Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

jasné, ale na velkou dálku už jenom odhaduju, jestli je to tam, kde chcu

To záleží na úhlu pohledu a ne na vzdálenosti. Když jsi na kopečku, tak ten kruh vidíš naprosto přesně i na velkou vzdálenost. Teď mě napadlo, když zmáčneš klávesu pro pohled pro zaměření artylérie, tak zmačkneš ještě klávesu pro maximální přiblížení? Když ano, tak to máš jak na dlani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To záleží na úhlu pohledu a ne na vzdálenosti. Když jsi na kopečku, tak ten kruh vidíš naprosto přesně i na velkou vzdálenost. Teď mě napadlo, když zmáčneš klávesu pro pohled pro zaměření artylérie, tak zmačkneš ještě klávesu pro maximální přiblížení? Když ano, tak to máš jak na dlani.

To Tě napadlo velice dobře, to jsem nikdy totiž nezkusil, tak nevím, že jde použít přiblížení. Díky za informaci (: Teď už chápu, proč mě na takovou dálku přesně artynou zacílili (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek dobroš. PzIIIM je dobrý tank. Aby vydržel tak se musí nastavovat boky, pak je to držák. Čelně je to plečka. S rankem 3.7 je už letectvo znát. nedivím se, že spousta hráčů WT díky tomu nebude hrát. Ono v plném bojí o kap, kdy se potíte a jste v tom nejlepším....a on Vás smahne nějaký hrdina z mraků....Tohle odradí neskutečně lidí....Řešení je jednoduché, odstranit vlajky. Není nic snažšího než hodit bombu na kapující tanky, kteří navíc ještě bojují.....a musí tam stát. Tohle je ubohost....to opravdu hafo hráčů nezkousne.

Jinak kvalita hráčů i na 3 ranku stejná....parafrázoval bych jednu Smoljakovu hlášku" Jak mám s tímhle pracovat! Se podívejte do zasedacího pořádku.....debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček a pozor, tady je změna, tady vedle sebe sedí dva blbečci!" :laugh:

 

Dneska mě asi nejvíc vyndalo.....T34 killuje naší základnu...no hrdina. Tak ji sejmu, ale vynoří se další a já jsem poškozen....s tou první jsem bojoval celkem dlouho. Za tu dobu se"oživilo" několik našich hráčů a ani jeden mi nepomohl. A to projížděli vlastně okolo nás.....to nepochopíte....

Ale to je ve všech hrách....neni úniku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle je určitě špatně. Každou bitvu, kde mě někdo trefí, tak mám opravy 5 minut a nebo i víc. Medka mají 2 x respawn a v týmu mám skoro jenom těžké tanky. Každý stojí a hlásí 5 minut opravy a mezi námi si jezdí jen se práší T-44. Když už ji náhodou trefím dřív, než mě ona škrábne a na 5 minut odstaví, tak se respuje a za minutu je zase tam, kde jsem ji před tím sesmahnul a podruhé už se mi to nepovede protože ví, kde mě má hledat a já s tím těžákem daleko neujedu. S medkama mám W/L nad 50% a s některými i 70%. S Kingtigerem se nedohrabu ani na 40% a dvě bitvy ze tří se vypínám protože 5 minut oprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek dobroš. PzIIIM je dobrý tank. Aby vydržel tak se musí nastavovat boky, pak je to držák. Čelně je to plečka. S rankem 3.7 je už letectvo znát. nedivím se, že spousta hráčů WT díky tomu nebude hrát. Ono v plném bojí o kap, kdy se potíte a jste v tom nejlepším....a on Vás smahne nějaký hrdina z mraků....Tohle odradí neskutečně lidí....Řešení je jednoduché, odstranit vlajky. Není nic snažšího než hodit bombu na kapující tanky, kteří navíc ještě bojují.....a musí tam stát. Tohle je ubohost....to opravdu hafo hráčů nezkousne.

Jinak kvalita hráčů i na 3 ranku stejná....parafrázoval bych jednu Smoljakovu hlášku" Jak mám s tímhle pracovat! Se podívejte do zasedacího pořádku.....debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček a pozor, tady je změna, tady vedle sebe sedí dva blbečci!" :laugh:

 

Dneska mě asi nejvíc vyndalo.....T34 killuje naší základnu...no hrdina. Tak ji sejmu, ale vynoří se další a já jsem poškozen....s tou první jsem bojoval celkem dlouho. Za tu dobu se"oživilo" několik našich hráčů a ani jeden mi nepomohl. A to projížděli vlastně okolo nás.....to nepochopíte....

