Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Nevím, jestli se to stává všem ale já, když se mi daří a dám minimálně 3 a nebo i více killů + haldu rozdám damage, tak je vždy prohra. Naopak, když si kolikrát ani nevysrřelím, tak je výhra..... :Smile_confused:

 

S T34 to mam přesně, jak píšeš, někdy ustřílim i 10 kousků a stejně mě dostanoun nebo to kapnou :Smile_veryhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli se to stává všem ale já, když se mi daří a dám minimálně 3 a nebo i více killů + haldu rozdám damage, tak je vždy prohra. Naopak, když si kolikrát ani nevysrřelím, tak je výhra..... :Smile_confused:

 

Jo tak to mám pravidelně na dvojitý/trojitý expy.Myslím,že to byl pan Murphy (nevím jestli to mám dobře napsané),který tyto děje docela výstižně popsal.A že fungují aj ve WoT jsem už pozoroval mnohokrát... :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I takto může vypadat prohra...Capnul zapomenutý Leopard...

 

 

Porážka

Bitva: Prochorovka 14. dubna 2012 23:13:25

Vozidlo: PzKpfw V Panther

Získáno zkušeností: 1 344

Získáno kreditů: 46 639

Úspěchy v bitvě: Mistr dělostřelec, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Malinovka 15. dubna 2012 13:44:41

Vozidlo: IS

Získáno zkušeností: 963

Získáno kreditů: 46 117

 

někdy si říkám že na to jaká sem lama zas asi až taková lama nebudu, ale když v Malinovce Defendí základnu T34 , Lev, Tiger (P) [tři top tanky oné bitvy] že snad se zadaří vítězství.

Darmo mluvit slušně :Smile-izmena:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I takto může vypadat prohra...Capnul zapomenutý Leopard...

 

 

Porážka

Bitva: Prochorovka 14. dubna 2012 23:13:25

Vozidlo: PzKpfw V Panther

Získáno zkušeností: 1 344

Získáno kreditů: 46 639

Úspěchy v bitvě: Mistr dělostřelec, Odstřelovač

 

Co to? Panther je celkem rychlej stroj a dohled má taky slušněj. Zrovna na této mapě bych takovou prohru nečekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem úspěšně prohrál bitvu.

 

Jako jediný Top stroj týmu 6 třídy s KV3. U enemáků to samé.

Na mapě Cliff jsem postupoval z horní základny do střední části mapy a cestou naštěstí nikoho nezranil. Na postu 2 bylo KV, které jsem následoval. Při vjezdu do vesnice poskočil ping ze 450 na 850-999 a bylo dobojováno. Nepodařilo se mi vmanévrovat do zákrytu a ani zaměřovat nepřátelské KV3, Churchill a dalších několik strojů co se tam pohybovali.

 

Zatím jsem ještě nikdy neviděl ve WoT tak dlouho červenou obrazovku od zásahů a hlášení o různých poškozeních a sundaných pásů. Jako stojící nebojeschopný stroj bylo moje KV3 zničeno až 40 zásahem.

 

Zkušeností 235.

 

Jak snadné je prohrát, tak vynikající los jaký jsem dostal.

Tým byl dobrý a na výhru stačilo jen abych sundal nebo aspoň hodně poškodil KV3, které vyjíždělo opakovaně bokem z poza baráku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to? Panther je celkem rychlej stroj a dohled má taky slušněj. Zrovna na této mapě bych takovou prohru nečekal.

 

Nestihl jsem se tam prostřílet.Bloklo mě full KV-3.Bylo to fakt o fous,capnul a chytl ji,ale už bylo pozdě,vypálit o vteřinu dřív tak to bylo v suchu.Kdybych nebyl blbec a vzal to z toho kopce šusem přes ten prostřední průchod a ne "na jistotu" tím zadním u naší báze,tak sem ho v poklidu vyřídil někde kolem 80%.2 naše pomalý kraksny byly někde za půlkou a místo aby frčeli na kap tak snad naháněli artyny nebo co a nakonec se začali vracet,ale prohra to byla moje to se přiznám.Taky sem byl pořádně nas...štvanej na svoji vlastní blbost,to se neboj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porážka

Bitva: Kampánie 23. dubna 2012 18:11:00

Vozidlo: SU-100

Získáno zkušeností: 1 552

Získáno kreditů: 59 365

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: Hrdina

 

14bf376d1899feb1cf7d61f3dcf396d8.jpg

 

Na konci to byla naše arty + já proti KV,Type 59,Hummelovi a VK 4502 (P).Výsledek?Hummela jsem vzal s sebou já a arty mi vyfoukla toho Typa,KV zbylo 53hp a VK kolem 100hp.To je hold osud.Co víc dodat :Smile_sad: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOhle asi nikdo nemáte, co? Konečně se mi podařil dvojnásobek.... :Smile_harp:

Vítězství!

Bitva: Karélie 24. dubna 2012 1:20:16

Vozidlo: E-100

Získáno zkušeností: 1 166 (pokuta za poškození spojenců: 36; x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 0

 

No krucinál, to je mi výkon :))) Teď jsem lupnul s max KV na top pozici, když do puldruhé minuty byl stav 1:8 :/ To je mi zase večer ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím, jestli si někdo nesplet vlákno ....CenDr...cvrk....SlaineMcRoth....za takový prachy budu klidně prohrávat několikrát denně :Smile_veryhappy:

Ale co tohle?

Včera Ruinberg....já s KV-1S...dvakrát jsem si picnul a za 4:59 to bylo 0:15 a ještě s obsazenou bazí. A o tom, co z toho bylo zkušeností a stříbrňáčků, to už ani neeee :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk se snaží ale...

Porážka

Bitva: Horský průsmyk 1. května 2012 22:11:56

Vozidlo: VK 4502 (P) Ausf. A

Získáno zkušeností: 1 185

Získáno kreditů: 55 038

Úspěchy v bitvě: Vzorný tankista: III. třídy, Mistr dělostřelec, Ostrostřelec, Ocelová zeď, Válečník

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...