Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

takže WT tanky taky prototypy a ufa ?

furt je to jen closed beta test, takze v dobe vydani tam tohle delo vubec nemusi bejt. lidi tady na foru maji ve zvyku delat predcasny zavery. ostatne si myslim ze Nemci si vystaci s realnejma delama asi proti vsemu, co by ve hre mohli potkat, takze tohle by ani nepotrebovali. u Gaijinu zatim nastesti plati, ze v tehle otazkach vychazi vstric komunite, viz nemecky high ranky v letadlech

 

mimochodem, zalozili jsme tu ve WT sekci v poslednich dvou dnech hafo novejch vlaken o novy technice, a jediny co se tady resi, je to jak jsou urcity aspekty (ne)realny nebo jak ziskat pristup do bety zdarma. o nicem jinym se tu nekeca. to je proste world of wars komunita. sakra nevdecna prace a ztrata casu, tady pro vas neco delat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no počkej, mě to třeba zajímá, nevím proč bych měl být nevděčnej, když se na něco zeptám a do bety zatím ani  nechci, kdybych chtěl koupím si balíček že ano :-).....a pokud jsou tam prototypy a ufa, tak mě to prostě neláká, stačí na to právě to wotko či wowp kde sou taky bohužel prototypy, myslím že ve válce i po ní bylo dosti skutečných sériových letadel i tanků aby toto být nemuselo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku jsem se preklik a misto + jsem dal -. Mam moc velky prsty a malej display. Samozrejme mas pravdu Zoltare

nic se nedeje :)

 

no počkej, mě to třeba zajímá, nevím proč bych měl být nevděčnej, když se na něco zeptám a do bety zatím ani  nechci, kdybych chtěl koupím si balíček že ano :-).....a pokud jsou tam prototypy a ufa, tak mě to prostě neláká, stačí na to právě to wotko či wowp kde sou taky bohužel prototypy, myslím že ve válce i po ní bylo dosti skutečných sériových letadel i tanků aby toto být nemuselo

nerikam ze konkretne ty jsi nevdecnej. ale rad bych si taky s lidma obcas pokecal o necem jinym, treba o samotny hratelnosti. ale kdyz uz jsme u ty realny techniky a "ufo tanku", tak napriklad v letadlech je premiovej Spitfire v americkym strome.. lita to jak nejlepsi Spit u Britu a muze konkurovat vlastne jakymukoliv vrtulovymu letadlu ve hre. Amici ale podle vseho nikdy tuhle verzi Spita nemeli... takze Gaijin nakonec asi udela ten krok, ze americkyho Spita nerfne na realnou uroven... sice tim nastve hafo lidi, co si ten letoun koupili, ale ja predpokladam, ze to udela, aby zachoval historickou presnost. stejne to predpokladam udela i s timhle delem. a pokud ne, tak bych taky nelamal nad WT hul, protoze ve hre funguje mod historickejch eventu, kde ti prototyp nikdy jezdit nebude. takze kdyby byl v tech strome vymyslenej Tiger s dvema vezema a ctyrma delama, vyzkoumat si ho muzes, ale do eventu si ho nevezmes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo to chápu, prostě je dosti modifikací...aby nemusel být ve hře nějakej prototyp či dokonce UFO ( me se tedy dost wotko zhnusilo přidáním WT e100 to mít Hitler tak tady hajlujeme)  a tím pádem by bylo i snažší v historických bitvách, protože politika nerfů se mi nelíbí už vůbec....natož nerfů něčeho co si koupím za REÁLNÉ peníze, tohle dělá s oblibou WG, ano vím EULA...přesto je to humus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jo to chápu, prostě je dosti modifikací...aby nemusel být ve hře nějakej prototyp či dokonce UFO ( me se tedy dost wotko zhnusilo přidáním WT e100 to mít Hitler tak tady hajlujeme)  a tím pádem by bylo i snažší v historických bitvách, protože politika nerfů se mi nelíbí už vůbec....natož nerfů něčeho co si koupím za REÁLNÉ peníze, tohle dělá s oblibou WG, ano vím EULA...přesto je to humus.

