Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Těch pár sekund je na rozkoukání a střelbu k ničemu, to nestihneš, když on na tebe čeká v dobré pozici. Nehledě na to, že na tom respu číhají dva a už jsem jich tam měl i tři. To bude problém s tím něco udělat. Pomohlo by respovat náhodně a bez označení místa. Jinak je pravda, že rusové vedou. Ještě jsem dnes nevyhrál a to už mám skoro rank 2, takže bitev docla dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, mam celkom prijemny bug asi po dvoch hodinach bezproblemoveho hrania... zapnem bitku skusal som FRB aj HB a ked chcem vybrat tank napise mi to "aircraft not ready" mate niekto podobnu skusenost?

 

edit: skusil som to asi trikrat potom alt+ f4....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to není tím jejich MM systémem, ketrý ti dává soupeře podle toho, jak dobře hraješ. Já hraju od cca 14:00 a jenom za němce a ještě jsem nevyhrál. A furt mám na respu nějakého rusáka a nebo i víc.

 

tím to nebude, v tancích určitě ne, vždyť nemají žádný statistiky podle kterých by to udělali. Třeba teď jsem dal první win za Rusi. Jel jsem s T-34prototyp a nepotkal jsem jedinýho Shermana  :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem s T-50 a jo pořád je to OP killer   :laugh: Ale teď jsem v menu a mám fps na 3 takže totální lagovačka ani restart nepomůže.  :wallbash:

 

 

s T-50 mam problem ze s vetsinou nemeckejch del na 1. ranku ji proste neprostrelim. nerikam ze je neznicitelna, ale dela mi problem

 

celkove me moc nebavi se znovu prokousavat pres prvni rank, zvlast kdyz je ted potreba k postupu na dalsi ranky odemknout vic tanku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď se na nightly hrálo jinak, nebo jsem to zapomněl hrát, ale je to super.... Hraju SB... Nikoho nevidím... Neumím odhadovat vzdálenost.... Hned jsem mrtvej... Všem to asi kazím... A přitom mě to baví...  (tedy ta hra mě baví, ne to že to všem asi kazím...)  :lol:  :lol:  :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s T-50 mam problem ze s vetsinou nemeckejch del na 1. ranku ji proste neprostrelim. nerikam ze je neznicitelna, ale dela mi problem

 

celkove me moc nebavi se znovu prokousavat pres prvni rank, zvlast kdyz je ted potreba k postupu na dalsi ranky odemknout vic tanku...

i muj problém ani na dvacet metrů do poklopu řidiče ho nesejmu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protáhnul jsem dneska obličej když jsem včera v testu horko těžko vyexpil Tiger II.A zase pěkně znovu.Kolik se točí map?Přibyla nějaká nová?

 

Vše při starým snad i horší, je to i v SB hra ala WoT tělo na tělo.

Se Stugem na 10m z boku s HEAT a nedám t34 premium, asi bulhar munice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:thumbsup: s premiáky a s premiákem to musí být jedna báseň, pěkná práce !

 

Sherman je prostě masakr, 92%WIN dneska a průměrně 7 killů za hru (včetně AI cílů)...hráno v SB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...