Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

V close betě jsem td nehrál moc až teď. Chtěl jsem ferdu ale nevím.

No pokud máte motor v řiti u TD je pak problém se vubec otočit a vystřelit, absence věže to zhoršuje ale to je dané.

Doufám že později se projeví výhoda stíhaču v dobrém předním pancíři a slučném dělu.

Stejně tak i míření na jedoucí cíl a postupné otáčení tanku celu věc prodlužuje protože se musí dělo zase stabilizovat takže se uplně promarní šance na střel.

No uvidíme :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V close betě jsem td nehrál moc až teď. Chtěl jsem ferdu ale nevím.

No pokud máte motor v řiti u TD je pak problém se vubec otočit a vystřelit, absence věže to zhoršuje ale to je dané.

Doufám že později se projeví výhoda stíhaču v dobrém předním pancíři a slučném dělu.

Stejně tak i míření na jedoucí cíl a postupné otáčení tanku celu věc prodlužuje protože se musí dělo zase stabilizovat takže se uplně promarní šance na střel.

No uvidíme :D

vyhoda nemeckych stihacov nastane, ked pridaju original mapy pre HB a FRB. na arkadovych mapach to zatial nema cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Nejde se rozhlížet bez toho aniž by se točila věž ?! Velitel přece koukal dokola a věž stála, ne?

jde, stejnou klavesou jak v letadlech.. to te napadnout mohlo, nejsi v tyhle hre prvni den

 

Když pominu,že dost často potkám na letních mapách borce se zimní camo tak ta kvalita spoluhráčů je opravdu napováženou.Skoro každá bitva prohra za němce

doporucuju zalozit cetu, narozdil od WoT jde tady slozit az ze 4 hracu a to uz muze vyhravat bitky, kdyz neco umite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo napsat v jakém čtverci je kolona ruských náklaďáků na mapě Kursk? Němci mají kolonu na F9 ale kde je ta ruská?

 Je to v pravém horním rohu, ještě před řekou.

 

Když pominu,že dost často potkám na letních mapách borce se zimní camo tak ta kvalita spoluhráčů je opravdu napováženou.Skoro každá bitva prohra za němce

Tak jako hráč za RU můžu potvrdit, němci hrají celekm často jak kdyby právě vstali. Včera jsem si s T34-57 na Kursku dal bitvu s3x PzIV  G a H a 1x jagtiger . Zůstávají na místě, nepřechází do protiúůoku, jen tak tam čekají až je sejmu. Kolikrát horší než AI. Ale abych jim nekřivdil, z těch našich dementů mě, taky nikdo nepřišel na pomoc ve finále 5 ks zničené techniky. Druhej tank mě rozstříleli ***** spawn killeři

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny placu ze sovietu su OP inde zase o dusu tvrdia ze nemci su OP svine neporazitelne. Ja teda neviem ale hram USSR a jeden den nemci dostavaju totalne na frak , iny den zase dostavam ja. Podla mna na kazdom ranku je to inak. 

 

Rank s tím nemá co dělat, jen hlava a ruce. A už se hrnou hrrrrrrr na ně v SB a dopadlo to jak to dopadlo. A to stejný je za němce.

 

http://imagelink.cz/?v=shot20140517162037.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vám nevím, lidi, ale hrajeme stejnou hru?

 

1) Arty - VŮBEC mi nevadí, sejmula mě zatím jen jednou, když sem stál s úplně rozstříleným StuGem a nemohl se hnout. Naopak když jezdím s PzII, tak je to často jediná šance, jak vykouřit enemáky na Capu, a i tak to není nějakej instakiller, ale dost často to nic netrefí.

