Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

základní věc ty vole, koukat na mapu, jako v kterýkoliv jiný online hře, pravidlo číslo 1: sleduj ***** tu mapu, tesal bych to na první screen po spuštění hry, aby se to lidem vrylo do těch palic

 

jedem v džugli já a ještě jeden Sherman takovým tím obchvatem dole, proti nám Pz.IV F2, jsme na něj dva, takže pohoda, ale ne! to by ten idiot v druhým Shermanu nesměl střílet někam do piči na druhou stranu mapy a musel by si všimnout, že 5 metrů za prdelí má Panzerkampfwagen!!!! áááááááá. píšu do chatu že potřebuju pomoct, ale nic platný, takže Pz vyřadil nejdřív mě, logicky, protože jsem si ho všímal a byl jsem větší hrozba, pak v klidu zničil mýho slepýho spoluhráče

 

mrknul sem se na profil toho slepce, chtěl jsme vám sem hodit screen, ale co je to platný, nějakejch 300 RB a 50 killů, WoT rudej level 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak... IS2 1944 odježděn a never more!!! ... ten tank, když bude v topu tak bude max pořád jen průměrnej... fakt... realistic bitvy...

 

vše platí jako u is2 první verze, jenom prostě se to rozbíjí o 300% více než předchozí model... = nic nenahrajete, když nemáte opravy... a to jsem se na něj tak těšil..

 

11 bitev... 9 kills... a 46 % wins... k těm výhrám sem přispěl nula nula lejno... už se nedivím, že jsou poslední ve skore a chcípaj jako první... to je prostě na lejno tank :-)

 

p.s.- kulomet není moc výhoda, pokud nechcete vystrašit soupeře a nebo nestřílíte do AAA což se vám s tímto tankem nikdy nestane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tímhle trollítkem je to furt minimálně 20 000 a víc. A tohle není rekord. Vůbec to není OP jaxfiňa :devil: SIMULÁTOR !!! Bacha na to !!! :whistling: Je to o tom, že i na velkou vzdálenost to prostřeluje a kinetická energie těch podklaliberních střel je tak vysoká, že netřeba výbušné složky a tank udělá BADABUM !!!

 

[/url]">http://shot_2015_02_08_22_14_22.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidičky,posledni dva,tři dny se me děje neco divnyho.FPS mam stabilně kolem 80,fialova barva.ping kolem 40,taktež fialovy.ale pravidelně se me to škube,takovej miniškub.ale FPS ani ping se nehne.čím to ?

a druha FPS me nedy skoci aji na 130,fialovy a zničeho nic FPS130,ale barva červena.jen na mžik.čím toto se může dít ?dika za vyčerpavajici info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a máš u posádky vymrskanej dohled? A pak např. Eso?

spíše je to občas dost zabugované... jenom jsem nepřišel na to proč se to děje tj. dělo se to více před časem nezávisle na ničem, ptž nebyl žádnej update :-D já na to upozorňoval na mapě pevnost... jakákoliv vzdálenost a i v zoomu mizeli tanky a po výstřelu tam ani fyzicky nebyli !!! Takže možná vada serveru... těžko říci :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno co si všímám tak za němce: nikdy nedotočím s tigerem kam chci a hrajou za ně ultra dementi... tolik ultra dementnosti bys pohledal :-D 50% bitev prohraju na cap... ne že bychom byli horší, ale prostě tam nedojedem :-D začínám si říkat proč to hraju a expím... is3 OP monstrum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno co si všímám tak za němce: nikdy nedotočím s tigerem kam chci a hrajou za ně ultra dementi... tolik ultra dementnosti bys pohledal :-D 50% bitev prohraju na cap... ne že bychom byli horší, ale prostě tam nedojedem :-D začínám si říkat proč to hraju a expím... is3 OP monstrum...

Je to logické. Každý, kdo má tolik rozumu, že dokáže rozpoznat, jak jsou němci pomalí a neohrabaní, tak je nehraje a nebo jen málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...