wotko me v souvislosti s timhle moc nezajima. doporucuju si procist informace na oficialnim foru, o tom jak nektera technika ma jen docasny vlastnosti a ze zabere urcitej cas je vyladit, co je to placeholder, ze nektery veci jsou ve hre jen jako test toho, jakej dopad to bude mit na matchmaking, balanc nebo ciste odezvu komunity. nebo jeste lip, hru si skutecne zahrat, treba nebudes mit pak tendenci srovnavat furt jen s wotkem, protoze napriklad nerf ve wotku se nemusi nutne rovnat nerfu tady. ja se tyhle debaty dal neucastnim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju letadla, to stačí, forum oficiální je pro mě nepřehledné, pokud jsi moderátor WT jsi tady pro mě a pro ostatní s dotazy, takto chápu práci moderátora, klidně to smaž či přesuň jinam , končím taktéž debatu protože argument nebudeš mít tendenci to srovnávat s wotkem, boha jeho ničím jiným se to srovnávat nedá, není třetí taková hra.

 

ps: moje jediná chyba je že jsem se tě zeptal ve špatném vlákně :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde najdu prosím nastevení ovládání pro změnu střeliva? Nebo čím se dá vlastně vyměnit typ střeliva? Nějak se mi to nedaří v ovládání najít. A ještě bych rád věděl, jak řídíte tank v tom simulátorovém módu ve kterém se jezdí eventy ? Jde mi o to, že nevidím v jaké pozici vůči okolí ten tank vlastně je, když koukám jenom dopředu a pouze pohedem dolů vidím trochu přední blatníky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když budeš v hangáru a na slotu budeš mít tank tak na něm chvilku podrž kurzor a vyjede Ti taková nabídka, tam vyber výzbroj a otevře se tabulka s tím co můžeš expit a v druhém řádku je munice, když na to klikneš tak si vybereš munici. ALe i munice se expí, takže si tu lepší musíš prvně vyexpit  :teehee:  Ten pohled nad tankem neber ještě jako definitivní, některé tanky tak nejsou vidět vůbec a jiné víc nebo míň. Já to řeším tak, že za jízdy koukám trošku níž abych dobře viděl ty blatníky. Střílíš když tank stojí, tam je to jedno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když budeš v hangáru a na slotu budeš mít tank tak na něm chvilku podrž kurzor a vyjede Ti taková nabídka, tam vyber výzbroj a otevře se tabulka s tím co můžeš expit a v druhém řádku je munice, když na to klikneš tak si vybereš munici. ALe i munice se expí, takže si tu lepší musíš prvně vyexpit  :teehee:  Ten pohled nad tankem neber ještě jako definitivní, některé tanky tak nejsou vidět vůbec a jiné víc nebo míň. Já to řeším tak, že za jízdy koukám trošku níž abych dobře viděl ty blatníky. Střílíš když tank stojí, tam je to jedno...

Počkej, tohle znám, mě jde o to, jak mám v bitvě zvolit jinou munici. Dole mi to ukazuje třeba dva typy nábojů jako ve WoTku ale neumím je vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by mi prosím někdo prozradit, v jakém časovém pásmu jsou ty eventy, když se třeba na production serveru hraje 18-22, tak podle jakého čas. pásma to je? ZAtím to totiž vypadá, že tak akorát v deset našeho času se mi dotahá patch, takže dneska už si asi nezahraju :-D A do dvou kvůli tomu "čumět" nebudu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herdek!!! S letadlama jsem neměl ani 1/4 takových problémů co se týká nastavení ovládání jako s těmi tanky !!! Jak mám zamířit a aktivovat ty dělostřeleckou podporu ?! Zmáčknu klávesu pro aktivaci, pohled se trochu změní ale nemám tam žádný záměrný kruh a nebo něco a pak nevím co zmáčknout aby to tam jako padalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znovu se vracím k souboji s KV-1. Tentokrát role pitomce připadla Pz III  Ausf. E

Top munice má prorazit na 10m 88mm. KV-1 má na trupu 75mm pancíř. Opravdu to bylo na rovině o nějakém úhlu nemohla být moc řeč. A nic a nic, prostě nic. A už vůbec nemluvě o tom, že nedá čelně StuG III (50mm) a Pz II.

Pozoroval to někdo též?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...