Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

já jsem si to párkrát změřil v arkádě a mám za to, že je 100m x 100m minimapa (jeden čtverec)

 

Kursk má v minimapě stejný počet čtverců jako ostatní mapy, ale velikostí je někde úplně jinde, a i ostatní mapy mapy nebudou úplně stejné, takže se 100x100 v minimapě moc nepočítej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak po posledním updatu HASICAKY FUNGUJOU!!!,,,,supr tak ted este dat dohromady letadla s tanky a poradny HB mapy a ne tyhle arkadni blbosti a bude to pomalu hratelny:c))

 

teda jak to tu procitam tak zjišťuju ze me to mizeni tanku nedela tak jako vam:c))jen nekdy se me stane ze ty stíny na tom tanku kdesi v dalce problikujou jako ze na zlomek vteřinky tam blikne textura stinu a pak zmizne,,,,ale nikdy ze by me zmiznul celej tank jen ten stin na nem:c// 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude jiný problém protože tady není žádný spoting ale pouze zmizne tank po přepnutí do sniper módu. Stává se to hlavně, když je tank za horizontem a vykukuje ho jen kousek.

I když je celý viditelný tak mizí...včera jsem co rána musel přepínat......ještě bych to snad pochopil obráceně ale tohle je na prd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...