Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Fsak jsem taky "skoro" nemel, protoze John_ice tam 3k nasvitil :-D Z te me pozice se 7k nasviti da:) Ale byla to pekna hra a i me se celkem povedla :)

0d0aaa358163218.jpg

Tak toto je přesně ten typ "pěkných" her, které nemůžu ani cítit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak psal Tesi. Jeho E-100 mi dá do Bulldogova prďochu za 850 s tím, že mě zase zapálí (koneckonců jako každá rána do zadní části). Ale už nenapsal, že když jsem si pro něj jel, první ranou chytl taky. A pak se na mě hezky otočil, já s tím počítal, tak jsem zajel a ... naši ho krásně rozdrbali do boku věže  :cool:  No a pak do mě napálil náš WT E-100 a mých 15HP bylo v tahu...

 

Alidědek:

To jsem musel jet v četě a to se mi zrovna poslední dny s ním moc nedařilo. Nevím, co jsem dělal zle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem viděl Johna ice v Quickybabyho streamu. Byl v četě s někým od NIHIL, to už jsem nestačil přečíst. QB ho dostal, ale nakonec vyhráli :)

 to jsem tak slavnej? jsem si toho vůbec nevšiml, to určitě opět jsem byl za lamu.... buď to bylo s Casiou

 

beztak se mnou, já s Johnem občas jezdím, máš link?

a nebo Tesik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hurá, konečně i já můžu hlásit! Teď, právě teď Skalfok v Ensku v enemy týmu. Natrhli nám *****, ale dostal jsem ho :devil: Seděl jsem v Obj212A a nachytal jsem ho v rohu s AMX1390.

Tímto ho i zdravím a omlouvám se, že jsem nereagoval ve hře, ale nechal jsem si dát perma chatban, bo jsem býval sprostý jak popelnicometač...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera na opatství bitva s Georgem a Casiem v jednom týmu, samozřejmě jsme vyhráli:) Enemy kempil bázi se třema HT v čele s Mausem. Ten mě na konci bohužel vyndal, protože jsme si na něj s Casiem vyjeli, ale já ho nemohl vypnout, protože mi Cas blokoval střelu:)

 

Já jsem se soustředil jen na to tango s ním, nicméně taky jsem chcípl, nechal jsem se na konci naramovat, ale nějaké ty hápéčka for free poskytl.

 

Jinak nezdravil jsem, protože jsem měl chatban:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týden po dvouměsíční pauze jsem dal pár her na synovcově účtu kvůli testu módů a potkal jsem na Ensku levapking (Kanár). Oba T40 on první v expech, já první v DMG. Hned další bitvu mammlas od opičáků.. já v KV2 on Hellcat.. Po 4 výstřelech kdy jsem padl v obklíčení hlavního útoku enemy, jsem už jen postmortem sledoval jak mu to jde.. i po našich slabších výsledcích (4. a 6. místo) to tým dotáhl k vítězství.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...