Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Podle toho začátku to ovládá člověk a tak se mi nezdá, jak rychle to reaguje na každého, kdo vykoukne někde zpoza rohu a oddělá ho to dřív, než tento stačí vůbec zamířit. Tohle by musel být řízené nějakým automatem protože není možné aby člověk, který vykoukne, zamíří a vystřelí v reálu byl pomalejší, než člověk, který kouká na monitor. Prostě na monitoru nemá ten přehled a o zpoždění, které vznikne přenosem dat ani nemluvě. A nebo to ovládá víc lidí naráz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, neblázni, to je vyspělá sovětská, umělá inteligence. Vždyť jsi vyděl, jak si spolu ti dva čudlíčci povídali a kývali na sebe laufama, než se rozjeli zničit dva Abramsy. Vystřelili na ně něco se štěpnou reakcí (asi), protože to musí být hodně malé a hodně účinné. Jo a ammo si asi také sbírali cestou, něco jako COD 1-2. Jen nechápu, že si ten jeden nedal kouzlo na oživení, asi neměl skill.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre, neblázni, to je vyspělá sovětská, umělá inteligence. Vždyť jsi vyděl, jak si spolu ti dva čudlíčci povídali a kývali na sebe laufama, než se rozjeli zničit dva Abramsy. Vystřelili na ně něco se štěpnou reakcí (asi), protože to musí být hodně malé a hodně účinné. Jo a ammo si asi také sbírali cestou, něco jako COD 1-2. Jen nechápu, že si ten jeden nedal kouzlo na oživení, asi neměl skill.

Tak, ono se jednalo o animaci, takže je jasné, že je to jen jako. Nicméně trochu reálií by neškodilo a nebo to tihle lidé z bývalého SSSR mají všichni stejné, jako WG ? :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volove, moc to zerete:) IMHO, je to samozrejme jen fikce, podle ktere nekdo udelal takovouhle animaci a rovnou radsi i patent, aby mu to nekdo neukradl. Jeden clovek by nezvladl sledovat a hlavne vyhodnocovat zabery ze vsech 11 kamer, co mu posilaji obraz na ten laptop. Zniceni tech tanku? Vzdycky jim strilel do boku ne? Tam staci relativne slaba kumulativni hlavice na kratke raketce, kterych se do toho prditka vejde celkem dost. Odolnost pancire proti davce z toho AH 64 je samozrejme taky blbost. Skusim se kouknout, jestli se do toho 30mm dela pouzivaji i naboje z ochuzenyho uranu jako do A-10, ale i normalni prubojny naboje by to mely rozebrat na atomy:)

 

Edit:  Tak se zda, ze jo. https://www.fas.org/man/dod-101/sys/land/pgu-14.htm

 

Tak se zda, ze ne. Diky za upozorneni :)

 

Zdar, to cos našel je 30*178mm náboj do GAU-8, Apache (respektive jeho M230) používá náboje 30x113, mají menší zpětný ráz a nepoužívají DU munici, jen HEI a HEDP, oboje mají tříštivý účinek a jsou určené na boj s pěchotou a lehce obrněnou technikou. Plnotučnější třicítka je třebas 2A42 na Ka-50/52 nebo Mi-28, ta používá 30x165 munici (je to původně kanon z BVP2).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D

 

Jde mladík okolo kláštera a na dveřích vidí nápis: SEX S JEPTIŠKAMI ZA 2000 Kč !!! Potěší se a zazvoní. Otevře mu mladá jeptiška, zinkasuje peníze a informuje ho: "Půjdete na konec tmavé chodby a vejdete do posledních dveří vpravo..." Mladík projde chodbou, otevře poslední dveře vpravo a vypadne rovnou na ulici. Dveře se automaticky uzamknou a na nich visí cedulka s nápisem: Dnes s vámi vyjebala sestra Marie !

 

Přijde Papež k nebeské bráně a chce dál,ale svatý Petr ho nemůže v kartotéce najít. Pod P jako Papež žádný záznam, pod J jako Jan Pavel II. taky žádný záznam, Pod W jak Wojtyla taky nic. "Ale vy mě musíte pustit," rozčiluje se papež, "já jsem hlava Katolické církve." "Co? To vůbec nevím co je...nějaká církev... To jsem nikdy neslyšel..." Tak se běžte zeptat Boha, prosím vás..." prosí papež. Ale Bůh taky nic neví... "Tak se zeptejte Ježíše, ten toho ví taky spoustu." Tak Ježíš si jde promluvit s tím papežem a za chvíli dojde za Bohem a hrozně se směje: " Tati, víš jak jsem měl před 2000 lety ten rybářský klub? Tak si představ že ještě funguje..."

 

Příjde Honzík domů ze školy a ptá se tatínka: "Tati, dnes jsme se učili o prezidentovi, vládě, policii a lidu. Můžeš mi to lépe vysvětlit?" "Víš, Honzo, to je jako v rodině. V naší rodině jsem já prezidentem, máma je vláda, babička policie a lid jsi ty." Za týden Honzík doběhne do hospody za tatínkem a křičí: "Tati, tati, pojď rychle domů! Je tam nový prezident, vyjebává s vládou, policie spí a lid neví, co má dělat!"

 

Když jsem byl mladší,nenáviděl jsem účast na svatbách. Tetičky a známé babičky chodily ke mně,štípaly mně do tváře smály se a říkaly: "Ty budeš další". Přestaly s tím když jsem jim na pohřbech začal dělat to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synáček jde s otcem po městě a ptá se: "Taťko, co to je za dům?" 
"To je dům radosti, synáčku." 
"Pojďme tam, tati!" 
"Nepůjdeme. Na to jsi ještě moc malý." 
Synek využil první příležitost a šel do domu radosti tajně sám. Když tam přišel, první si ho všimla kuchařka a ptá se: "A ty tu děláš co?" 
"Taťka mi říkal, že tu je dům radosti, tak mi nějakou udělejte." 
A kuchařka mu udělala tři palačinky s čokoládou.
Když přišel domů, otec se ho ptá: "No, kde jsi byl?" 
"Byl jsem v tom domě radosti." 
"No a co si tam dělal?" nedočkavě se ho ptá otec. 
"Ani se neptej. Měl jsem hned tři. První jsem zmákl v pohodě, druhá mi už dělala problémy a třetí jsem už jen roztáhl a vylízal."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně skončím v pekle,ale tak sem se dlouho nenasmál..

https://www.facebook.com/photo.php?v=1446840405553372

To je z Onion TV, doporučuji shlédnout celý film.

Na CSFD je hodnocení zbytečně nízko, ale asi to každýmu nesedne.

http://www.csfd.cz/film/189979-zpravy-tv-onion/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...