Ale to je ve všech hrách....neni úniku.

 

Svejku amaterum a idiotum se v mmo nikdy nevyhnes.., to by jsi musel hrat single, ale to te zase tolik nebavi :) a pak si jednu nedej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnešek dobroš. PzIIIM je dobrý tank. Aby vydržel tak se musí nastavovat boky, pak je to držák. Čelně je to plečka. S rankem 3.7 je už letectvo znát. nedivím se, že spousta hráčů WT díky tomu nebude hrát. Ono v plném bojí o kap, kdy se potíte a jste v tom nejlepším....a on Vás smahne nějaký hrdina z mraků....Tohle odradí neskutečně lidí....Řešení je jednoduché, odstranit vlajky. Není nic snažšího než hodit bombu na kapující tanky, kteří navíc ještě bojují.....a musí tam stát. Tohle je ubohost....to opravdu hafo hráčů nezkousne.

 

Hraješ hru, která od začátku se takto jeví, že budou letadla i tanky dohromady, dále se mi líbí že jsi vlastně jen změnil slovník a místo artyny máš letectvo. A hrdina v mracích ? Zkoušel jsi lítat ? Ono to zas tak jednoduché není a díky , začínáš mě tím jak píšeš do WT lanařit silně :-)  Abych byl tím hrdinou v oblacích co na tebe položí kobereček. :laugh:

 

PS co je lepší pro začátek, rusák nebo germán ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraješ hru, která od začátku se takto jeví, že budou letadla i tanky dohromady, dále se mi líbí že jsi vlastně jen změnil slovník a místo artyny máš letectvo. A hrdina v mracích ? Zkoušel jsi lítat ? Ono to zas tak jednoduché není a díky , začínáš mě tím jak píšeš do WT lanařit silně :-)  Abych byl tím hrdinou v oblacích co na tebe položí kobereček. :laugh:

 

PS co je lepší pro začátek, rusák nebo germán ?

Tak s artynama ve WOt se to srovnávat nedá. To ne....ono trefit tank není legrace. Jde spíš o házení bomb na kap. S nízkým rankem člověk ujede, ale čím výš člověk je, tím větší a pomalejší stroje má. To už neujdeš. Problém je, že kapovat prostě musím. Vybojuju ho, třeba vymlátím 2x T34( jako včera) a při kapování odrážím enemácké tanky....úspěšně. Jenže pak přiletí jouda z mraků a pustí na nás řadu bomb. .....není šance uniknout. Navíc si myslým, že jak je těžké trefit tank za jízdy( tady klobouk dolu), tak je pro normálního letce trefit chumel na kapu, naprosto jednoduché. Ale tohle musí řešit GJ, ne letci.

Ne letadla mi vlastně nevadí, je to příjemné zpestření....až na to ubohé bombardování kapu....bez kapu se vyhrát nedá, my tam prostě musíme. No uznej.....není nic jednodušího, než si počkat, až kap začnem stahovat....a pak tam pustit koberec.....ani nemusíš trefit přesně......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak s artynama ve WOt se to srovnávat nedá. To ne....ono trefit tank není legrace. Jde spíš o házení bomb na kap. S nízkým rankem člověk ujede, ale čím výš člověk je, tím větší a pomalejší stroje má. To už neujdeš. Problém je, že kapovat prostě musím. Vybojuju ho, třeba vymlátím 2x T34( jako včera) a při kapování odrážím enemácké tanky....úspěšně. Jenže pak přiletí jouda z mraků a pustí na nás řadu bomb. .....není šance uniknout. Navíc si myslým, že jak je těžké trefit tank za jízdy( tady klobouk dolu), tak je pro normálního letce trefit chumel na kapu, naprosto jednoduché. Ale tohle musí řešit GJ, ne letci.

Ne letadla mi vlastně nevadí, je to příjemné zpestření....až na to ubohé bombardování kapu....bez kapu se vyhrát nedá, my tam prostě musíme. No uznej.....není nic jednodušího, než si počkat, až kap začnem stahovat....a pak tam pustit koberec.....ani nemusíš trefit přesně......

 

jo to chápu, snad máte ale taky v týmu letadla aby se o bombardéry postarala , to je právě ta kooperace, co by měla být....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, tuhle sem jel na středovou vlajku na Karélii a na tři naše tanky tam maník v Pe-2 vysypal kobereček a pic - všichni tři hotoví  :woot:  Pak to zkoušel na mě, ale padlo mu to až na skálu vedle.

