Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

I balickovy Mustang je ve stromu. Je to ten mezi premiaky oznaceny jako GIFT a je stejny jako ostatni

Jo, už jsem ho našel, já ho hledal u anglánů. Tam je ten kanónový bezbalíčkový. Takto je mi to ale nanic protože bych chtěl prémiáka u anglánů a tam asi nic lepšího, než tento kanónový mustang není, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, už jsem ho našel, já ho hledal u anglánů. Tam je ten kanónový bezbalíčkový. Takto je mi to ale nanic protože bych chtěl prémiáka u anglánů a tam asi nic lepšího, než tento kanónový mustang není, že?

bohuzel neni, takze s tema premiakama co tam jsou se 5. rank u Britu neexpi zrovna dobre, ale i s tim Mustangem Mk1 se to docela da.. akorat to neleze tak rychle jako treba jety u Amiku, kdyz se expi s premiovym spitem. kdyz poprvy oznamovali verzi 1.39, tak mluvili o tom ze pridaji asi 4 nebo 5 novych verzi Spitfiru s Griffon motorama, tak jsem predpokladal ze nekterej z nich daji jako premiak na 4. rank.. ale ted to vypada, ze pridaji jen dve novy verze a ani jedna nebude premiak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mně dnešek zatím nejlepší co se týká tanků. Bugu je sice dost od propadnutí tanku do země z ničeho nic až po náraz do ničeho a zničení tanku ... ale celkově super.

Míření v HB je o zvyku čekal jsem to horší. Celkově 100x lepší jak wot ve všech směrech. Vcelku se  dařilo a dost oceňuji hrání  pozemních jednotek i letadel v jedné bitvě to je bomba.

Stug f je famozní teším se na Tigera a Pantera.

Jsem lama ale pro mně jedna hodně povedená bitva 5 killu s toho jeden sestřel letadla se stugem :D

 

post-2636-0-21962700-1396130649_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se nám posunul čas tak se posunuly i časy kdy běží server. Aktuálně by to mělo být takto:

 

Pondělí: 03:00-09:00

Úterý: 15:00-21:00

Středa: 03:00-09:00
Čtvrtek: 15:00-21:00
Pátek: 03:00-09:00
Sobota: 13:00-18:00
Neděle: 03:00-09:00 13:00-18:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hral jsem dneska hlavne rusky medka a nakonec jsem se nejak prokousal na T-34 85.... dobrej tank. ale jedna vec me stve.. v realistickych bitvach je narachano tigru a panteru, pricemz matchmaking bere vahu 1 nemeckej tank = 1 ruskej tank. coz je blbost. pak kdyz ma s tou T-34 clovek obsadit nejakou bazi, nebo udelat cokoliv, tak je to proste nemozny, protoze nemeckej tym dostane 15 tygru, muj tym ma 15 T-34 nebo podobnejch smucek a neda se proti nemecky technice udelat nic. arkada by byla dobra, kdyby fungoval respawn. takze az bude fungovat urcitej balanc, co se tyce poctu techniky na rusky a nemecky strane, tak to bude mnohem hratelnejsi. jinak s  DX9 vubec nefungujou stiny, s DX11 je to v pohode, ale je jasny ze DX11 nemusi vyhovovat kazdymu

 

to jsou asi hlavni bugy s kterejma jsem se o vikendu setkal.. samozrejme bych to nejradsi reportoval na ofiko stranky, ale uz to tam nekdo v GF sekci psal :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár poznatků z hraní:

Dneska jsem hrál od dvou ráno do 8 a od 15 do teď.  :biggrin: No za toto celé odpoledne mi ani jednou nepadla mapa Kubáň, v noci ještě jo. A na mapu Kursk (kterou bych si chtěl strášně vyzkoušet) jsem nenarazil zatím ještě ani jednou. Zkoušel jsem plně historické bitvy, no je to dost hard core. Hlavně ten pohled z vrchu tanku (od velitele?), ten mi teda dost vadí.  :down:  Mapa Karelia je z horní strany podle mého nehratelná. Dolní strana dříve obsadí bázi a je konec šmitec. Pomalu se začínám učit střílet v historických bitvách, tak že trefím na kilometr se stugem věž KV-2 (samo že za jízdy, takže pěkně předsadit a nadsadit), která nádherně exploduje. Mapa Jungle je dost zvláštní mapa, no uvidíme, až nebude tak zabugovaná. Mohli by přidat ještě nějaké ruské tanky, aby byli historické bitky více vyrovnané a nečekalo se tak dlouho ve frontě. Tiger je opravdu krasavec.  :smile: Zvuky hry jsou taky parádní (otáčení věže, motor, střelba, dění v dáli, různé vrzání a skřípání tanku) prostě luxusní. Grafika tu si zhodnotí každý sám.  :biggrin: No na max, je opravdu pěkná. A to by bylo asi tak vše.  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

souhlasim ze zvuky jsou luxus... ale to je asi tak jedina stranky GF ke ktery bych nemel jedinou vytku. jinak je toho jeste dost co spravovat. ani ta grafika, kterou rada lidi obdivuje, mi neprijde az tak uzasna.. rada textur vypada jak z fantasy filmu nez z valecny hry

nepřijde ti úžasná ? To mě ano. Některé textury můžou někomu připadat "nějaké" ale v celkovém kontextu to prostě úžasná grafika je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by spíš zajímalo jaké textury má konkrétně na mysli. Protože jsem nenarazil na nic nenormálního, nebo nějak do očí bijícího...když teda pominu chybu na mapě Kursk kdy jezdíš pod terénem  :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je pošleš vývojářům, tak se snad nic neděje... Jen vím, že se na ofiku několikrát upozorňovalo na to, že se bugy nemají zveřejňovat mimo uzavřenou část ofiko fóra tomu speciálně určenou...

 

Ale je to vámi odsouhlasené NDA a váš eventuelní postih... 

 

dntknw.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...