Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

No tak jak se ve WoT nadává na artyny tak se tady bude nadávat na letadla v HB.Momenty,kdy si vesele jedete a na hlavu vám přistane půl tunová bomba jsou fakt zážitek,zvláště v těžkém tanku,který si nemůžete vzít podruhé.Začíná mi to kazit celkově dobrý první dojem.

 

pochybuju o tom, ze se tady bude na letadla nadavat jak na arty ve WoT (zas to vase uzasny srovnavani s WoTkem...), protoze narozdil od ty artyny tady letadla nevidi tanky dokud nejsou nekde nehybny na volnym prostranstvi

a jestli to nekomu vadi, tak at se s tim smiri, v realu to nebylo jiny. co maj rikat lidi v letadlech na lidi co jsou dole ve flakpanzerech?

 

EDIT: tim "nevidi" jsem myslel, ze nevidi znacky kolem nich a AB a RB.. jinak modely tanku videt jsou furt, ale zasahnout je nekde v terenu jeste kdyz se hybou neni tak lehky, rozhodne ne tak jako s artynou ve WoT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochybuju o tom, ze se tady bude na letadla nadavat jak na arty ve WoT (zas to vase uzasny srovnavani s WoTkem...), protoze narozdil od ty artyny tady letadla nevidi tanky dokud nejsou nekde nehybny na volnym prostranstvi

a jestli to nekomu vadi, tak at se s tim smiri, v realu to nebylo jiny. co maj rikat lidi v letadlech na lidi co jsou dole ve flakpanzerech?

 

EDIT: tim "nevidi" jsem myslel, ze nevidi znacky kolem nich a AB a RB.. jinak modely tanku videt jsou furt, ale zasahnout je nekde v terenu jeste kdyz se hybou neni tak lehky, rozhodne ne tak jako s artynou ve WoT

Přesně tak....a navíc stačí sledovat minimapu a vidíš, když nějaký letadlo přelítá přes Tebe....i když ne vždy se daří uhnout... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska tanky vyloženě zábava, PZIII auf. M je perfektní medko, ze začátku mi  T34 dělali velký problém ale do průzoru řidiče a je klid. Dneska jsem se opravdu bavil a i letadla mi nepřišla jako navíc spíše to bylo zajímavé.

Chvílema to vypadalo jak ve válce, já jsem i když je to zatím jen rozpracovaný materiál ze hrou dost spokojen :)

 

Na závěr pár fotek

 

1 : B17 si to zapíchla na cap,  dostali ji borci s AAA, borec se divil jek šel v plamenech k zemi, a pak nám posloužila jako štít :)

(je to tedy kulisa, spletl jsem si to asi z jiným letadlem co padalo, měli jsme tam 4 borce s kanonama a padalo to všechno k zemi pěkně v plamenech, myslel jsem si že to sundali naši)

 

2: Odstrojení mého tanku  od zbytečných součástek pomocí SU-122, šleha to byla jak prase.

 

3: Jak jsem se lekl tak jsem ji to šoupnul zpátky a bylo po ní :D

post-11069-0-78710400-1399841527_thumb.jpg

post-11069-0-29495800-1399841539_thumb.jpg

post-11069-0-94406400-1399841544_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochybuju o tom, ze se tady bude na letadla nadavat jak na arty ve WoT (zas to vase uzasny srovnavani s WoTkem...), protoze narozdil od ty artyny tady letadla nevidi tanky dokud nejsou nekde nehybny na volnym prostranstvi

a jestli to nekomu vadi, tak at se s tim smiri, v realu to nebylo jiny. co maj rikat lidi v letadlech na lidi co jsou dole ve flakpanzerech?

 

EDIT: tim "nevidi" jsem myslel, ze nevidi znacky kolem nich a AB a RB.. jinak modely tanku videt jsou furt, ale zasahnout je nekde v terenu jeste kdyz se hybou neni tak lehky, rozhodne ne tak jako s artynou ve WoT

J asi máš pravdu,jen by lidi měli víc lítat na stíhajdách aby si ty bombry nedělaly co chtějí.Asi si budu muset zvyknout nebo je možnost hrát AB kde letadla zatím nejsou popř simulátor,kde sice jsou,ale budou méně nebezpečné (jestli se nepletu,tak tam ty značky nejsou).

Jinak...S Wot nesrovnávám,to ani nejde.Jen ten pocit,když mi KV vylítlo pod zadkem do luftu sotva jsem začal zaměřovat prvního protivníka,byl stejný.

 

EDIT:Neví někdo jak se mění typ munice?Např: Mám nabitu defaultní a chtěl bych to přehodit na HEAT aniž bych musel vystřelit.(To že ji volím +ěšč vím,jen se mi ji nedaří přehodit když je nabito)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopi....   ako vám funguje ovládanie ??  Niekedy reaguje okamžite....  inokedy aj zkapem kým mi hodí jednotku..  Merač rýchlosti netu mám vo fialovom a mačkám tlačidlá ako blázon a ništ.....  Dám na test drive.... tam paráda... vojdem do bitky a raz dobre, inokedy nereaguje...   som zúfaký trošku z toho.... :confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlopi....   ako vám funguje ovládanie ??  Niekedy reaguje okamžite....  inokedy aj zkapem kým mi hodí jednotku..  Merač rýchlosti netu mám vo fialovom a mačkám tlačidlá ako blázon a ništ.....  Dám na test drive.... tam paráda... vojdem do bitky a raz dobre, inokedy nereaguje...   som zúfaký trošku z toho.... :confused:

 

Uplně v pohodě. Problémy tohohle druhu jsem nezaznamenal a to ne vždy mám měřák připojení v dolní části obrazovky "fialový".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to 5/ř, ale musíš to mít nejdřív u daného tanku vyzkoumáno - mají to jen lehké a střední tanky.

 

Jinak pokud máš ovládání ještě z letadel, doporučuju nechat nastavit default hodnoty - mně třeba v testu vůbec nešlo střílet levým myšítkem, ačkoliv v konfigu ovládání se tvářilo, že právě levé myšítko je na střelbu nastaveno. Dal jsem reset na default a už to jede v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lowi, taky místy jako by mi to zamrzlo, asi kikoti chrápou tam dole u rajčáků. Možná by to chtělo sypat body do řízení. Ale nevim, tak daleko jsem se nedostal a prachy, reálný do toho sypat nebudu

edit: to už si ta hra ze mě dělá bůhví jaký pohlavní orgán? Kolik má pancéřování T-28? Kolik má průraznost základní munice Pz IV F1? Takže asi druhý den si frčím na na gumových medvídcích, protože čelně ho jen ožužlávám a on to do mě sype jako, v tomto případě za sbornou.

FPS, připojení ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...