Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Jak je to s FPS na Kubáni a na mapě Jungle. Lítají mi jako psí ocas. Je to obecný problém nebo mám hledat u sebe.

asi obecnej problem, ale zkus si pohrat s nastavenim.. tyhle mapy jsou zrovna plny ruzny vegetace, kdyz se ti budou ty kytky nacitat a mas na nich vysoky textury, stiny nebo lepsi antialiasing, tak to muze FPS chvilema dost rozhodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mi ještě nepodařilo. Pokud někdo má zjednodušené ovládání, tak je schopen zastavit 1 pás a otočit se na pidi prostoru. Na plné ovládání se mi ještě nepodařilo pás komplet zastavit, vždy mi "prokluzoval" a nejlépe se to otáčelo na zpátečku. Jediná výhoda, která mě napadá je možnost zařadit 1 pomalu vyjet na horizont.

 

To bude nejspíš tíém, že tanky se na pětníku (tj kolem svislé osy) otáčet neuměly.

 

Systém řízení tanku totiž fungoval u tehdejších strojů tak, že z motoru byl přes spojku náhon na převodovku, kterou se řadily kvalty, z ní pak byl diferenciál, za ním brzdy a redukční převodovky. Řidič při řazení sešlápl spojku, zařadil, pustil jí a jel, když chtěl zatočit, tak zatáhl za rajčák, kterým přibrzdil jeden pás - na tu stranu pak zatočil. Pásy ale pořád jely! Některé tanky snad měly možnost úplného odpojení pásu, ale i tak tank při zatáčení "na jeden pás" jel trochu dopředu. Otáčení na fleku měl až Tiger, kde převodovka umožňovala režim kdy jeden pás šel dopředu a druhý dozadu.

 

Otáčení "jeden pás dopředu a druhý dozadu" není standard ani u moderních tanků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám jeden dotaz. Každej v close betě dostal goldy, údajně to co kdy investoval v letadlech dostal teď tady. Zůstanou mi i potom do hry až to bude open nebo to mám jen teď na testování? díky ;)

 

jsou jenom pro účely testování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešek (tj 19.4.)

Ash River (píšu to dobře?) taky lítají FPS, zvláště na mostech.

T-34 1941 L11 co rána, to munice nebo požár. Jedno kam. Jako by to mělo munici a palivo všude.

Další výtka- když opravuji věž- musí tank stát? Nemůže zajet na bezpečnou pozici? 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toma to chápu, ale někdy mě to zastaví a utrum. Prostě budeš opravovat tady a hotovo!

 

Karélie- FPS je OK, připojení též ale tank mi skáče jako koza

 

Docela by mě zajímalo, jak je to s balancem munice. Je to někde napsáno?

Na Karelii mám také někdy problém a to ten, že mi z repráků sem tam vylítne takový podivný zvuk - jakoby prasknutí, podobný tomu, když ladíte televizi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Danny1691:

 

Co máš na mysli pod pojmem Balanc munice???

Věc se má takto- StuG III A s Hl.Gr 39 má probíjet na 10m 81 mm pancíř. KV-1 ma pancíř 75mm. A ono to ukazuje červený křížek a neprobiju. Stalo se to při kontaktním souboji.

 

KV-1 couvala, já jí střílel do motorového prostoru z boku. To mi příjde celkem divný. Tedy pokud něco nepřehlížím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je možné, že tam kam jsi mířil byl svorník nebo něco co navyšovalo tloušťku... WT totiž bere v modelu v potaz i členitosti povrchu... Ale to je jen domněnka na základě tvého popisu... Mohlo to být z úplně jiné příčiny... Včetně té, že munice možná nemá ty parametry co jsou v popisu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady zatím má nejpovedenější  :laugh:

ly7VX.jpgAsi (určitě) to není žádný zázrak, ale já jsem z té bitvy měl radost.

Nejvíce mě baví simulátor z pohledu velitele tanku. :thumbsup: Jasná volba. Arkáda spíše s někým v četě sem tam .. a historické taky nejsou špatné. Zatím tedy T50 furt zatápí, v chatu mi však bylo doporučeno koupit HEATy, tak to na ty mršky malý vyzkouším, ale zase až zítra.  :sweat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hoši, dám dnešek na hromádku.

První věc a to propad FPS, připojení pod psa (netuším kde je chyba) a setkáni s KV-2
 

Ash River   

FPS lítající jako psí ocas, lagy a je mi záhadou, proč se tank z kopce rozjíždí tak šíleně pomalu. Na rovince je to ok

Kubáň  

tam to bylo celkem v klidu, sem tam něco. Celkově to bylo v pohodě.

Jungle

Masakr. Jestli na mapě Ash River FPS lítají jako psí ocas, tak tu nemám přirovnání. Bylo úplně jedno v jaké části mapy to bylo. S vegetací nebo bez. Z 60fps to skočilo na 18 a zpět.

Tu mapu jsem začal bojkotovat, protože se z mé strany stala nehratelnou. 

 

Karélie

Vcelku bez výtek, hrálo se příjemně.

KV-2. Já se tý svině veliký lekl :-D a je mrcha celkem přesná.
Ještě se vrátím k munici. Je možné, že ta KV-1 byla pod nějakým úhlem, protože boj se neodehrával na mlatě. Ale zase mi vrtá hlavou, že ty T-34 to celkem dostávají do korby.

 

Obrázky z dnešního hraní. Hrál jsem po dobu celého okna a obrázky pocházejí z doby po 15h 

s4nt75.jpg

xlkw9d.jpg

4hxr3q.jpg

podivné popisky munice

20ji63n.jpg

zvláštní stíny pod stromy

2ylk8xx.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musím pochlubit, zatím nejlepší hra. Na jeden život jsem myslím sestřelil 10 tanků a celkově mi stačili na vítězství 2 životy :)

 

http://ulozto.cz/x4bwmHKw/2014-04-21-11-03-41-wrpl

 

 

PS: nastavím si maskování, v garáži ho vidím, ale ve hře vidím pouze to základní ? i při spuštění bitvy je vybrané to stejné co v garáži... co je špatně ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se chystá nezveřejňují. Až když to tam dají tak se v sekci pouze pro CB testery objeví info co se opravovalo. Ale spíš tam píšou jenom zásadní věci. Drobnosti jsem tam ještě neviděl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...