Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

 

 

Ve stánku kam si chodívám pro zmrzlinu začala pracovat hrozne pěkná malá Thajka

vždy oblečená v kratičkém triku a minisukýnce. Zbožňuju když se nahne přes pult pro vanilkovou

a já ji kouknu do výstřihu a vidím jeji krásné kozičky.
Nikdy si však nedávám banánovou. Když se nahne tak moc, vždy ji vypadne péro do oříškové.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velká banka na Wall Street, jednoho dne zasedá správní rada a předvolává si ředitele jednoho za druhým až už zbejvá jen ten poslední, kluk 25 let, který je u firmy jen dva měsíce.

Když ho zavolají, ve velké zasedací síni sedí za stolem předseda správní rady a dvanáct solidních, vážně se tvářících pánů.

Mladík si sedne na židli, potí se strachy a přemýšlí co asi proved a jestli ho vyhoděj nebo co. Po chvíli mlčení se předseda zeptá:

„Spal jsi s mojí sekretářkou, slečnou Kathy Curtiss?“

„Ne, nespal jsem s ní, nikdy jsem se jí ani nedotkl.“

„Můžeš to odpřisáhnout?“

„Ano, klidně odpřisáhnu na bibli, že jsem s ní prohodil jen pár vět za celou tu dobu co jsem u firmy.“

„Výborně! Takže jí dáš padáka!“

 

 

Videl jsem v baru jednu slacnu plakat, tak jsem se ji sel zeptat co ji je.
„Rozesla jsem se s pritelem, protoze je to sexisticky prase.“
„Jsem dobry posluchac, jestli mi o tom chces povidat.“
„Ani me neznas, proc bys me chtel poslouchat?“
„Protoze mas velky kozy.“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je kravina,jak z pera něakých sluníčkářských jelit :cool:

 

ne to je obrázek lidí co vlastní problémy schovaj za jiné., hlavně toho vždy více nakecáme než uděláme....na to jsme mistři :-D aneb obrázek vepře v turbanu je vtipnej, tohle asi ne :-)))))))))))) ...a díky za mínuska mládenci :-D :-D :-D

 

a hlupáci a jednodušší lidé  , neb na ně je obrázek myšlen  mi budou  tímto vždy k smíchu... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké zástupné problémy měl třeba ten zbitý plavčík v Kojetíně. Byl to taky hlupák k smíchu?

 

co mi tím naznačuješ ? někde to píšu ? a nehodlám v tomto vláknu rozviřovat debaty co sem nepatří, na to je Hospůdka...kde je poslední dobou nějak malá dávka xenofobie...asi to vedro...

 

hlupák je ten co skočí na lep politikům typu Okamura...mno obecně...dá se říci, i já byl často hlupákem :laugh: ostatně možná jsme hlupákem a tedy i k smíchu některým stále  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijede takhle rytíř na koni, až k veliké díře těsně pod vrcholem hory a zařve do ní: „Draku! Vyzývám tě na souboj!“


Najednou se celý vrchol hory zatřese, otočí, ohyzdná hlava se natáhne k rytíři a hromovým hlasem povídá: „Přijímám… Ale proč mi to řveš do prdele?“


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...