 

2) Rusáci OOOP pomoc Němci k ničemu - co to je za kecy? Aktuálně jedinej tank, kterej je za rusáky hodně nebezpečnej, je T-50, protože je hodně pohyblivá, má silný dělo a divnej DMG model, asi by to chtělo nějakej test a zkusit co na ní platí. Je pravda, že sem do ní pral HEATy ze StuGa, ukazovalo mi to kritičáky, ale T-50 střílela a jezdila jak fungl nová, HEčka taky moc nezabíraly, AP neprocházely... Ovšem třebas Pz38 je super tank se špičkovým dělem a i ta míň obrněná varianta vydrží docela dost, StuG je zabiják, HE dávají spoustu tanků na ránu... PzIII je minimálně konkurenceschopná a jezdí se mi s ní dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rank s tím nemá co dělat, jen hlava a ruce. A už se hrnou hrrrrrrr na ně v SB a dopadlo to jak to dopadlo. A to stejný je za němce.

 

http://imagelink.cz/?v=shot20140517162037.jpg

Myslel som to tak ze zo zaciaku maju rusaci lepsie stroje ako nackovia .. ale potom nastupi panther a tiger a s nimi je to uz problem..Mne sa to zda dobre vyvazene .vecsinou vyhram neh hram za ktoru kolvek stranu. Fakt neviem co maju ludia stale za problem. Bude to ako hovoris.. bez taktiky mozes mat aj neviem co ...stale bude kazdy kdo ta znici "OP"..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T 50 je super na znepříjemňování hry nováčkům, proto hraju T 34 a Stug, legenda je prostě legenda. A T 50 co to je, kde to jezdilo, kdo to vyrobil (cca 60ks) jo našel jsem o tom článek, Fini jednu měli a bojovala až do konce války, tož tak.

 

Arty mě vadí, protože mě háže bordel do zaměřovače a znepřehledNúje bojiště, kde je už i tak hodně bordelu/stromů a keřů.

AI by mohli odstranit nebo opravit ať je to k něčemu. Na Kursku tan jsou asi AT 75mm a nic to nedělá, to je fakt na hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

AI by mohli odstranit nebo opravit ať je to k něčemu. Na Kursku tan jsou asi AT 75mm a nic to nedělá, to je fakt na hlavu.

no je fakt že ted je tam AI uplně na nic krom toho že je to laciné příjem expů.a ted jak jsou tak jsem rád že nedávají žádny poškození ted to do mě jeden sypal přes skálu ne kámen ale skálu :wallbash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na AI mi nejvíc vadí ten kouřový efekt za nima a jejich střelba po něčem co neexistuje.Sami jsou tam k ničemu a akorát zavazí.Zrovna dneska...Vykouknu,vystřelím,chci zajet a hele kdo mi stojí za zadkem...no samozřejmě AI a najednou bum od enemáka a nejsem,fakt paráda.Buď ať jim pořádně nastaví chování nebo je odstraní.Už jsem měl kolikrát 100 chutí je odstřelit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AI zatím jedno uplatnění mají a sice zabíráí cap pointů. Jinak dnes sem zažil podivnou ale zábavnou podívanou, a to když jsem se s M4kou plazil na kopec v kubáni a tam stáli 2 AI T26ky vedle sebe. Jedna malá od boku když jsem jel kolem střelou M61 a dva killy na jednu střelu... :-) Tak už sem viděl, že to jde, Phly má video s Kv2, ale se shermanem? Asi bug.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje tady někdo TD lajnu za němce? Se stuga "první verze" jsem zatím nemocnej t-50 si nedá ani čelně kolikrát.

Celkově mi td přijde nejhorší na styl hraní nebo je to jen můj pocit... ?

Vydrž na STUG III ausf F ten je už iná pecka :) Potom je další na rade Jagdpanzer L70 a nakoniec JagdPanther,dalej sa neoplatí pokial nebudu adekvatne mapy pre napr. Ferdinanda ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi někdo napsat v jakém čtverci je kolona ruských náklaďáků na mapě Kursk? Němci mají kolonu na F9 ale kde je ta ruská?

Na A linií ale číslo neviem :)

 

Trooper98_CZ

Jedna malá od boku když jsem jel kolem střelou M61 a dva killy na jednu střelu..

Mi sme staly 2 Ferdinandy pri sebe a IS 2 zasiahlo primne toho druheho Ferdiho a šiel som do vzduchu sním aj ja :) Neoplatí stáť pri sebe blízko ked zasiahnu tank :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...