Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ano je opravitelný, ale trvá to nejdéle ze všech oprav a na jízdě to je znát.

 

Mimochodem, ty chceš aby tank nebyl po zásahu do motoru opravitelný - co se jízdy týče, a co třeba ten zásah na 20m od Tigra, ještě předtím než si narazil na toho Panthera, co si v té bitvě dostal a poškodil ti věž a kanón, že by to taky třeba nebylo opravitelný, tedy co se střelby týká. Takže odsud posud co se některých požadavků týká....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano je opravitelný, ale trvá to nejdéle ze všech oprav a na jízdě to je znát.

 

Mimochodem, ty chceš aby tank nebyl po zásahu do motoru opravitelný - co se jízdy týče, a co třeba ten zásah na 20m od Tigra, ještě předtím než si narazil na toho Panthera, co si v té bitvě dostal a poškodil ti věž a kanón, že by to taky třeba nebylo opravitelný, tedy co se střelby týká. Takže odsud posud co se některých požadavků týká....

pro mě by to bylo akceptovatelný. zničí ti dělo, jsi out, zničí ti motor nebo pás, jsi out, pak opustíš tank a frag dostane ten kdo ti jí jebnul. v podstatě by to bylo dost o tom kdo první někoho uvidí a dřív vystřelí, jak to často bylo i v reálu. je tam respawn, vezmeš něco jinýho a jdeš něco zabít. možná jsem divnej, ale já na tom nevidím nic nehratelnýho nebo nezábavnýho, jak jsem psal, proto jsou ve hře 3 herní mody

 

doufám že až vybalancujou tanky a BR, tak to do simulátoru přidaj, pak budu hrát jen sim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak návrh toho, že by se měly komplet zrušit opravy jsem ještě neviděl (hasičák už někoho napadnul) a to ani v "ultra" SB. Naopak se přece svého času napříč módy dožadovalo a taky se tak stalo aby byl čas oprav menší.

Nemýlím-li se, tak se to bude upravovat směrem k lepšímu, a to že budeš moc opravovat a jednou hasit, i bez vyzkoumané sady a hasičáku.

 


v podstatě by to bylo dost o tom kdo první někoho uvidí a dřív vystřelí, jak to často bylo i v reálu

 

Čili by ve výhodě byli ti z nižším nastavením...

 


ale já na tom nevidím nic nehratelnýho nebo nezábavnýho

 

Nehratelný by to bylo z toho důvodu, že něco expit by byl neskuskutečný voser, a tím pádem by počet hráčů rapidně klesal, protože komu by se chtělo několik minut čekat na bitvu, když by nakonec mohl skončit na shozený pás...

 

 

 

 



Motor považuju za srdce tanku. Jako když střelíš jelena na komoru. Prostě konečná. Ale to je jen věc názoru, není to nic zas tak zásadního. Jsou ve hře věci, které mě štvou víc. Ta fyzika například.

 

No tak ve WT je srdcem tanku osádka a munice, znič jedno nebo druhý = konečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak to udělat ale já nedokážu porost odstranit a že jsem se s tím už natrápil. Docílil jsem akorát hnusnou grafiku jako z plastelíny ale stromy a keře tam jsou pořád. Trávu mám vypnutou protože přes tu fakt není vidět nic a navíc mi ti motýlkové, broučci a travička skoro uvaří grafárnu :no:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že Gaijin dokáže naprogramovat cokoli v těch režimech. Spíš se perou jak to pojmout koncepčně, aby to zapadalo do celé hry. Což mi přijde trochu jeťácký, ptž tu máme arkádu, real bitvy (takovej mid obtížnost) a simulátor- od kterého bych čekal tak nějak vše co není v těch dvou modech. Za sebe musím říct, že na pravidelné hraní simulátoru nemám čas, ale na druhou stranu to je asi nejlepší mod pro hraní ve squadronu apod. Ať už tak nebo tak, gameplay věci se mění pořád a snad se nakonec dočká každej toho svého. Vyladit to fakt nebude *****, ptž ještě letadla do toho a různé druhy techniky, kombinované bitvy atd. a na rovinu říkám, že dokonalé to nebude asi nikdy a Čech nezná slovo dokonalost ;-) Buďme rádi za to, že mají chuť s tím něco dělat (s WT) a hra se vyvíjí vcelku solidním tempem. Hráčská základna stoupá, což je dobrý signál... kdyby tomu bylo naopak, tak poté by bylo něco špatně. Ono občas se vyznat v tom, jakou herní část obce poslouchat a vyslyšet je dost obtížné, když každej hráč ve WT je doslova unikátní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych v simulátoru znemožnil odstranění porostu. Jediné, co bych povolil je vypnutí trávy ve sniperu........pak by měli všichni stejné šance...

