Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

MM ve WT počítá se "skillem" hráče. Takže by hry měly být vyrovnanější. V tancích to zatím fungovat určitě nebude, protože nemají žádná data kdo jak je dobrej nebo špatnej, ale časem se toho určitě dočkáme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fajn,že skoro všichni jedete němce.Pak to nemá vypadat tak jak včera,kdy bylo na ranku 1 90+ němcu a sotva 20 rusáků (SB).No jo,Panthero/Tigro mánie.Taky bych si je chtěl vyexpit,ale není mi to dovoleno,bo někdo za ty rusy hrát musí.Doufám,že z toho brzo nebude jednostranná záležitost,bo tomu zatím vše nasvědčuje,ale pak si nestěžujte,že za nácky čekáte 20minut na bitvu ve svém Tigeru nebo Pantheru. :tongue:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední turnus CBT sem stihnul,a stabilně tam bylo 50+ němců na ranku 3 a nižší ranky spíš paběrkovaly takže člověk,který nechtěl dlouho čekat na bitvu vzal T-34/85 nebo KV-85 či IS a čekací doba se mu stáhla z 2-3minut na necelých 30s s tím,že když potkal něco jiného než Panthera tak na to hleděl jak na zjevení a na některých mapách si neškrtl (zejména Kursk)

Tady se obávám,že to bude více než podobné,ale uvidíme třeba lidi dostanou rozum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je fajn,že skoro všichni jedete němce.Pak to nemá vypadat tak jak včera,kdy bylo na ranku 1 90+ němcu a sotva 20 rusáků (SB).No jo,Panthero/Tigro mánie.Taky bych si je chtěl vyexpit,ale není mi to dovoleno,bo někdo za ty rusy hrát musí.Doufám,že z toho brzo nebude jednostranná záležitost,bo tomu zatím vše nasvědčuje,ale pak si nestěžujte,že za nácky čekáte 20minut na bitvu ve svém Tigeru nebo Pantheru. :tongue:

tak ja hral Rusaky celou dobu co jsem byl v CTB.. tak chci ted neco zkusit i za Nemce. nevim proc Rusaky nehraje vic lidi, je tam dost zabavnejch stroju. ale cekaci doby jsou imo dobry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Situace stejná jako včera. Naprosto katastrofální prohry asi jako ve WoT. Včera jsem vyhrál jenom 2 x za celé odpoledne a část večera. Dnes už pátá prohra za němce a pokaždé totálka, kdy u nás všechno zničené a u rusáků tak 2, maximálně 4 tanky.

 

Používáte někdo zvuk 5.1 ??? Když ho zapnu, tak mi to dělá podivné hrkání, chrastění a zvuky podobné tomu, když máte ve staré vysílačce slabý signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Situace stejná jako včera. Naprosto katastrofální prohry asi jako ve WoT. Včera jsem vyhrál jenom 2 x za celé odpoledne a část večera. Dnes už pátá prohra za němce a pokaždé totálka, kdy u nás všechno zničené a u rusáků tak 2, maximálně 4 tanky.

Ještě že tady ty prohry ničemu nevadí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Situace stejná jako včera. Naprosto katastrofální prohry asi jako ve WoT. Včera jsem vyhrál jenom 2 x za celé odpoledne a část večera. Dnes už pátá prohra za němce a pokaždé totálka, kdy u nás všechno zničené a u rusáků tak 2, maximálně 4 tanky.

 

 

přesně i muj případ a rusáci mají v týmu jen T 34 prototip a T 50 a jsou neprůstřelní kamkoli a čímkoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za celej včerejšek jsem nenapsal kromě gg vůbec nic do chatu a teď na mě vyskočí toto:

 

1400247056.jpeg

 

Jako WTF!!! Dneska mi v bitvě jeden maník psal, že mě reportuje, když jsem u nás na capu zničil SU-76, 2x T-34, T-28 a T-50....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si trafil presne!!!...a k tomu žiadne miznúce a neviditelne tanky. Ako náhle som sa dostal do CBT tak som na WoT nesiahol...no vlastne ano dal som 3 hry a stačilo bo ma mdloby obchádzali.....

Není to tak ůplně pravda , včera se my stalo , že my na 50 metrů zmizel rusák , zachvilku se zase oběvil a pak zase zmizel , to by se tady ale nemnělo dít ? Byla to ta mapa u toho moře a jel po rovince

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to tak ůplně pravda , včera se my stalo , že my na 50 metrů zmizel rusák , zachvilku se zase oběvil a pak zase zmizel , to by se tady ale nemnělo dít ? Byla to ta mapa u toho moře a jel po rovince

Jasne že nemalo ..aj ja som to včera pozoroval alebo strela ktorá vôbec nevyletela iba napísalo zásah a body. Musia to poladiť lebo v CBT sa take veci nediali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za celej včerejšek jsem nenapsal kromě gg vůbec nic do chatu a teď na mě vyskočí toto:

Jako WTF!!! Dneska mi v bitvě jeden maník psal, že mě reportuje, když jsem u nás na capu zničil SU-76, 2x T-34, T-28 a T-50....

Neměl třeba s sebou tři kamarády ? Nebo bych to viděl v team chatu následovně : OMG report that premium **** **** !  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi, při rozdělování zkušeností mezi osádku tanku jsem si všiml, že tam je u někoho myslím "zlepšení obsluhy kulometu, rychlejší nabíjení kupometu" apod. Chtěl bych se zeptat, je to k něčemu? Pěchota tam není a nedovedu si představit, jak sestřeluju trupovým nebo spřaženým kulometem letadlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...