Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Včera jsme narazili na četu SV v čele s Květulí....náš tým byl úplně marnej a byla z toho prohra......

ps: ten Kanárův výstup mě docela mrzí......a zas kvůli pitomýmu xvm :facepalmic:

Nemusí tě nic mrzet. To byla moje věc a moje nas*ání se. Když vidím, že má někdo naprd tým a prohrává jen to fičí, tak většinou ještě napíšu těm lepším hráčům omluvu za špatnou hru a né, že začnu do nich kérovat, když nadávají na blbý los. Navíc já nikoho z těch nicků, které tam byly neznám. Vůbec netuším, kdo byl kdo. A nadával bych stejně i kdybych to věděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před dvěma dny JejKey. Přišel jsem na to, až když jsem si říkal, že by ten scout mohl trochu přidat... no, dostal se na dobrou pozici, akorát enemáci byli šikovně postavení a mohl jsem na ně, jen když jsem ve své T54E1 přebíjel... bohužel se mezi něj a mne dostal enemy scout, jenž nebyl vidět a já začal odevšad dostávat, takže jsem ho moc nepodpořil. Chudák fialová potom musel zdrhat a ... vypadalo to na lagy, protože nevěřím, že by s T71 ze 6 ran na 30m trefil jen dvakrát  :biggrin:

 

Ale vyhrálo se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem potkal coby enemáka uživatele "madmat34". Mapa "Vichřice", já v HellCatovi, on v Löwe... dal jsem si "válečníka", přesto náš tým prohrál. To je tak, když na jedné straně zbyde IS-3 s půlkou života, ale schopným tankistou, a na druhé = naší straně zbyde plná IS-3, kterou "řídí" jeliman :-)

 

Po bitvě jsme decentně splknuli v garáži, chtěl jsem ho pozvat do čety, ale vzhledem k tomu, že byl služebně v Rusku a že mu neočekávaně padal net, jsme se na to vybodli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám první zářez místního skillera. Na zimním Himmlu jsem si vyndal Švejka :-). Nebudu kecat, počkal jsem si na něj. Bitva dobrá, špatný tým, porážka.

 

shot070eje.jpg

 

Šmejde! :biggrin:  No načala mě ta T34 a tak mi zbylo jen 387 hp a to IS2 dává na ránu.Tu T34 jsem vyřidili krásně..musel jsem ovšem ty naše dementy vyhecovat. Byli jsem tam tři a oni se báli vyjet....samo, že T34 si vybrala mě místo 8 mede, bez míření přes čelní platá mi dala za 430...dal  jsem tři rány dmg 600...tyhle dvojnásoby fakt "miluju"....navíc to byl tripl. ještě, že následující hra s Pantherem se povedla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem potkal coby enemáka "Petra_z_Chebu_CZ". Já v HellCatovi, on v T40, mapa "Rybářský přístav". Pozdravili jsme, Petr působil lehce zkleslým dojmem (snad to byl skutečně jenom dojem :-)), nechtěl dát četu, měl blbý tým. Já byl relativně brzy odejit do garáže, páč jsem sám spotoval na středu, přičemž naše 3 hovada (která byla za mnou) nebyla schopna mě pokrýt. Co už, moje chyba.

Bitvu jsem ani nedokoukal, takže vlastně nevím, jestli jsme vyhráli a jak Petr dopadl... případně díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...