Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

Porážka

Bitva: Malinovka 15. srpna 2012 17:03:56

Vozidlo: T-26

Získáno zkušeností: 697

Získáno kreditů: 12 003

Úspěchy v bitvě: Válečník, Ostrostřelec, Mistr dělostřelec

 

Měli sme celkem 8killů, 7 z toho já... co se dá dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska hra za americkou arty M41, mapa south coast, vyrovnaná hra, na konci jsem zůstal sám s pár killama, proti mě zbylo BDR G1B a SU100, oba načatý, každej 100 hp. Jdu na jejich cap, začnu cap přesně ve stejnou chvíli jako jejich BDR (SU100 byl blíž ke mě), tak nic, bude draw... Tak jsem zalez k šutru a čekal. No a asi v půlce capu mě napadlo, že se líp stočim, ať můžu na to SUčko až přijede hned střílet, a tak dlouho se tam **** okolo toho šutru, až vyjedu z kruhu :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Porážka

Bitva: Dálnice 26. srpna 2012 20:48:21

Vozidlo: IS-3

Získáno zkušeností: 1 173

Získáno kreditů: 54 282

 

Neříkám, že by to byla extrémně dobrá bitva, ale patří u mě mezi silný nadprůměr-13 čistých penetračních ran, nevím ale s tankem co má 1500hp udělit přes 4000 přičemž spojenci všude kolem mě chcípají a nevím jestli střílet dřív za sebe nebo před sebe.. a korunuje to borec v KV-3 který mě označí noobem..bych ho nakopal do míst, co nevoní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak je teda 51XP celkem brutálně málo... Mi přijde, že když netrefím zhola nic, zůstanu na startu a ostudně to proserem, tak mi to dá víc, jak jednapadesát... takhle to je teda "nářez" :-) Neuklep ses? Nemělo tam být u XP nějakých "pětsetněco"? :-)

to je velmi lehký.. dáš jednu ránu, tou penetruješ enemákův pancíř takže ti to s předešlou hrou hodí dělstřelce a ostrostřelce pak dingneš, sejme tě artyna a po brutálním lostu dostaneš žádná celá nula nic ;-)

Včera jsem si nakráčel já hrdina do ukázkový pastičky zřejmě mě naspotovalo ukrytý TD, pásy dolů na hlavu 3 popelnicea za 10 vteřin bylo po všem aniž bych zahlídnul alespoň jednoho enemáka... Výsledek?? 136xp při dvojnásobku na premku :-S Nas.štve to o to víc když bylo následující hru přes 1600xp !!!!

 

Edit: pořád nechápu posty typu.. Dal jsem 50 killů, dostal jsem 10000exp a k tomu 1000000 stříbrných ale byl to lost...! To není váš neúspěch ale naopak úspěch i když jste hráli s bandou lamiček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: pořád nechápu posty typu.. Dal jsem 50 killů, dostal jsem 10000exp a k tomu 1000000 stříbrných ale byl to lost...! To není váš neúspěch ale naopak úspěch i když jste hráli s bandou lamiček...

 

Já to beru tak, že sem hrál dobře a můžou za to lamy (upřímě sem taky lama :D), no ale kam jinam to dát než sem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...