Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Tak jsem konečně po dlouhé době doexpil Jagdpantera. No a co k němu říct stíhač je to dobrej, ale vyhrát na tomhle za ranku mi přijde za němce více než problematické. Mimochodem nevíte kolik respawnů má SU 85M a SU-100?? Nebo kde to alespoň zjistím?? děkuji :)

 

Edit: největší počet mích smrtí má nastarosti bombardér, kurnik to mě tak štve jak to hned každej pustí střemhlav na resp smázne tank s jedním respawnem a pak ještě vleze do tanku s 2 respawnama.

Dva, podle mě mají všechny medka a stíhače tanků dva respy jen heavy mají jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na německé straně je to první stíhač, co má jen jeden spawn... hetzer a jagdpanzery mají tuším dva... na Ruské straně jsem jezdil su 122 tam už ani nevím a su 152 ten má jen jeden... dál fakt nevím, nebyla náladička :-) ale ty su 100 apod mají tuším že dva podle toho jak se množí ve hře :-) ale to je bez záruky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem konečně po dlouhé době doexpil Jagdpantera. No a co k němu říct stíhač je to dobrej, ale vyhrát na tomhle za ranku mi přijde za němce více než problematické. Mimochodem nevíte kolik respawnů má SU 85M a SU-100?? Nebo kde to alespoň zjistím?? děkuji :)

 

ale jinak dnes pohodové hraní bez větších problému a aji dobrý hráče do týmu mi to házelo.

 

Edit: největší počet mích smrtí má nastarosti bombardér, kurnik to mě tak štve jak to hned každej pustí střemhlav na resp smázne tank s jedním respawnem a pak ještě vleze do tanku s 2 respawnama.

SU85M má klasicky 2 su152 má 1 , su 100 ještě nemám , ale asi bude mít taky 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počty a kvalita... to nějak zavání realitou nemyslíš? :-D

ano to samo, ale problém je že já se chcu bavit, kdyby to mělo bejt reálný tak ty rusáky chcu střílet na 1,5km a víc aniž by mě viděli :-D . ne že se potkáme na 500m a tam moje výhoda silného pancíře a dobréh děla jsou k ničemu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano to samo, ale problém je že já se chcu bavit, kdyby to mělo bejt reálný tak ty rusáky chcu střílet na 1,5km a víc aniž by mě viděli :-D . ne že se potkáme na 500m a tam moje výhoda silného pancíře a dobréh děla jsou k ničemu :-D

tak střílej!!! co ti brání !!! mapy mají 2X2 km myslím ty nejmenší... střílej synu :-) pokud nechceš být viděn zavítej do realistic modu... a jak píšeš... hraj podle výhod svého tanku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem nevěděl, no dlouho jsme to nehrál a měl se ve vědomí že mají všechna TD a medka dva životy. Každopádně má velmi oblíbená SU-100 má dva respawny  :biggrin: .

Je to tak , jak jdou td po sobě - su85 2xres . , su152 1x res. su85M 2x res , asi je to kompenzace za tu houfnici ci smete skoro všechno na ránu :) , jenom my u td chybí ta dělostřelecká podpora hodněkrát by my zachránila kůži :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak střílej!!! co ti brání !!! mapy mají 2X2 km myslím ty nejmenší... střílej synu :-) pokud nechceš být viděn zavítej do realistic modu... a jak píšeš... hraj podle výhod svého tanku...

jenže to na takové karélii, kubáni (nebo jak se ta mapa jmenuje) nejde díky jejich členitosti, jde to jen na Kursku možná ještě na Karpatech, jinak je to povětšinou souboj na 500 metrů. tohle mi brání :-)

 

BTW: hrával jsem simulátor, ale pro dlouhé čekání jsem začal hrát realistickej mod, ale tam svítí člověk neustále....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže to na takové karélii, kubáni (nebo jak se ta mapa jmenuje) nejde díky jejich členitosti, jde to jen na Kursku možná ještě na Karpatech, jinak je to povětšinou souboj na 500 metrů. tohle mi brání :-)

