Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

Je to tam. I když jak mnozí říkají: "medaile o ničem"... Mě to radost udělalo. Chyběl mi strašně dlouho O430. Nakonec jsem dal dva v jedné bitvě a tak mi zbyl na sestřel jen T54 ltwt. Dlouho jsem ho u enemy nemohl potkat, až včera. Jenže s arty. To jsem předem vzdal. Ale byl to frajer... Našel mě, čelně mě naramoval, sebral si 250 hp, sundal si pásy a já měl nabito :-)

 

17308996857823489101.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej v klubu, ti co tvrdí, že je to medaile o ničem, to jsou jen chaotici kteří v tom mají bordel a neví co je to za adrenalin honit poslední chybějící stroj. : )

A nemůže to být na na škodu hře? Mít klapky na očích a hnát se za každou cenu za jediným cílem v každé bitvě ,ve které se objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemůže to být na na škodu hře? Mít klapky na očích a hnát se za každou cenu za jediným cílem v každé bitvě ,ve které se objeví.

To právě nemůžeš mít klapky na očích. Dá to řádně zabrat mozkovně jak se k němu zavčas prostřílet, než ti dohoří před nosem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To právě nemůžeš mít klapky na očích. Dá to řádně zabrat mozkovně jak se k němu zavčas prostřílet, než ti dohoří před nosem.

Já to myslel asi takhle. Je třeba zničit tenhle nepřátelský stroj ,protože už jen já mám dělo,které to dokáže.A hele tady je pro vývoj bitvy bezvýznamný stroj.Ty jo, tenhle mi chybí do imaginárního bezvýznamného ocenění tankové eso.Kašlu na původní cíl.Když ho zničím tak si konečně můžu tenhle plíšek pověsit na zeď a pochlubit se tím  tady na fóru. Tak otočím dělo na něj,zamířím a ...Sakra sejmul mi ho nějaký pitomec,který neví že ...A bum .Sakra jsem tuhej. Sejmul mě ten hajzl ,co jsem ho pustil z háčku. Do chatu mi píšou něco o idiotech a noobech. No co. Oni tomu nerozumí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tankové eso je tankové eso, celou dobu se snažím hrát pro tým, tak si snad jednou za čas můžu dovolit zalamit a nechat team prohrát kvůli bezcennému kousku plíšku. Můžete se na mě zlobit jak chcete, ale když ten poslední kousek naháním jak de_bil dva měsíce a za tu dobu ho vidím třikrát z toho dvakrát u sebe v týmu tak je to na mrtvici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to myslel asi takhle. Je třeba zničit tenhle nepřátelský stroj ,protože už jen já mám dělo,které to dokáže.A hele tady je pro vývoj bitvy bezvýznamný stroj.Ty jo, tenhle mi chybí do imaginárního bezvýznamného ocenění tankové eso.Kašlu na původní cíl.Když ho zničím tak si konečně můžu tenhle plíšek pověsit na zeď a pochlubit se tím  tady na fóru. Tak otočím dělo na něj,zamířím a ...Sakra sejmul mi ho nějaký pitomec,který neví že ...A bum .Sakra jsem tuhej. Sejmul mě ten hajzl ,co jsem ho pustil z háčku. Do chatu mi píšou něco o idiotech a noobech. No co. Oni tomu nerozumí. 

Takhle hon na poslední stroj většinou nevypadá. Tankové eso je prostě o rozvaze kde se hledaný objekt může na mapě pohybovat a jestli mám stroj na to ho dostat. Většinou se nové stroje drží za těmi starými, takže si trochu zastřílíš, než se k němu dostaneš. Samozřejmě někdy funguje i haluzfaktor. (poprvé jsem potkal M41 Bulldog, první rána, zásah a vyhořel do základů).

Jinak souhlas i s bigdragonAF .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tak při těch zhovadilostech co se dějí při misích a zoufalými týmy vylepšeno se i při porážce (aspoň nějaká radost) podařilo získat zpět Tankové Eso.

Takže, vše co jsem kdy ve hře potkal a co se na EU serveru vyskytlo to se týče i všech prémiaků a special tanků mám jako trofej.

 

http://imagelink.cz/?v=tankeso95.jpg

 

Vlastně,  stále mi chybí akorát německá Pz.Kpfw. V/IV Alpha, ale tu jsem nikdy nepotkal  :devil: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Po pauze která byla vyplněna dokončením rekrut mise na T95E2 bylo potřeba udělat pořádek v mrtvolách. No a Eso je doma.

 

http://www.imgup.cz/image/4GZ

 

Ulovit AMX 30B nebylo jednoduché,vždy když jsem ho potkal u enemáků, tak jsem měl tým který měl vlastně prohrát. No a ten pacholek je většinou až v druhé linii.Jedině se k němu prostřílet.

Tentokrát stály mocnosti pekelné na mojí straně a jeho trofej už neunikla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pauze která byla vyplněna dokončením rekrut mise na T95E2 bylo potřeba udělat pořádek v mrtvolách. No a Eso je doma.

 

http://www.imgup.cz/image/4GZ

 

Ulovit AMX 30B nebylo jednoduché,vždy když jsem ho potkal u enemáků, tak jsem měl tým který měl vlastně prohrát. No a ten pacholek je většinou až v druhé linii.Jedině se k němu prostřílet.

Tentokrát stály mocnosti pekelné na mojí straně a jeho trofej už neunikla.

