Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Mám 3 letého syna, který hlásí denně jak Menšík, ale to sem nepotáhnu.....teď mě dostal bratr ženy, který dělá montáže v Itálii....

Od jara bude dělat montáže v Německu.....říkal to 72 leté babičce. A ta odpověděla otázkou" a do jakého německa jedeš?" Na rok 2012(22 let po rozdělení) dobrý.... fakt mě dostala :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak od teď naprosto chápu, proč sou skóre ve hře 3:15 a podobně... při výstřelu říct "HOP", to je nářez (((: Kolik mu je? 8? Nejlepší moment byl ten, jak tam došla mamka/babička a prej ať končí, že bude pohádka ((((:

Jestli je mu 8, tak je z ústavu, protože dva týmy jsou aspoň k zamyšlení, že budou hrát proti sobě. Anebo si myslel, že druhej tým řídí AI? Měl by být povinně tutoriál a dokud aspoň jednou nepřežijou, neměli by být do hry vůbec puštěni.

Ten počítač v "perfektním stavu" taky o něčem vypovídá :Smile-tongue: , zaděláno na bílou hůl, minimálně....málem jsem restartoval já :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

‎"John pozval svoji matku na večeři. Během večeře si matka nemohla nevšimnout, že jeho spolubydlící Julie je velmi pěkná. Už dlouho měla podezření, že John s ní má vztah a teď byla ještě zvědavější. Při jídle proto sledovala jejich reakce, byla zvědavá, zda je mezi Johnem a jeho spolubydlící něco víc než jen pohledy. Jakoby četl její myšlenky, John povídá: „Já vím, co si musíš myslet, ale mohu tě ujistit, že Julie a já jsme jen spolubydlící.”

Asi o týden později přišla Julie za Johnem a povídá: „Od té doby, co tu byla tvoje matka na večeři, nemohu najít tu krásnou stříbrnou naběračku na omáčku. Nemyslíš, že ji sebrala?”

John povídá: „Sice o tom pochybuji, ale pro jistotu jí napíšu.”

Tak si sedl a napsal: „Milá mami, já neříkám, že jsi sebrala naběračku na omáčku z mého domu a neříkám ani, že jsi ji nesebrala. Faktem však zůstává, že chybí od té doby, co jsi tu byla na večeři. S láskou John.”

O pár dní později dostal John dopis od své matky a v něm stálo: „Drahý synu, já neříkám, že ‚spíš’ s Julií a neříkám ani, že ‚nespíš’ s Julií. Faktem však zůstává, že kdyby spala ve svojí vlastní posteli, tak by už dávno našla naběračku na omáčku. S láskou máma.”"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka volá manželovi z lázní: „Je to tady perfektní. Dokonce jsem zhubla 2 kila!“

Načež se dočká manželovi odpovědi: „Tak to je super, lásko. Ale vzhledem k tvojí váze to je, jako kdyby Mercedes zlevnil o 300 korun!“

 

Jsem poloviční bulimik. žeru ale nezvracím

 

Kluk jedl holuby z nosu.

„To ale slušně vychovaný člověk nedělá,” pokárala ho učitelka.

„To je pravda,” přiznal chlapec chybu a začal se dloubat v nose příborem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho po půlnoci se ze silvestrovské zábavy vrací osmnáctiletá dívka ztemnělým parkem. V tom za sebou uslyší nějakého udýchaného muže, lekne se a povídá: „Jen mě nezabíjej. Já zvednu sukni a můžeš mě raději znásilnit.” Kolem ní probíhající chodec zvolá: „Znásilni se sama, ty děvko, já spěchám na nádraží, aby mi neujel vlak.”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...