Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

doporucuju tohle nikomu nepsat, protoze za vulgarity jsou v tyhle hre fakt epicky bany na chat. jednou jsem jednu letku podobnym stylem poslal kam slunce nesviti a dostal jsem tri mesice. ve WoTku by za to slovo bylo mozna tak 24 hodin nebo vubec nic..

Jj, na to si myslím zvyknu... :-)      je jen blbý zlozvyk z WoT....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate problem s tymi malymi botmi??? .. lebo staco sa mi stane,ze stojim,sniprujem, a zozadu ma neco tlaci..pozriem a to male lejno sa derie skr mna... :D 

jo jo jedou hlava nehlava :-D ale zase je to vděčný cíl, dost se na nich člověk naučí střílet na dálku, alespoň v historických ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně ti boti jsou převlečení mausové, jelikož mají takovou sílu že přetočí i mé KVčko :woot:

ale jako nejvíc je když si zaměřuješ přes pohled rourou a zoom a najednou tě to smýkne do strany, to je rage jako sviň :-D já zprvu myslel že je to živák a nadával jak křeček :-D a samozřejmě sem ho stačil i označit za hráče wotka :-):-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za nackov nemam ziadny lebo ich skoro vobec nehrvam.. ale viem ze tam je nejaky progres. a za spojencov som chcel Janosika :D a stale sa to neunlockovalo tak som si ho kupil a zrazu na druhy den sa zazracne zacali odomikat.

tak se mi zničehož nic začali otevírat i spojenecké ... prostě z čista jasna... nechápu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...