 

Já ve FRB nedokážu nic a v HB si dám tak tři čtyři AAA a občas nějakýho bota - pak dojde munice a stejně mě sestřelej :whistling:

 

Jinak mě ale letectvo zas nějak výrazně netrápí. Flak kvůli nim neberu, páč bych nemohl jet tank, a s tankem je to takový nutný zlo, který mi vyžírá nepřátelský AA posty, který sem si chtěl rozstřílet sám :tongue:

 

Ale blbá věc je jedna - nemám s kým hrát :sad: spoluklaníci nakoupili prémka a prémiáky a utekli mi hrozně rychle na vysoký ranky a já se plácám na dvojce a POMALIČKU expím první trojku... :confused: a dát dohromady náhodně četu, to je na půl hodiny, než ten dotyčnej co ste pozvali dohraje a všimne si toho - a tak dlouho čekat nemůžu... :sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je taky naprd ovládání. Když jezdím v tanku, tak mám klávesy a když chci létat, tak musím nahrát uložené nastavení pro joystick. Také se neuloží všechno a tak musím potom ještě přenastavovat některé prvky. Jenže to trvá nějaký čas. Normálně je v simulátoru skoro nemožné ovládat letadlo myší ale v tomto módu, kde z tanku přeskakuju na letadlo to možné je. Ovšem je to pro mě tak komplikované, že se to ani nehodlám učit. Doufám, že to je jen teď v rámci testu a pak už to nebude. Ono je to i docela divočina bojovat v tanku a v letadle v jedné bitvě. Ještě přidají lodě a bude z hráče Agent 007. :laugh:  O arkádě nepíšu, tam je to uplně jedno s čím se hraje ale v simulaci? Tam mi to silně vadí. Musím se naladit na úlohu pilota, všechno nastavit a pak odstartovat a ne, že jedu v tanku, najednou rána a jsem v letadle :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 "No uznej.....není nic jednodušího, než si počkat, až kap začnem stahovat....a pak tam pustit koberec....."

 

... jestli je tim mysleno "decapovani" neprateli obsazene pozice, tak tou staci jen projet a ujizdet vesele dal..... pozice se pak decapne do "neutralni" uplne sama, aniz by v ni nekdo musel stat. Pri obsazovani neutralni pozice mam pocit, ze je jiz potreba opravdu zustat uvnitr ni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po 14 dnech hraní wt se musím podělit o své dojmy. Podotýkám, že wot jsem od té doby nehrál (asi 2 hry, abych se ujistil, že fakt už ne)

Takže rozjel jsem němce asi skoro jako většina. Tigra jsem prostě musel mít. Ve wotku, ačkoliv na něj dost lidí nadávalo, jsem ho měl rád a dalo se s ním slušně zahrát. Jaké ale bylo mé rozčarování, když jsem ho konečně vytáhl na bojiště wt. Po výborných Pz IIIL a Pz IIIM je to strašná sprcha. A proč? Ten tank si prostě vyndá na ránu úplně vše, co na něj namíří. Pochopil bych, že po zásahu z IS2 jdu do kytek, to je OK. Ale abych ve 4 hrách po sobě vyletěl v jedné pikosekundě do luftu po čelní trefě z 85 mm laufu na T-34 nebo SU 85, to je trochu silné kafe i na mě. To jsem se ještě snažil úhlovat, marně. Ten tank jde do depozitu a jedu na panthera. Mrzí mě to, protože je to fakt můj oblíbenec. Mám o něm ledacos načtené a vím, co by měl zhruba vydržet, ale tady je to extrém. Jinak mě WT dost chytlo a už u něj asi zůstanu. Podotýkám, že jedu jen frb mód.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, tuhle sem jel na středovou vlajku na Karélii a na tři naše tanky tam maník v Pe-2 vysypal kobereček a pic - všichni tři hotoví  :woot:  Pak to zkoušel na mě, ale padlo mu to až na skálu vedle.

 

Já ve FRB nedokážu nic a v HB si dám tak tři čtyři AAA a občas nějakýho bota - pak dojde munice a stejně mě sestřelej :whistling:

 

Jinak mě ale letectvo zas nějak výrazně netrápí. Flak kvůli nim neberu, páč bych nemohl jet tank, a s tankem je to takový nutný zlo, který mi vyžírá nepřátelský AA posty, který sem si chtěl rozstřílet sám :tongue:

 

Ale blbá věc je jedna - nemám s kým hrát :sad: spoluklaníci nakoupili prémka a prémiáky a utekli mi hrozně rychle na vysoký ranky a já se plácám na dvojce a POMALIČKU expím první trojku... :confused: a dát dohromady náhodně četu, to je na půl hodiny, než ten dotyčnej co ste pozvali dohraje a všimne si toho - a tak dlouho čekat nemůžu... :sad:

Neboj večer dáme. příjdu rovnou na TSko.

