Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

to už je fakt někdy vzteku co bitva tak strávím spoustu času opravou s nefunkčním dělem věží motorem a jinéma věcma :mad: :mad:

Nemáš jezdit německé tanky, ty byly až na výjímky dost poruchové :laugh: . Technologicky na vysoké úrovni ale nebyl čas to vychytat. Rusové to vzali opačně a vyplatilo se jim to. Čím méně různých hejblátek, tím menší šance, že se něco podělá :laugh: a když se to podělá, tak to opraví mužik s velkým kladivem :woot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš jezdit německé tanky, ty byly až na výjímky dost poruchové :laugh: . Technologicky na vysoké úrovni ale nebyl čas to vychytat. Rusové to vzali opačně a vyplatilo se jim to. Čím méně různých hejblátek, tím menší šance, že se něco podělá :laugh: a když se to podělá, tak to opraví mužik s velkým kladivem :woot:

To je taky jen částečná pravda - Pz I, II, III, IV a podvozek LT 38 byly velice spolehlivé stroje. Pz I dokázal ujet i 1800 km mezi generálkama, T26 sotva 500km. Rusové si koupili několik Pz III a byli překvapeni jejich spolehlivostí ve srovnání s T-34, která byla tehdy velmi poruchová. Dalším problémem byla samotná filozofie návrhu a výroby T-34. Měla vydržet jen 6 měsíců, pak se mohla rozsypat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je taky jen částečná pravda - Pz I, II, III, IV a podvozek LT 38 byly velice spolehlivé stroje. Pz I dokázal ujet i 1800 km mezi generálkama, T26 sotva 500km. Rusové si koupili několik Pz III a byli překvapeni jejich spolehlivostí ve srovnání s T-34, která byla tehdy velmi poruchová. Dalším problémem byla samotná filozofie návrhu a výroby T-34. Měla vydržet jen 6 měsíců, pak se mohla rozsypat.

Tak to je ten naprosto různý přístup. Je otazné, zda dělat tank, který vydrží, když vlastně jeho životnost v boji je pár minut :wink: . Jinak já spíš myslel ty populární němce, jako je Tiger, TigerII, Panther a tak. Ty tanky, kterých němci nasekali tisíce, tak těch se to moc netýká a ty ani nejsou ve hře tak populární.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B1gT0m:

Ano verze A a F.

Jedna s 75mm/L24 a druhá s 75mm/L42,ale zdaleka nejrozšířenější byly pozdější verze s kanóny 75mm/L48 a verze H s těmi bočními zástěrami,80mm pancíře na čele a kanónem 75mm/L48 byla ikonou 2.poloviny roku 44 (v rámci Sturmgeshutz zbraní).Rozhodně se tedy nejedná o žádný prototyp (početně převyšoval JgPanthery a JgPzIV),který by vyjel jen v pár kusech a navíc na tento standart byly přestavovány i dřívější verze.

Je fakt,že verzí tohoto vozítka byl přehršel,ale myslím,že ty nejzlomovější bych tam určitě uvítal,třeba jako prémiák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes je hra od 09:30 do 14:30 (07:30-12:30 GMT) mimo provoz kvůli instalaci aktualizace 1.41.

STRUČNÝ OBSAH AKTUALIZACE 1.41

- SPUŠTĚNÍ OTEVŘENÉ BETY TANKŮ, VEŠKERÝ POSTUP Z UZAVŘENÉ BETY SMAZÁN

Nová letadla

USSR
- Iljušin Il-10 s motorem AM-42, model 1946 (rank IV)
- Polikarpov I-185 s motorem M-71 (rank IV)
- MiG-3-34 s motorem AM-35A a kanónovou výzbrojí

NĚMECKO
- Messerschmitt Me 262A-1a/U4 s 50 mm kanónem (rank V)
- Messerschmitt Me 262C-2b s kombinovaným raketovým/tryskovým motorem (rank V)

USA
- PBJ-1H (námořní verze B-25 Mitchellu) se 75 mm kanónem, rank III
- PBJ-1J (námořní verze B-25 Mitchellu, rank III)

VELKÁ BRITÁNIE
- Spitfire Mk.XIVe s motorem Griffon (rank IV)
- Spitfire Mk.XIVc s motorem Griffon (rank IV, prémiový stroj)
- Spitfire Mk.XVIIIe s motorem Griffon (rank IV)

Nové tanky

USSR
- těžký tank KV-1E
- těžký tank T-35
- střední tank T-34E
- stíhač tanků SU-122P

NĚMECKO
- lehký tank PzKpfw 38(t) Ausf.F
- stíhač tanků Jagdpanzer 38(t) Hetzer

Kompletní obsah patche 1.41 zde:http://forum.warthunder.com/index.php?/topic/137482-14173-1552014-velk%C3%A1-aktualizace/

 

edit: převzal jsem to z Facebook stránky War Thunder Cz/Sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na spawnu máš cca 10 vteřin nezranitelnost, takže máš chvilku čas se rozkoukat a začít střílet. O killování na spawnu si myslím svoje, je to docela sviňárna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle píšou zaslepenci...

 

Tvl at mi nikdo nerika, ze tohle neni pro ruska hra, nadrzujou rusakum az to hezky neni. Furt jsem proti T-50 (kterou cirou nahodou jeste neopravili, protoze gaijin ...) a T-34 prototypum (ktery ani netestovaly, protoze gaijin ...) a samy suverenni prohry. T-34 vjede doprostred pole, 5 nemcu po ni strili a stejne ji nic neudelaj. Se stugem jsem po ni strilel tak na 50m zezadu, z 5 ran bylo 4x undamaged a jednou zeleny pasy.. Za dnesek zatim 18 proher a jedna vyhra... To jako fakt gaijine??

 

 

Ted jsem potkal ten pay to win  stroj T 34   :Ds  ve 3  lidech jsme ho na 20 metrů nemohli ani poškodit , poslední ranou než se na mne podíval, jsem mu alespon zaseknul věž   :crazy:  no tohle jestli  nechají tak další měsíc/e ....God sei mit uns  :good:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano v CSAF to bola praktika .. sam som to obluboval .. ale len v lietadlách a v case, keď AAA-cka mali obmedzenie, ze ak si lietal nizko nad zemou ... tak boli slepe ... u tankov mi to vadi ... tých 10s nefunguje pokial sa respawnes druhy krat ... to sa mi stalo, ze mi nenabehol odpocet invisible a enemy ma hneď odbachol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada seci hraju nackov.. a neviem preco ale oproti CBT sa mi PZ II zda lepsia a t26 naopak stoji za prd. Teraz som hral RB a solim to do typka co to da a dokopy som tomu PZtku nic nespravil.. za to on jedna davka z tej rychlopalky a t26 okamzite v plamenoch  aj na pomerne velku vzdialenost. 3x po sebe. Asi su to len moje bludy ale zacina ma to stvat. V cakani na RB ze 180 nemcov a 20 rusakov :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...