pravda, bohužel to zakázat asi nemůžou, protože existujou i hráči, kterým by to zabilo jejich výkon a z 20ti fps by měli 10. porost žere výkon, je to zkrátka něco navíc, co musí grafika vykreslit. a teď se nechci nikoho dotknout, ale řekl bych že u jejich hlavní hráčský základny - RU serveru, by to byl trochu problém, protože tam lidi často nemají ani dostatečný připojení k netu, natož herní PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sem koupil T-32 a nestačím se divit co za **** jsem to koupil. To co bylo M26 tak tohle je obrat o 180 stupňů. Všechno mě probije. Neodrazil jsem zatím ani jednu ani jednu blbou střelu. Dlouhý reload + munice, která nic nedělá. Je to pomalé a neotočí se to. Fajn tančík, takoví Tiger II nebo IS-2 nedej bože IS-3 jsou zabijáci na úplně jiném levelu. Tfuj. Zlatý Peršan.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže sem koupil T-32 a nestačím se divit co za **** jsem to koupil. To co bylo M26 tak tohle je obrat o 180 stupňů. Všechno mě probije. Neodrazil jsem zatím ani jednu ani jednu blbou střelu. Dlouhý reload + munice, která nic nedělá. Je to pomalé a neotočí se to. Fajn tančík, takoví Tiger II nebo IS-2 nedej bože IS-3 jsou zabijáci na úplně jiném levelu. Tfuj. Zlatý Peršan.

mno já psal, že je jenom průměrná ;-) chybí tomu lepší munice... jinak jestli Perša a nebo T32 tak Perša jenom kvůli munici... T32 pouze v případě, že někdo patří do fanklubu tohoto tanku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já psal, že je jenom průměrná ;-) chybí tomu lepší munice... jinak jestli Perša a nebo T32 tak Perša jenom kvůli munici... T32 pouze v případě, že někdo patří do fanklubu tohoto tanku :-)

Tak zatím sem dal jen pár her, ale vždy to samé. I když mi jde vidět jen kousek věže, stejně mě do ní (vedle mantletu) trefí Tiger II klidně i na kilometr a sundá mi polovinu posádky + udělá to pěknej svinčík, že musím minutu opravovat. Jgpanther mě dokonce sundal do poklopu na věži... bum na jednu ránu. Díval sem se,že ten poklop má 250mm efektivní pancíř. Udělal si ze mě dobrý den. S Peršingem zahraju 100x líp a killy se jen hrnou, většina tanků jde na ránu. S T32 nedám většinou ani jeden kill, protože do takového Tigera II abych sipal 5 minut a nic, tak to je pak jiná paráda. Flankovat s tím nejde, takže cokoliv potkám je čelně. No doexpím ho do fullu a přejdu na Peršu, pak na Pattona. M103 ani nebudu kupovat. Jak to nemá explozivní munici, je to tank k ničemu.

 

edit. Aspoň, že zatím jsou to 100% výhry, tak a teď jsem to zakřikl.  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím kde najdete nervy expit tyhle velký tanky. mám jen IS1 a nic víc, když si představím těch 300,000 XP co je potřeba na čtvrtej tank tak koušu klávesnici

tak denně když nahraješ 3 bitvy a do 10k tak je za měsíc pohodového hraní doma :-)

 

Danny: M103 má novou munici ne? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak denně když nahraješ 3 bitvy a do 10k tak je za měsíc pohodového hraní doma :-)

 

Danny: M103 má novou munici ne? :-)

Jo 380mm penetrace je paráda, ale je to HEATtová munice a ta se chová hrozně nepředvídatelně. Hm teď bitva na Karelii, půlka průstřelů jen proletěla tankem absolutně bez poškození. Panthera z boku lehce natočený, NIC. Tiger II za jizdy do boku .... NIC. Tiger II do věže čelně zabije velitele a střelce, víc nic. Ten zajede a za chvíli je zas v oběhu. Tiger II do vany... NIC. Proč tomu nedali nějaké APCR nechápu. Je to smutné. Natočím nějaké gameplay videa. Bude sranda to pozorovat.  :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo 380mm penetrace je paráda, ale je to HEATtová munice a ta se chová hrozně nepředvídatelně. Hm teď bitva na Karelii, půlka průstřelů jen proletěla tankem absolutně bez poškození. Panthera z boku lehce natočený, NIC. Tiger II za jizdy do boku .... NIC. Tiger II do věže čelně zabije velitele a střelce, víc nic. Ten zajede a za chvíli je zas v oběhu. Tiger II do vany... NIC. Proč tomu nedali nějaké APCR nechápu. Je to smutné. Natočím nějaké gameplay videa. Bude sranda to pozorovat.  :smile:

No vidíš...a mňa počas jazdi strelil do vane s T32 a som horel,mal som Jagdtigra.Ešte dobre že som vyexpil hasičak,takže som uhasil a auf wiedersehen T32 :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parádní výkon Lynxi, 10 killů se mi nepovedlo ani nevím jak dlouho.. dal bych ti plus ale už jsme je dneska vypotřeboval :D

já vyměnil tu pomalou šmucku IS1 zpět za T-34 a hned to jde o dost líp

Dík, ale největší zásluhu na tom má MM :-) S US vždy začínám Jumbem, no a proti mě byly Pz III a IV, Jpz IV, Tigery I a pár Pantherů. Vozím 38x M79, 33x M93 a asi 3x M42....a možná už jsem se s ním naučil správně úhlovat... půl bitvy jsem odploužil s poškozeným motorem...

 

BTW, v předchozí bit vě jsem dal na ránu bílého KT M93-kou čelně asi na 600 m...klika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...