Co je ovšem nefér je počet mých životů.....nemám rád letadla i jako pilot. Prostě jsem na to levej a točí se mi z toho hlava :laugh: Ale v případě, že vydnám z garáže letadlo, tak mám jen dva životy a konec. A ti co i lítají mají 4. Gj se zbláznil ne? Takže MUSIM lítat jinak jsem znevýhodněn. Super......dost na palici.

Ale jinak se s Mkem dneska daří....mám  koupené Gčko a Háčko, které by  se tak expilo rychleji. Jenže F2 mě moc nebavila....zničil to na ránu i komár a dělo není o moc lepší než 50 na PzIIIL. Jel někdo Géčko, jaký je? Nebo mám Háčko vyexpit PzIIIM?

 

 

EDIT: Gj je ovšem rychlý.....ještě před týdnem jsem nadával na šílenou minimapu, kde nic nevidím.....šup a už jsou ikonky vidět krásně. Je vidět, že se kucíí snaží. Chce to psát a psát na ofiko. Fakt to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraješ hru, která od začátku se takto jeví, že budou letadla i tanky dohromady, dále se mi líbí že jsi vlastně jen změnil slovník a místo artyny máš letectvo. A hrdina v mracích ? Zkoušel jsi lítat ? Ono to zas tak jednoduché není a díky , začínáš mě tím jak píšeš do WT lanařit silně :-)  Abych byl tím hrdinou v oblacích co na tebe položí kobereček. :laugh:

 

PS co je lepší pro začátek, rusák nebo germán ?

Rusák , ale jenom na 1ranku , jak se dostaneš k pz3L tak se to hodně obrací , rusáci mají na začátku BT7 a T50 a to je průser :wink: , BT7 v arkádě je raketa , co všechno obsadí než ty se s pz2 dovalíš k prvnímu capu , t50 zase vše zničí 50tkou , ty ho tak možná tou 20tkou(37?) , nebo co to májí němci na 1ranku možná tak poškodíš , ale ty mrchy tě dávaj na ránu , ale na 1 ranku tě dá na ránu skoro vše :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucíí nemáte zprávy o nějakém nerfu T50? Si dám zas hru s fláčkem a jim to vyhraje jen jedna blbá T50 s joudou v něm. Rozsekám jim všechno co šlo...2XT28, T70, T80.....ale T50 si stoupla na kopec, kde bránila třetí vlajku a konec. Stál tam jako jelito a nikdo ho nemohl dát. Ono je to těžký když nemci mají 50% automaty. Tohle musí Gj řešit...je to ultra prasárna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já už budu mít Háčko. A navíc ve Wt neexistují prckové.....takdy jeto náročné všude stejně. Já se s fláčkem bavím.....ale vědět, že když má enemák T50 = jistý lost. To člověka fakt nebaví. Přitom to většina vůbecn neumí...jen stojí a nechávají si nandavat...

Teď jsem jednu T50 dával z boku....z 20m....dostával jako blázen...přímo do boku do veže. A penetroval jsem....on si mě dement vůbec nevšímal.....sundal našeho bota a pak si vklidu na mě vyjel.....já mu narval do těla neskutečně ran, ale T50 je navíc i dle vyjádření na ofiku zabugovaná. Neskutečně toho vydrží. Takže přijel, vystřelil a sunul se dál....na to nemám nervy....páč předtím jsem si vyndal 2xBT7, ZiS30....a ti uměli...a tenhle polobot si jede a jede a jede.....fláčka dám až po nerfu T50. Tohle je na Chocholouška....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče T-50, mají tam špatná data pancíře, či spíše je tam pancíř z prototypu, kdy však tank vážil 18 tun a vůbec nedosahoval uvedené rychlosti. Pro to, aby dosáhnul těch 50 km/h, mu museli ubrat pancíř, takže měl maximálně 37 mm, v rozsahu 12-37 mm. To už by nebyl problém pro protivníky si s ním poradit. Tož budem věřit, že zvítězí historická přesnost.

 

Jinak co se týče bojové hodnoty, byl to velmi pokrokový tank, měl velitelskou věžičku (u ruských strojů až o několik let později), tříčlennou věž (T-34 jen dvoučlennou, až se zavedením T-34-85 se rozšířila o jednoho člena) a standardní výbava radiostanicí (u ruských tanků nadstandard). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...