Přejít na obsah

WOT - TANKOVÉ ESO


Hellweapon

Recommended Posts

nepomohlo by si nájsť ochotného kámoša s chýbajúcim tankom a naraz sa prihlísiť do bitky - je pomerne vysoká pravdepodobnosť, že budete v jednej a cca 50:50 že oproti sebe. no a potom ho na skrytom mieste killnúť :-)

To by musela být klika jak od blázince aby kolega měl zrovna to co potřebuješ. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já se pohybuji tak od 2-12 chybějících tanků podle aktualizace napříkald T-80 jsem ještě neviděl 

Díval jsem se do svých dat,tak ji mám sestřelenou 15x. Sestřely mají na svědomí Chi-Ha,Hetzer,PzIV,T127. Pokud použiješ tier III až V tak už ji potkáš.Celkově je 133 tanků a artyn které ji můžou potkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to pořád nějak uniká :dry:  Jak teď hnuli s těma arty,tak mám pocit, že naskočilo snad i to, co bylo kdysi sestřeleno a současný můj seznam jest:

Pz.Sfl. IVb, SU-122A, SU-14-1, G.W. Tiger (P), WZ-111 model 1-4, Bat.-Châtillon 155 55, M53/M55, Tortoise, 113.

Než to zase dohrabu, přijde další patch s dalšíma arty, či co...to je neverending story :pinch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UF to je děsný už mi chybý jen 2 tanky z číny (tier 1 a 2) a mám všechny experty ale když jsem se kouknul kolik mi chybí do esa tak jsem se málem po**** chybí mi tam všechny tyhle nový artyny a 3 nízký tiery nových němců to nezvládnu udělat do další ho patche tam mi zase naskáče 10 nových artyn a to pojede jen pár opravdu odvážných a než to stihnu naskáčou nový tanky ruský medka by měli přijít.Přesně  jak psal   Temnomec neverending story

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UF to je děsný už mi chybý jen 2 tanky z číny (tier 1 a 2) a mám všechny experty ale když jsem se kouknul kolik mi chybí do esa tak jsem se málem po**** chybí mi tam všechny tyhle nový artyny a 3 nízký tiery nových němců to nezvládnu udělat do další ho patche tam mi zase naskáče 10 nových artyn a to pojede jen pár opravdu odvážných a než to stihnu naskáčou nový tanky ruský medka by měli přijít.Přesně  jak psal   Temnomec neverending story

To já Tankový eso měl, dokonce jedenkrát i obhájil do dalšího patche, ale teď už mi 3 patche přidaly nový tanky a vždycky před upgrade chyběl jeden. Teď aktuálně 3 nový artiny a už to neřeším, až to bude tak to bude. A zas to vydrží pár dní a začne to nanovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chápal by som tú snahu získať eso, keby to k niečomu bolo, ale po každom patchi sa hnať odznova a za novými tankami či celým stromom, to nemá význam. v podstate je to úplne zbytočné ocenenie čo pre mňa nemá ani nejakú morálnu hodnotu, na rozdiel od medailí, ktoré získam a nestratím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak od upgrade 8.7. je tankový eso velkej problém. Chybí mi 10 artyn (z toho 3 z upgrade 8.6 - AMX 105AM mle.47, GWTiger P a SU-14-1), z těch zbývajících 7-mi britů sem většinu ještě ve hře neviděl (a to ani ve svým týmu).

Pokud je to ale cena za to, že nebudu hrát na 8.-10. tieru pokaždé artyparty jak v minulosti, tak mi to vlastně zas tolik nevadí :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevidím důvod mít tankové eso. Jednak to není k ničemu a druhak, nevím, proč bych měl každý patch, kdy přidají nové tanky lézt na nízké tiery, když je nehraju. Už jsem ho jednou měl ale, že bych musel podruhé, to nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si počkám, kým sa v patchi 0.975.24 počet strojov v hre ustáli na približnom čísle 3.500. To už bude mať svoj vlastný strom Uganda, Horná Volta a zaslúžene aj Zimbabwe - nechápem, ako doteraz mohli takú tankovú veľmoc prehliadať, ale to je určite len špinavé politikárčenie. Potom na to nabehnem  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal výše, Tankové eso není pro každého. Musíš v tom mít systém a vědět s čím a co lovit.Chaos a náhoda získání oddaluje. Pokud se stroj ve hře vyskytuje, tak ho dostanu.Kdo tvrdí, že na něho kašle tak jenom na to nemá nervy a trpělivost.

 

Hölle mit uns !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo tvrdí, že na něho kašle tak jenom na to nemá nervy a trpělivost.

 

 

No a to je právě ten nesmysl o kterém mluvím výše. Nejde o nervy ani o trpělivost, jde o to, že každý patch přidají nové stroje a já když nehraji nízké tiery bych měl koupit např. tank třetího tieru a honit tam někde nějaký nový stroj? Proč? Já už Tankové eso mám a dokud se nezmění systém hry, tak ho znovu honit nebudu.

 

shot046hih.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už jsem psal výše, Tankové eso není pro každého. Musíš v tom mít systém a vědět s čím a co lovit.Chaos a náhoda získání oddaluje. Pokud se stroj ve hře vyskytuje, tak ho dostanu.Kdo tvrdí, že na něho kašle tak jenom na to nemá nervy a trpělivost.

 

Hölle mit uns !

 

Ještě je možnost (jako v mém případě), že je to dotyčnému "ganz egal" :-D Já hraju pro dobrý pocit ze hry a pobavení, a rozhodně se nemíním stresovat tím, že budu cíleně nahánět chybějící tančíky... tohle ocenění je pro honiče ega, závisláky a medailofily. Cílené nahánění této placky je IMHO podobné "skillovým" účtům (= dobrý hráč si vytvoří nový účet, s nímž nahání všelijaké staty); vhodné pro egohoniče s malým (nejen) e-pindíkem, pro normální hráče nic zásadního, čemu by se měli věnovat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...