Mě chybí anglán na X. tieru FV4005 Stage II, potkal jsem ho asi 3x, z toho 2x ve vlastním týmu. Takhle to bylo i s Conqueror GC než jsem ho zničil, a i toho mám pořád v kill listu jen jednoho. Nechápu jak ti mohl jako poslední zbýt AMX30B, to zas tak extrémně vzácnej druh není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten AMX 30B měl z 90% vždy ve svém týmu a pokud byl enemák, tak jak jsem už psal, měl jsem většinou extra slabý tým a neměl jsem šanci se k němu dostat. Jak jsem koukal do tabulky tak FV4005 mám tři kusy. Taky se k němu špatně dostává , stejný, ale logický problém. Hraje z druhé linie. Navíc jak píšeš, jeho výskyt je zatím exotická událost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Bitva č. 29 745, teda potkat FV4005 SII na té správné straně je běh na dlouhou trať ..., konečně! No, a teď příjdou žapáci a začne to znova, jsem zvědavej, kterej bude zakletej tentokrát, ale tipnul bych si zase X. tier.

 

Vítězství
Arktida
AMX 13 90
Získáno zkušeností:959    Získáno kreditů 18 006  
Úspěchy v bitvě Tankové eso, Expert: Británie, Vzorný tankista: "II. třídy"

Crew Exp: 1 872  
Repairs:    -3 728  
Total:    14 278      WN8: 2 963 (96)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Tak po delší době prodlouženou rekonstrukcí bytu jsem dokončil Tankové Eso. Ale tohle bylo v katastrofální hře, bez šance na výhru.

Type 5 Heavy jsem potkal za celou dobu co je ve hře teprve podruhé. No a jak nás řezali viz.screen, tak jsem si jel vyloženě pro něho.

No dojel jsem na poslední chvíli. Aspoň něco pozitivního v té katastrofě.

 

 

 http://www.imgup.cz/image/iTP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, původně už jsem sem nechtěl dávat další příspěvek, ale protože na tomto vlákně už evidentně diskutujeme jen my dva :-D :-D :-D tak hlásím - nesplněno, chybí mi ŠKODA 50/51 (to nějak dám, jen ji potkat ve správné chvíli, hlavně když teď jedu maraton na FV4202 ...). Nečekal jsem ale, že z těch novejch tanků mi dá takovou práci T82 HMC na 4. tieru - to bylo nějakejch bitev (odhadem tak 100 s 3. - 5. tierem). Např. Type 5 Heavy byl jeden z prvních, snad hned druhej den poté co ho přidali do hry ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl kliku zase na ŠKODA 50/51 ta šla snad v 10té bitvě co jsem měl o její skalp zájem. No a T82 HMC mě taky řádně vydusil.

 

My jsme asi jediní kteří mají ve svých mrtvolách pořádek. :-D  :laugh:  A je to úplně jiný adrenalin, když je lovíš a víš, že je potkáš jednou za 500set bitev.

Vyrovnaná bitva za stavu 14:14 a být poslední z týmu se tomuhle nevyrovná.( v takové situaci je člověk vlastně dost často, takže normál )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Takže jsem si dal malý dárek pod stromek sám a je tu opět Tankové Eso Švédsko.

 

http://www.imgup.cz/images/2016/12/20/TankoveEsoSvedsko.jpg

 

Tuto bitvu jsem dobrovolně ve zlosti prohrál, a zlikvidoval šmejda SpartanS343 s Typem 59-16 . V závěru bitvy za stavu 13:12 pro enemy odmítal spotovat a schovával se za mnou.

Když jsem ho požádal slušné o spot tak jeho odpověď byla ve stylu něco jako FU. Tak jsem ho ve slušnosti vygumoval z mapy.Stihl jsem srovnat na 13:13, ale RHM není kulomet a nastal game over.

Nebýt toho blba, tak se to dalo vyhrát. Nevím proč to někteří vůbec hrají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě chybí typ 5 Heavy, a desítkový angličan s velkou věží myslím, že FV4005. Každopádně to je fuk, neboť naskočila švédská lajna. Škoda obě potvory jsem už v hledáčku měl, ale finální ránu vyžral vždy někdo jiný. Na tankové eso čekám dlouho je to taková motivace prospěšná.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem si dal malý dárek pod stromek sám a je tu opět Tankové Eso Švédsko.

 

No, vidím, že máš v prosinci cca 50 bitev/den, tak chápu, že se ti daří. Mě chybí všichni Švédi od 7. tieru navrch, některý jsem od 9.17. viděl jen jednou, natož abych si do nich vystřelil.

Na některý tanky je potřeba velká klika. Třeba Type 5 Heavy mám jen jednoho od února tohoto roku. A potkal jsem ho od tý doby možná 5x.

Jinak, zdravím kolegu ve zbrani co už zase má v mrtvolách jasno! :-)

 

Pozn.:

Pokud má někdo v mrtvolách nepořádek doporučuju toto, jsou tam i prémiáky, vč. těch, který jsem nikdy neviděl (už seznam aktualizovali, i když píšou, že podpora je jen pro 9.10.):

 

http://wot.ctocopok.ru/load_cache_e.php

 

Cesta k tomu souboru je ve W7 asi takhle: C:\Users\Ferenc\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\dossier_cache

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze Švédů jsem nejdéle lovil sedmičkového Ikv 90B. Co mě docela překvapilo, že s E75 jsem ustřílel čelně švédského 10kového Krakena (Kranvagn). Byl jsem v pozici lehce nad ním a vše jsem mastil pod věž. Ty jejich věže jsou docela tvrdý ořech.

 

Těďka se snažím ulovit i všechny prémiáky. Samozřejmě prémiovou Pz.Kpfw.V/IV Alpha, kterou máš v garáži asi nedostanu. Začátečníci s 20K bitev ji asi mít nebudou. :-D

Aspoň nějaká motivace v některý předem prosrahraných bitvách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • Aaron Goldstein changed the title to WOT - TANKOVÉ ESO
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...