Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

"Druhá světová válka, horský průsmyk, –20 stupňů Celsia. Na tanku spadne pás.

Vojáci se snaží nasadit ten pás zpátky a když se s tím mrdají už asi dvě hodiny, zjeví se jim víla v průsvitném rouchu a dá se s nimi do řeči:
„No, jak se vám daří, chlapci?“
„Ále, ani se neptej… Mrdáme se tady dvě hodiny s tím zasraným pásem a ne a ne ho nasadit…“
Víla se jich ptá: „A nechcete pořádnou mrdačku?“
Vojáci, nadržení jako stepní kozy, se okamžitě shodnou na kladné odpovědi a křičí: „Ano! Ano! Ano!“
Víla tedy mávla kouzelnou hůlkou a převalila jim tank do příkopu…"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem to celé neprohlížel ani sem ho tu nečetl a nebo sem zapomněl njn už mě není 20,tak sry no. :biggrin:

 

A teď sem zjistil že sem tě tam dokonce i bodoval lool ta hlava. :biggrin:

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč ne? smějete se tu tomu jak si někdo rozbije hubu, zlomí ruku, a ptáka je líto?  :teehee:

zlomena ruka ti s timhle prijde srovnatelna? kdyz uz tady zacinas takhle srovnavat, muzu ti sem poslat nektery chutny videa jak si lidi vystreli mozek, skoci z mostu na dalnici nebo treba pod vlak, jsem zvedavej jak se budes potom smat. smrt zkratka neni vtipna, at se jedna o kohokoliv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zlomena ruka ti s timhle prijde srovnatelna? kdyz uz tady zacinas takhle srovnavat, muzu ti sem poslat nektery chutny videa jak si lidi vystreli mozek, skoci z mostu na dalnici nebo treba pod vlak, jsem zvedavej jak se budes potom smat. smrt zkratka neni vtipna, at se jedna o kohokoliv

 

asi si to nepochopil...

nemusíš sem dávat nic, já se nesměju ani jednomu, ale kdybych si měl vybrat, život a zdraví člověk je pro mě výš než pták... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ony ani ty úrazy mi nepřijdou nijak humorné a to ani když se jedná o vyloženého blbce, který si koledoval. Připomíná mi to ten pořad "Neváhej a toč", když tam lidé posílali záběry toho, jak někdo padá ze schodů a záběr končil v momentu, kdy bylo jasné, že dotyčný chudák se už dole asi nezvedl a utrpěl nemálá zranění. Držkopád prostě musí mít veselý konec, jinak je to prasárna a nikoliv humor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi si to nepochopil...

nemusíš sem dávat nic, já se nesměju ani jednomu, ale kdybych si měl vybrat, život a zdraví člověk je pro mě výš než pták... 

pochopil jsem te, akorat jsem nesrovnaval mezi clovekem a zviretem. jen jsem napsal, ze mi to neprijde vtipny. spis mi prijde divny, ze to nekdo vubec dava do vtipu. uprimne jestli se nekdo chlame tomu, jak ptak vleti do drahy jedouciho vlaku a zbyde z nej krvavej flek a peri, tak je mi dotycnyho docela lito

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...