Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Stále ještě nevíte co koupit svým dětem pod stromeček? Heureka umí poradit! Brouček je to pravé! :-D

 

http://vibratory.heu...ek/specifikace/

 

Hračky jsou vyráběny s ohledem na potřeby celé rodiny a před uvedením na trh procházejí testováním rodičů i dětí to néééééé :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou dva policajti po Václavském náměstí a kdy tak přijdou ke koni, tak si všimnou lejna na podstavci. " Panebože, to tak přece nemůžeme nechat, s tím se musí něco udělat." A tak ten jeden sundá brigadýrku a smradlavé lejno přikryje. O pár minut později se kolem potácejí dva bezdomovci. " Hele, policajtská čepice." Druhý bezdomovec ji zvedne a řekne: "I s mozkem!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle napsal jedek kluk na to jestli není závislej na kompu:

 

můj táta nemá pochopení pro to že nechi jít ven ale chci hrát WoT s klukama ze třídy.podle fotra sem závislej na počítači a prostě neni schopnej pochopit že uprostřed bitvy nemůžu odejít umejt po.. nádobí.ono tam za 5 minut až dohraju přece nebude.takhle mu můžu poděkovat už za mnoho banů.nebo že když mám klanovku v semifinále tak prostě nechci jít jíst.jen naučit ho s torrentem mi zabralo půl roku.

 

A bohužel to není vtip.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predstaveny klastera provadi novice.

„Toto je, synu, nase kaple. Zde se schazime trikrat denne ke spolecne motlitbe.“ Pokracuji dal.

„A tohle je nase jidelna, zde se schazime a pojime sve skromne pokrmy.

Tady, synu, tady je tva cela. Jiste vidis, ze je velmi skromne vybavena, ale i to nam pomaha, uciti se pokore.“

Prichazeji do dalsi mistnosti. Je bez oken, zadne zarizeni, jen ctyri hole steny.

Uprostred stoji velky dreveny sud, v sudu dira.

„Otce, k cemu to?“ pta se novic.

„Synu, na kazdeho z nas jednou za cas prijde potreba nejak se uvolnit, odpocinout si od vseho modleni. Navic, jsme tu sami muzi, ze… A tak, kdyz to na tebe prijde, vstrcis svuj ud do diry v sudu a to ti udela ohromne dobre! A to uvolneni!“

„A to sem muzu kdykoliv to na mne prijde, otce?“ rozzari se novic.

„Jiste. Tedy krom ctvrtka.“

„A proc ne ve ctvrtek?“

„Protoze, synu, ve ctvrtek mas sluzbu v sudu.“

 

Bůh si povolá Obamu, Medveděva a Klause sobě.

První vyjde Obama, se ptají co a jak – Obama, viditelně bledý, říká: „Chtěl po mně, abych ukončil všechny války,které vedem, jinak stiskne takový zelený tlačítko který má na stole a Amerika přestane existovat… co s tím?…“

Druhý jde Medveděv: „Chtěl po mně abych odstavil komunisty od moci v celém Rusku..jinak že zmáčkne to zelený tlačítko na stole a Rusko bude v prdeli…co s tím?.

Třetí jde Klaus. Vyjde ven, a ti dva se ho hned ptají. "Tak co? Co říkal tobě?“ A Klaus na to. „Tak pánové, tady máte to zelené tlačítko“.

 

Spustili se závory a vozíčkář uvázl na kolejích. Ze zatáčky se vyřítí rychlík a vozíčkář začne vřískat:

"Závoráři, závoráři...!".

Když byl vlak 100m daleko, vystrčil závorář nos ze své boudy: " Co je?"

A vozíčkář na to: " Sleduj tu pecku!"

 

Pise se rok 1945 a pani ucitelka se pta deti, jak za valky pomahaly.

 

„Co ty, Peto?“ pta se prvniho ditete.

„Ja za valky ukazal vojakum cestu do vesnice.“

„To je chvalyhodne. A co ti rikali?“

„Thank you very much,“ odpovi Peta.

„A jak jsi pomahala ty, Anicko?“ taze se druheho ditete.

„Ja nosila partyzanum jidlo.“

„Opravdu? To jsi byla v nebezpeci. A co ti rikali?“

„Spasibo devocka.“

 

„A co ty, Honziku?“ pta se tretiho.

„Ja vojakum nabijel a hazel s nima granaty.“

„Ale nepovidej. To muselo byt velmi zajimave. A co povidali?“

„Sehr gut Hans, sehr gut.“

 

víte co vznikne když skřížíte krtka se žirafou? vrtná věž

 

Sms od kamaráda: Ahoj poď na Kolu. Kamarád odpoví tvl jak můžeš udělat 4 chyby v tak jednoduchým slově jako je pivo

 

Vyskočí dva parašutisti z letadla. Zbývá jim dost času, tak ten jeden začne jíst jabko. Jak ho dojí vezme a sní další jabko. Když už jí osmé tak se ho ten druhý ptá. "Kde ty jabka pořád bereš?" "Proč se ptáš, vždyť jich máš plný batoh..."

 

víte proč blondýnka umrzla v letním kině? protože chtěla vidět film přez zimu zavřeno

 

Potkaji se dva politici v metru.

 

Co je to? Je to chlupate a kdyz to budes drazdit,tak se to postavi?

Medved.

 

Stařik nastoupí do taxíku. Mercedes vyrazí a dědek se ptá řidiče: „Na copak tam vpředu máte tu hvezdičku?“ „Byl jste na vojně? To je zaměřovač, neco jako muska na pušce. Když se mi někdo dostane pred kapotu, zaměřim, buch… a je po něm!“ Jedou dál, najednou strašná rána. Řidič se otočí, co se deje, dědek vzadu vyčítavě kývá hlavou: „Že prej zaměřovac… človece, vždyť vy jste toho cyklistu minul, jen taktak jsem ho stačil vzit dviřkama…“

 

Přijdou se rozšoupnout dva manželské páry do kasina. Ženy si chtějí společně vsadit v ruletě, ale přemýšlejí, na jaké číslo.

Jedna povídá: "Kolikátky máš prsa?"

"Dvojky."

"Já trojky. To je dohromady pět, takže vsadíme na pětku."

Vsadí na pětku a skutečně vyhrají.

Chlapi si říkají, že je to dobrá metoda.

"Kolikrát po sobě se ti postaví?" říká jeden druhému.

"Třikrát."

"Mně čtyřikrát. To je dohromady sedm, takže vsadíme na sedmičku. "

Ruleta se roztočí, kulička běhá jako šílená a zastaví se na dvojce: "No vidíš, vole. Kdybysme nekecali, mohli jsme bejt v balíku!"

Kdo skáče na laně?

Jelen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...