Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Ani si s Hellkočkou neprdnete proti tieru 8. A dřív to byl zabiják všech osmiček......Z 11 výstřelů prošly jenom 2 !!! TěžkýhochJoe mi radil goldy. Nechtěl jsem plýtvat, když jsme měli tým docela slabý. Nakonec jsem jich pár použil ale výsledek byl stejný, NIC!!! Už tu Kočičku beru jen minimálně do hry protože 80% bitev mám proti tieru 8 a když je ještě blbá mapa, kde se nedá manévrovat a schovávat ale jen kempit a střílet, tak je to tragédie protože nic neprostřelím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem potkal Circonflexes v nepřátelském týmu. Byl jsem v četě s kolegou (Panther) já Hellcat. Los IX, Circon seděl v T-54, tak jsem mu dvě uštědřil a udělal si radost mezi devítkama  :biggrin:  Kdo se nudí, bylo to přímo na treamu: http://cs.twitch.tv/circon/b/477793237 v 2:13:20  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v poledne jsem potkal v enemy týmu uživatele "TozziFan" (klan EHW). Mapa "Horský průsmyk", on ve Sturer Emilovi, já v E-50... měli v týmu méně d*m*ntů, takže vyhráli... takovou kuriozitkou je skutečnost, že jsme měli nastříleno nejvíce z týmů, respektive já měl o 1 damage bod méně (3844 vs. 3845) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera při hrátkách s HellCatem jsem potkal ve svém týmu uživatele "Tailleur" (měl tuším SU-100)... docela jsem zalamil na mapě "Ruinberg", takže vlastně není skoro o čem psát ;-)

 

Předvedl jsi odvážný "let" a chybělo jen kousek a žil jsi déle jak 1,5 minuty :-D Ale myšlenka nemusela být špatná ;-) A uličku jsi nasvítil slušně :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...