Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Bohužel tak to je :( , kolikrát mně to taky nase.. když my někdo takhle ukradne 1 místo :) , extratřídu ještě nemám :)

tak mě nejde o první místo, ale o výhru... na tom mi jediném záleží... něco natřílíš vždycky, ale výhra z toho dělá příjem ať už exp nebo credit... tak se ptám... jak se on zasloužil o první místo... to je trapný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě zas ****** teamkill....arkáda s nově koupeným Shermanem. Spawnu se na Východní Evropě, rammuje mě naše idiotská T-34, převrátím se na bok, pak na střechu, zase se vrátím na bok a nakonec sem se dostal zpět na pásy. Jenže se objevilo zabití spojence -3500lvů, tak čumím jak blázen, podívám se za sebe a narazila do mě Pz II.  :facepalmic: Enemáky někdy 3x prostřelím, zničím vnitřek a nic ale spojencovi stačí náraz a je na hadry. Samozřejmě s tankem v základu sem dopadl tak, že mě cca 3x dingl enemák a po výstřelu se mi samo porouchalo dělo. 

Upraveno uživatelem rttw
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bude něco shnilého ve státě Gaijinském, když ani třemi ranami z Shermana 105 mm nezničím Pz IV F2....a on mne vzápětí dá na ránu......holt je asi dopředu určeno, která strana má vyhrát, což se mi potvrdilo v další bitvě.....


Sice nejsem zastáncem konspirativních teorií, ale......


Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všiml jsem si, že spousta lidí ( dle screenshootu ) nemá zaplé automat opravy, proč ?

ptž se ti za čas letadlo tank opraví samo a zdarma... a když týden nehraješ a nebo chodíš do práce a nebo hraješ až druhý den, tak se ti část opraví zdarma (a nebo zaplatíš/doplatíš do plné ceny) a jedeš do bitvy... rychlost oprav závisí na skillu opravy posádky na daném slotu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj Update už opravili a nahodili. Postnu to. Včera to vrátili tak jsem to ani nevkládal.

 

waltare : No třeba to hrajou jako já letadla,snažím se odletět bitvu pokud možno na jeden letoun,dva jsou max. Do další bitvy máš pak ve slotech další ,někdo dva, někdo i tři a víc. Tudíž není nutnost okamžitě opravit po bitvě.Případně když je všechno na hadry vezmeš další národ a mezitím se poškozené stroje opraví ve slotech.U letadel nižších ranků tohle funguje spolehlivě. A šetří to velmi slušně ,,lvíčky ". :-)

Tak možná proto.

 

P.S.Tak Mikeš byl rychlejší :-)

 

P.S.2  Tak blbnu, vkládal :-) njn. už jsem starší pán a skleróza je má  věrná družka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...