Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Třeba si mohl napsat, proč Amíky nebudeš hrát? To by mě docela zajímalo.

Nevidím tam nic tak zajímavého a nebo jiného, co by mi za tu námahu stálo. Když uvážíš, že mám nejvyšší ranky u němců i rusů a zjistil jsem, že nejlepší hraní je pro mě s T-54, SU-122P a s KV-1B 756®, tak co se budu trápit s něčím dalším, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já na US lajnu kašlu a jestli ji někdy budu hrát, tak to bude jedině, až budu mít všechno u rusů a němců.

svýho času sem měl vše do čtvrtého ranku open a toho se držím do dnes... takže moc expit není co, akorát ty usa :-D ono pátej rank je dost diskutabilní a pokud nehraješ arkády tak (nevím jak nyní v realistic) byli dříve čekací doby jak pras... a gameplay byl také před půl rokem takový šišatější... mno to si raději vezmu nějaké letadlo, až budou všechny ranky do čtvrtého open a nebo si půjdu něco přečíst :-D ale nějaká hoňka to fakt ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Arkádu a RB nehraju protože mi vadí, že jsou všichni vidět. To už ve WoT je to lepší, že je tam ten blbý spoting a když se držím v bezpečné vzdálenosti, tak nejsem vidět ale tady mi nad tankem svítí značka a nemá pak smysl se snažit někudy o přepad. Čekání mi nevadí protože u toho pracuju. Zrovna kreslím přístrojovou desku pro F-16.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidět nevidět... mě by tam vadilo, že se kempí na těch samích místech... ostatně jako všude a někam pět minut jet a dostat to od naprostýho nooba kterého jsem neviděl a on si tak dá jedinej svůj usmolenej kill za celý den... :laugh: to ho raději uvidím, odprásknu a je to :wink: a nebo to je jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidět nevidět... mě by tam vadilo, že se kempí na těch samích místech... ostatně jako všude a někam pět minut jet a dostat to od naprostýho nooba kterého jsem neviděl a on si tak dá jedinej svůj usmolenej kill za celý den... :laugh: to ho raději uvidím, odprásknu a je to :wink: a nebo to je jinak?

Je to jinak. Teda u mého hraní. U jiných třeba ne.

Jednou za čas se mi stane, že se dostanu do blbého místa v blbou dobu a odprásknou mě ale většinou se já raduju z toho, že si je podávám někde zezadu a nebo zboku a oni o mě ani nevědí a pokud jo, tak se díky dobře vybranému místu celý kryju a kouká mi jen věž a nebo ani to ne. Právě to, že nemusím hrát jako ve WoT "na vykukovanou zpoza rohu", tak to je to co mě na tom nejvíc baví. Krajina je zvlňená a těch míst, kam tank zajede a kryje se, těch je hodně. Stačí dobře znát mapy, což je vzhledem k jejich velikosti docela problém a nebo se jen dobře dívat a vyhodnocovat terén kolem. Také je sranda odhadnout, jak daleko jsem schopen dojet, než enemák nabije a tak mu zmizet za muldou aniž by měl šanci něco trefit. Ježdění ve dvojici, to je pak naprosto jiná liga! Zkoušel jsem hrát arkádu i RB s těmi tanky a děsně mi to přišlo nudné a bez možnosti něco tvořit. Stejný mám názor i na letadla i když tam mi ta arkáda tak nevadí. Nehraji ji sice často ale občas, když potřebuju rychle stříbrňáky, tak narvu sloty nějakým rankem 3 a protočím to. Ale to je vyloženě jen takové hraní stylem, " letím, střílím a nějak to dopadne". Navíc u letadel je ten můj problém s kniplem, který to o to víc posouvá jinam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prostě je máš, posádky je znají a můžeš je použít dle libosti. Hlavně nepřekážejí ve slotech

to je samozrejme vyhoda,ale me by se spis hodili stribrnaky :)

ten system ze musis koupit ja naevim kolik tanku ranku 3,abys mohl skoumat rank 4 je podle me trocha  nestastnej.uz zkoumam tigra,na to ze sem zacal hrat v patek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je samozrejme vyhoda,ale me by se spis hodili stribrnaky :)

ten system ze musis koupit ja naevim kolik tanku ranku 3,abys mohl skoumat rank 4 je podle me trocha  nestastnej.uz zkoumam tigra,na to ze sem zacal hrat v patek :)

Tak to si teda rychlej , jenom kolik jsi utratil orlů za zrychlený výzkum ? Mně to na tigra teda trvalo o trochu déle :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno co sem se nad tím krátce zamyslel, tak ten systém alespoň zaručí, že nepotkáš na pátém ranku někoho s 500 bitvama :-D apod... tj. borec v nejsilnějším tanku s minimálníma zkušenostma :-) prodej tanků nezamrzí, spíše naopak, člověk pak má alespoň pěknou sbírku všeho :-) navíc to nenarušuje ekonomiku hry... odjakživa se nedali stroje ve wt prodávat, jednu chvíli se o tom přemýšlelo, ale sešlo z toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

M24 taky jezdím rád, dobře to capuje a je to takový otrava s překvapivě dobrým dělem.

PĚKNĚ OBJEZ Z BOKU A ŠUP TO TAM :)

Jak na co :) , tigra pantera a kv1 to nemá moc rádo :) , tigra na dělo a pak se jenom modlit jestli to stihnu se k dostat zboku než to opraví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak na co :) , tigra pantera a kv1 to nemá moc rádo :) , tigra na dělo a pak se jenom modlit jestli to stihnu se k dostat zboku než to opraví :)

Jak to děláš, že potkáváš takové tanky? Vždyť to má BR 3,7. Jediné s čím jsem měl problém bylo KV-1. To je prakticky lehčí zničit zepředu (poklop řidiče) než zezadu nebo z boku.  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...