Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 

Školní vyšetřování

Jednoaktovka

Pepíčku, někdo počmáral dveře na záchodě, nebyls to ty?

- To mě nezajímá. O tom se nechci bavit.

Počmáral jsi je, nebo ne?

- Franta snědl Ferdovi svačinu!

Počmáral jsi ty dveře?

- Ty dveře byly hnusné a špatně natřené. Kdo to dělal? Skandál!

Tak jsi je počmáral, aby byly hezčí?

- Dveře mě nezajímají. Na sousední škole taky kdysi někdo počmáral dveře.

Počmáral jsi ty dveře, nebo ne?

- A co ta svačina? Proč se neptáte na ni?

I na to dojde. Ale teď se ptáme tebe. Počmáral jsi ty dveře?

- Proč se ptáte mě? Mě to nezajímá. Je to tužkou, jakou máš jenom ty, tak se tě ptáme.

- To mě nezajímá. A vás by taky nemělo. Vás by mělo zajímat to, co mě. Mě zajímá svačina, proč vás ne? Je to kampaň! A co ta sousední škola? Tu vyšetřujte.

Počmáral jsi ty dveře?

- Proč mě nenecháte domluvit? Svačina. Franta. Dveře. Nezajímá. Kampaň! Svačina. Franta. Dveře. Nezajímá. Kampaň! Svačina. Franta. Dveře. Nezajímá. Kampaň! Svačina. Franta...

 

 

Co to máme do pekel za komedii ve vládě, to by jden čuměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bunker Kunst je experimentální platforma zkoumající potenciál a současnou roli postarmádních objektů. Jde o dvouletý komunitní projekt vedoucí k diplomovým pracem na FA a FAVU v Brně a k publikaci dvojjazyčné autorské knihy. Posláním je rozvířit debatu o tom, jak v současnosti přistupovat k desetitisícům dysfunkčních válečných objektů a poukazuje na situaci, v níž jsou bunkry Armádou ČR rozprodávány jako nepotřebný majetek. Pointou projektu Bunker Cut je deaktivace architektury určené k zabíjení. Jde o architektonický řez, který odhaluje důmyslné technologické a architektonické principy na první pohled. Dochází k přímému propojení interiéru a exteriéru s důrazem na práci se světlem. Východisky k projektu jsou práce amerických poválečných umělců Land Artu – Michael Heizer, Robert Smithson a práce s architekturou Gordona Matta Clarka a české umělkyně a disidentky Magdaleny Jetelové. Vyvolený bunkr je v soukromomém vlastnictví, zásah byl proveden za vědomí vlastníka přilehlého pozemku a starosty. Projekt vznikl za spolupráce místních obyvatel.

 

 

Co k čertu znamená slovo postarmádní. Ja přesně někoho zabijete bunkrem. Špatně ho postavíte? Jde slovo dysfunkční použít v souvislosti s tunama betonu? Jak chcete bunkr deaktivovat tím že ho kus uříznete?

Otázek spousta odpovědi žádné. Nevím co to na VUT hulí, ale chci toho tři kila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bunker Kunst je experimentální platforma zkoumající potenciál a současnou roli postarmádních objektů. Jde o dvouletý komunitní projekt vedoucí k diplomovým pracem na FA a FAVU v Brně a k publikaci dvojjazyčné autorské knihy. Posláním je rozvířit debatu o tom, jak v současnosti přistupovat k desetitisícům dysfunkčních válečných objektů a poukazuje na situaci, v níž jsou bunkry Armádou ČR rozprodávány jako nepotřebný majetek. Pointou projektu Bunker Cut je deaktivace architektury určené k zabíjení. Jde o architektonický řez, který odhaluje důmyslné technologické a architektonické principy na první pohled. Dochází k přímému propojení interiéru a exteriéru s důrazem na práci se světlem. Východisky k projektu jsou práce amerických poválečných umělců Land Artu – Michael Heizer, Robert Smithson a práce s architekturou Gordona Matta Clarka a české umělkyně a disidentky Magdaleny Jetelové. Vyvolený bunkr je v soukromomém vlastnictví, zásah byl proveden za vědomí vlastníka přilehlého pozemku a starosty. Projekt vznikl za spolupráce místních obyvatel.

 

 

Co k čertu znamená slovo postarmádní. Ja přesně někoho zabijete bunkrem. Špatně ho postavíte? Jde slovo dysfunkční použít v souvislosti s tunama betonu? Jak chcete bunkr deaktivovat tím že ho kus uříznete?

Otázek spousta odpovědi žádné. Nevím co to na VUT hulí, ale chci toho tři kila.

Já se nechci pouštět do rozboru těch nesmyslů, které definují tento druh umění, ale za sebe můžu říct, že mi práce mladého brněnského umělce nepřijde jako devastace objektu (který je k ničemu a má majitele, s jehož souhlasem celý řez proběhl). Dokonce se mi to i líbí. Ne, že bych to chtěl nechat provést na všech řopíkách v zemi, ale tento jeden mi neva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu se ti líbí uříznutý roh ŘOPíku??? Jistě se dá upravit betonový bunkr aby to mělo nádech umění (viz např https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/76/a6/b2/76a6b22c8510640b65a613b8e3ed2732.jpg )... Ale uříznout roh, nechat ho tam ležet a vydávat to za umění mi spíše připomíná umění jaké provozuje Milan Kohout... (Ejakulace do křtitelnice a pod.)

 

ale to je jen můj osobní pohled... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...