomu došlo, že čím déle to budou protahovat, tím víc budou vyplácet goldů za náhrady. Tedy přichází o kupce na tuhle komoditu. Nadto, si hráči Ru začali prý houfně zakládat účty na NA. Silentova odpověď na fóru byla, že se na to podívají. Tohle je asi reakce.

Takže se obávám, že k té aktualizaci mají neodladěný polotovar. A moc dobře všichni máme zažité, jak to dopadá, když spouští to, co odladěné mají.

Očekávat lze všechno. Od bezchybného převodu a funkce, až po vrácení na zálohu.  To se zatím nestalo, ale ta možnost tady je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 30 minutami, Iosifek napsal:

Ono to, podle oznámení o aktualizaci TS serveru vypadalo, že to spustí nejdříve za týden, až to odladí. To, že to spustili dnes v 00:00 je direktivní rozhodnutí. Někomu došlo, že čím déle to budou protahovat, tím víc budou vyplácet goldů za náhrady. Tedy přichází o kupce na tuhle komoditu. Nadto, si hráči Ru začali prý houfně zakládat účty na NA. Silentova odpověď na fóru byla, že se na to podívají. Tohle je asi reakce.

Takže se obávám, že k té aktualizaci mají neodladěný polotovar. A moc dobře všichni máme zažité, jak to dopadá, když spouští to, co odladěné mají.

Očekávat lze všechno. Od bezchybného převodu a funkce, až po vrácení na zálohu.  To se zatím nestalo, ale ta možnost tady je.

Že se na to podívají je silentova univerzální mantra ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Lukaso_von_Teschen napsal:

Že se na to podívají je silentova univerzální mantra ?

No, jenže v tomhle případě to vyznělo, jako že se o tom poradí a budou to řešit. Tak asi vyřešili. :-D

 

Mě dali času celkem dost a tak by mě to mělo i dost přinést.

Co jsem v daném čase mohl odexpit nebo nahrát v ocenění, ( na cama, obtisky, barvy, atd.) to jsem udělal a stihl. Je toho celkem dost za 4 dny. :-o Končil jsem nákupama 1/2 minuty před odpojením serverů. :-D 

Tak jsem zvědav, jak to slučování pro mě dopadne. :smiley-drinking:

 

 

Pokud byste chtěli zaslat zpětnou vazbu na arty v GO, tak máte možnost. Já už to udělal. :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Iosifek napsal:

No, jenže v tomhle případě to vyznělo, jako že se o tom poradí a budou to řešit. Tak asi vyřešili. :-D

 

Mě dali času celkem dost a tak by mě to mělo i dost přinést.

Co jsem v daném čase mohl odexpit nebo nahrát v ocenění, ( na cama, obtisky, barvy, atd.) to jsem udělal a stihl. Je toho celkem dost za 4 dny. :-o Končil jsem nákupama 1/2 minuty před odpojením serverů. :-D 

Tak jsem zvědav, jak to slučování pro mě dopadne. :smiley-drinking:

 

 

Pokud byste chtěli zaslat zpětnou vazbu na arty v GO, tak máte možnost. Já už to udělal. :-P

To jo... a english jo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Iosifek napsal:

SilentstalkerContent Manager

 

Well, I have some bad news, guys. Well, good news and bad news. The good news is, in order to make sure everything is alright, the developers decided to check everything extra thoroughly. The bad news is, the maintenance will be longer.

The current estimated finishing time is October 19, 1 AM CEST (4 PM PDT of October 19), making the maintenance 25 hours long in total instead of the originally announced 16.

We apologize for the inconvenience.

--------------------------------------------------------------------------------------------

No, mám špatné zprávy, kluci. Dobrá zpráva a špatné zprávy. Dobrou zprávou je, aby se zajistilo, že je vše v pořádku, vývojáři se rozhodli zkontrolovat vše důkladně. Špatnou zprávou je, že údržba bude delší.

Aktuální předpokládaná doba dokončení je 19. října, 1 hod. Dopoledne (4 PM PDT z 19. října), přičemž údržba trvala celkem 25 hodin místo původně oznámených 16.

Omlouváme se za nepříjemnosti.

Já teda čekal prodloužení tak o 3.4 hoďky, ale toto opravdu ne. No prostě kluci a holky z My.Com opět nezklamali.

Ale májí to zase ošéfované, mají na to vlastně 7 dní, když rozdávají 7 dní prémka. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, arnost905 napsal:

Však už to tu losifek ventiloval, že až zítra.

Jenže TS aktualizovali a měl by běžet. A to už asi 2 hodiny.

To jak tak se strejdem Googlem brouzdám po ofiku.

 

Taky se tam najdou perly. Jako tahle, to je úroveň:

 

 Původně odeslal blackdow:
     Já opravdu nevím, proč nemůžu dělat ***** používat GMT, protože to je univerzální známý časový rámec pro všechny ***** anglicky mluvící ***** svět

Silentstalker

Manažer obsahu:
Protože jsme ***** posazeni do ***** Amsterdamu.

 

 

Bez.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Iosifek napsal:

Jenže TS aktualizovali a měl by běžet. A to už asi 2 hodiny.

To jak tak se strejdem Googlem brouzdám po ofiku.

 

Taky se tam najdou perly. Jako tahle, to je úroveň:

 

 Původně odeslal blackdow:
     Já opravdu nevím, proč nemůžu dělat ***** používat GMT, protože to je univerzální známý časový rámec pro všechny ***** anglicky mluvící ***** svět

Silentstalker

Manažer obsahu:
Protože jsme ***** posazeni do ***** Amsterdamu.

 

 

Bez.jpg

A proto já nemám Fackebook

Jo a jen mezi řečí...Na PTS, které bylo ráno aktualizováno na nadcházející aktualizaci, cíle a střely dle mého názoru mizí úplně stejně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, akymcz76 napsal:

Díky za postup.

 

Oni nám taky tvrdili, že Armored Warfare  a AW Project Armata jsou dvě úplně jiné hry.

V podstatě ano :-) každá má svou instalaci, ale v jádru jsou stejné...A podle mého ( a tím lépe pro mě ) budou s Globálním serverem muset vydávat update pro všechny ve stejný den.

Pardon do budoucna ve stejné dny :-)  :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, akymcz76 napsal:

Tak snad ti moc práce nepřidělají

:-) rozdíl bude popravdě jen v názvu souboru buď english nebo russian, ale obsah bude stejný jako doposud, již cca 2 měsíce měním jen toto. A funguje ne? Ono totiž co se nemá zobrazit pro danou lokalitu (EU nebo RU) tak se prostě v rozhraní neukáže. (viz třeba nálepky) EU a RU májí každý jiné vedlejší eventy, ale v souborech jsou všechy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som si dal tri bitky na pts všetko to boli skirmishe 5 vs 5. v prvej bitke sme útočili všetci, až na jedného, a ten druhý tým nevedel čo má robiť, tak sme ich rozstrieľali. v druhej bitke sme mali dvoch kemperov na merkavách a keď som im napísal aby sa hýbali, tak mi odpísali aby som bol kľudný, že je ešte dosť času. samozrejme čakali kým ich my ostatní nastrieľame a oni ich potom dorazia. som zvedavý čo by robili ak by sme skapali a na nich by šlo 5 tankov. v tretej bitke zase celý enemy tým kempil na svojej základni takže bitka trvala asi 5 minút kým sme ich rozstrieľali. čo sa týka plynulosti, tak som nezbadal žiadnu zmenu k horšiemu, ping som mal 55, na eu sa mi teraz pohybuje od 40 do 60 :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...