 

BTW: hrával jsem simulátor, ale pro dlouhé čekání jsem začal hrát realistickej mod, ale tam svítí člověk neustále....

tak nebojuj ... jsi velitel tanku tak se tak chovej... a nějaké výmluvy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tam letadla ani nevadí... leckdy to vytváří i dobrou atmosféru... ale pokud ztratí život... na tancích musí mít už jen jeden spawn... je to hrozná nevýhoda třeba když jsi v heavy a máš jen jeden spawn... a mistr trotel kamikaze tě sejme... vím že je zbytečné to psát sem, ale copak se o tom lidé nebaví v širším spektru i jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě tam letadla ani nevadí... leckdy to vytváří i dobrou atmosféru... ale pokud ztratí život... na tancích musí mít už jen jeden spawn... je to hrozná nevýhoda třeba když jsi v heavy a máš jen jeden spawn... a mistr trotel kamikaze tě sejme... vím že je zbytečné to psát sem, ale copak se o tom lidé nebaví v širším spektru i jinde?

jj,,,tohle je neakej neduch toho slouceni,,,,,,,když to prislo/GF/tak sem koukal jak blazen ze v HB2xspawny na tank plus jako bonus muzu este skocit do letadla,,,,tohle je naprd,,,,,v tech tancích OK ale proc muzu este skocit do letadla ze??by bohate stacilo mit tu moznost vyberu před bitvou a pak uz v bitve nic,,,,,,,,,,,,pak to nemá vypadat tak jak to vypada :Smile_sad: ale bude lip,ted uz to nemá cenu resit jen cekat,,,:http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/160849-devblog-proudloužené-mise-a-připojení-v-průběhu/

 

 

mimochodem se doted podivuju nad tim ze tu na foru o tom dodnes není ani zminka a přitom je to nejzasadnejsi změna od vydani WT,,,změna ktera zmeni uplne všechno ale tady o tom nepip ani ptacek,,,,zjimave :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj,,,tohle je neakej neduch toho slouceni,,,,,,,když to prislo/GF/tak sem koukal jak blazen ze v HB2xspawny na tank plus jako bonus muzu este skocit do letadla,,,,tohle je naprd,,,,,v tech tancích OK ale proc muzu este skocit do letadla ze??by bohate stacilo mit tu moznost vyberu před bitvou a pak uz v bitve nic,,,,,,,,,,,,pak to nemá vypadat tak jak to vypada :Smile_sad: ale bude lip,ted uz to nemá cenu resit jen cekat,,,:http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/160849-devblog-proudloužené-mise-a-připojení-v-průběhu/

nečekáš že ti snad budu číst celej ten odkaz... je to hra a pokud Gaijin nedokáže sumarizovat mod do pár vět... tak je to na nic... nemá to být elaborát! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nečekáš že ti snad budu číst celej ten odkaz... je to hra a pokud Gaijin nedokáže sumarizovat mod do pár vět... tak je to na nic... nemá to být elaborát! :-D

je to tak dlouhy protože tech zmen je hodne,,,,,,jen si to precti a nebud linej to co se dozvíš ti vyrazi dech,,,,,,ty zmeny sou fakt zasadni!!! hlavne to o průzkumných letadlech  a měnicí se postaveni zakladen/nebudou porad na stejnym miste-budou se dynamicky menit a nejen ony/ a o dulezitosti je nejdříve lokalizovat pomoci prave tech průzkumných letounu,,,atd,,,,,,jen si to precti :Smile_playing:,,,mapy 128x128km,,,,,,,jako první je stalingrad-64x64km,,,atd,,,,,,,,,,,,,,,,,je toho fakt hodne :Smile_popcorn:

 

http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/167436-nový-vzhled-hangáru/    toto ma byt novy hangar,,,,ten první koment ho vystyhuje docela dobře :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...